Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
20. júl 2010

@majab86 som kukla album:::Samko je fesak,pekny chlapcek a nepridas aj svoje foto?lebo zatial sa
mi zda,ze je cely tato...

majab86
20. júl 2010

moje foto? no tiez nie som velmi z tych fotogenickych po porode 😀 . A o sebe, mam 24 rokov, som vydata, co este? neviem, nic ma nenapada, pytajte sa...

majab86
20. júl 2010

A zubkov ma osem. Ale velmi zle to znasa ked rastu ☹

majab86
20. júl 2010

@janac1974 dakujem, aj Filipko je zlaty a vobec by som na teba nepovedala ze mas take velke dievcata.

vieraj
20. júl 2010

@lussy23 dakujem za privitanie 🙂

vieraj
20. júl 2010

@majab86 vsak si kocka 🙂

vieraj
20. júl 2010

dnes v spravach hovorili o kurze forintu. tak mukky hor sa na nakupy. bude to vyhodne... 😎 😀

janac1974
20. júl 2010

@majab86 tak teraz neviem...maly ma nostek po tebe...je zlaty 😵
mne minule povedal neznamy,ked som mu tvrdila,ze Lucia je moja dcera,ze zazraky sa deju,on mi proste
neveril,ze je to moja dcera...mno...mala som ich velmi skoro...Niku v 18 a Luciu v 20tke,ale som rada....
su sikovne Nika chodi na Gymnazium a Lucia nastupuje buduci rok tiez...som s nimi spokojna,az na nejake
pubertalne vykyvy 😀

lussy23
21. júl 2010

@majab86 - Vitajte. Samko je krásny chlapček.

lussy23
22. júl 2010

kde se všetci? Zajtra sem príde isestra, len má probém z prihlasením.
Naša citlivá Katka sa nám ,,zrútila" ☹

janac1974
22. júl 2010

@lussy23 preco ma sestra problem s prihlasenim?A kto je Katka?
mno...asi vsetky baby uzivaju slniecko aj s drobcami 🙂

janac1974
22. júl 2010

@majab86 a ty uz neprides 😕

majab86
22. júl 2010

@janac1974 ale hej nakukam sem obcas, ale tu nikoho 😨 😔

janac1974
22. júl 2010

@majab86 a ja som nikto ??

majab86
22. júl 2010

@janac1974 ale co by 😀 ved uz druhy den tu je prazdno. Ale ja to chapem je vonku pekne, teplo, na mna az prilis. Nemusim take horucavy.

mukky
22. júl 2010

ahojte,
@lussy23 kto je Katka?

mukky
22. júl 2010

ja tu nie som preto,lebo BOBACIKOVI som vcera v noci musela volat zachranku a dnes sme boli opat na vysetreniach aj na krvi a rano ideme zase ☹ ☹

mukky
22. júl 2010

@vieraj no na nákupy sme nesli..ale nevadí,hadam to este stihneme kym je dobrý kurz,hlevne nech S sa vylieci a potom...

mukky
22. júl 2010

MALEmu robili vcera vnoci klystir ☹ ☹ ☹ a potom aj vrackal

mukky
22. júl 2010

dufam ze vy ostatne ste ok

mukky
22. júl 2010

@cestovatelkaandrea adka aj na teba som už dávno myslela ako sa má maly?si spominala mandle tusím aj chorucky bo..si sa dlho neozvala ☹ ,asi ste na dovolenke alebo mas vela prace

articocka
23. júl 2010

Ahojte maminky, tato tema mam hoddne uputala, lebo ja skatulkovanie nemusis a ja sa hodne vymykam akemukolvek priemeru🙂). Moja maly papa vsetko co ine mamainky neuznavaju v zaciatocnych rockoch a pritom si myslim, ze cokolada je vyzivna pre dieta , samozrejme pokial to je cokolada a nie stuzeny tuk🙂. Proste moje dieta papa to co maminka nie to co by sa patrilo podla tabulky. sme zdravi, stastni a obcas bojujeme ked je obmedzenie od oblubenych dobrot. Maly je zivy, ma rad spolocnost ale nie zasahovanie do jedla a jeho zivotneho priestoru. ked je to ako to ma byt je klud inac je ohen na streche a zacne tvrdy boj. Ma svoju hlavu ako kazde diieta.

mukky
23. júl 2010

volala som dnes na gasrto ohladom vcerajsich vysledkov z krvi...nemusime este vobec soliť 😅 ,podavat sladkosti/co nerobime/,je velmi bleducky a mudr si myslela ze bude musiet brat zelezo..ale nemusíme,pretoze ma lepsie vysledky zeleza ako iné deti a to koli zdravej strave 😅 som rada..potom viac napísem

penny13
23. júl 2010

Ahojte. Tak to som ja, Lussyna sestra. prišla by som už včera, ale zabudla som heslo a pomýlila so msi číslo v nicku.

@mukky - prečo si Musela volať Bobbáčikovi záchranku? Čo sa stalo? Každopádne držími i s Luckou palce.
@janac1974 - Katka je moja dcéra, teda Luckina neterka. Stále je v šoku, nechce nič jesť a to by nebola, keby niet na internete toľko ,,dokonalých" ľudfí, ktorí nikdy nehavarovali a radi si do každého zapárajú.

Mimochodom, my sa až tak tabuľkami neriadíme, ale F papá zdravo.

vieraj
23. júl 2010

@penny13 to mi je luto, ako sa to stalo?

vieraj
23. júl 2010

@mukky krasne foto, aki ste pekni 🙂

penny13
23. júl 2010

@vieraj - Jej obľúbený spevák havaroval a všetci na neho nadávajú, strašne začala plakať a mala i teplotu ☹

janac1974
23. júl 2010

@penny13 ahoj...takze ty mas vlastne 4 deticky a Lucka je vlastne tvoja sestra o ktoru sa staras?
Maly Filipko sa kedy narodil?Moj F je septembrovy...A s Katkou mi je to luto,chuda,ze ma taketo trapenie...
asi ho mala velmi rada 😔

zuziiiicek17
23. júl 2010

@janac1974 penny asi vravi o smajdovi 😅 ved sa mu nic nestalo ,tak preco ma taky stres ,

janac1974
23. júl 2010

@zuziiiicek17 jaj to som nevedela,ze ide o Smajdu,ani neviem,co sa mu stalo...mimochodom v sobotu
spieval v BB na dohode