Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska presne tak 😔 strašné veci sa dejú...a my riešime každý deň také "Hlúposti"-pre nich hlúposti ☹ strašné niečo 😔

emmmuska
28. mar 2012

@pastelka74 tiez som zakotvila na jojke, tu je taka odlahcena atmoska a aj ponaucenie od Imra..ked malej pojdu zubky treba dasienka potriet zahorackou palenkou aby neboleli 😀 😀 😀

pastelka74
28. mar 2012

@emmmuska ...ked to pozerám,tichunko dakujem pánu bohu (i ked nie som veriaci človek)...za dve zdravé detičky...a vôbec,že ked to vidím na tej obrazovke,ako ludia žijú či trpia deti...moje problémy sa mi zdajú strašne malicherné...až trápne... 😔 😔

nelicefo
28. mar 2012

@pastelka74 mne veľmi pomáha na duchovných obnovách všelijaké videá. Malá chodí na cirkevnú školu...trieda pre mimoriadne nadané deti s rozšírením cudzích jazykov....ale teda...ako krásne sa dokáže správať 😵 tá škola vážne dokáže zázraky 😵 ja som veriaci človek a verím v to že Boh dá človeku toľko utrpenia a bolesti koľko sám zvládne a unesie 😔

pastelka74
28. mar 2012

@nelicefo ...ja si vždy poviem sama pre seba ked mám problémy: Marcela,boh ťa skúša!!...i ked mám niekedy pocit že ma nenávidí,lebo v pár momentoch môjho života.....sa nezachoval ku mne pekne...beriem to svojsky,možno pre vás veriacich teraz píšem cudzím jazykom,ale ja som už taká....nie som veriaca...ale nikdy som netvrdila že boha neverím...to iba naša cirkev so mňa urobila neveriacu,v daných momentoch...lebo ja si myslím že keby boh žil a videl čo cirkev pácha v jeho mene....radšej by umrel.....ale to je asi na iné témy...prepáčte že som odbočila... 😕

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo neviem ako by som zvladala take situacie...ved je hrozne na to pomysliet a nie to este prezit

bubush
28. mar 2012

pozeram aj ja panelak, modre z neba nemozem ani ja, uz len denno denne sledovanie sprav mi nerobi dobre tak taketo pekne spracovane pribehy to ee ..nie

bubush
28. mar 2012

@nelicefo nie hotel par.nekukam, ani jednu cast som nevidela, ty pozeras? o co tam vlastne ide lebo podla ukazok len same rici, same cici, same svaly a vyvalovanie..ta farma ma chytala preto ze akoze tam aj nieco robia aj ked v tejto serii 😒 no neviem

nelicefo
28. mar 2012

@pastelka74 Nevadí..na to sme tu aby sme pokecali.😉 Ja chápem..niektorým veciam ani ja nechápem... 😔 Ale vždy ma niekto povzbudí a idem ďalej....😉 Ty máš jednoducho iný názor...a ja to predsa musím rešpektovať 😉

nelicefo
28. mar 2012

@bubush No ja tak zbežne pozerám...a presne si to vystihla...samé rici samé cici 😀 😀 😀 😀 😝 neviem pointa??? prežiť v páre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelicefo
28. mar 2012

@bubush no správy ja nepozerám..xiix....😀 na to som veru neni stavaný človek ja.😝

andreaka11
28. mar 2012

ja, ako mala som bola tiez velmi veriaca, ale pribudajucim vekom a vnimania sveta okolo mna sa to zmenilo. ako pise @nelicefo , ze boh da cloveku tolko utrpenia a bolesti, kolko si sam zvladne a unesie, tak nechapem, preco sa niektore deti rodia postihnute... ked uz ma nejak "potrestat" rodicou, tak preco to nespravi inak, ale nie na dietati, ktore za to nemoze..... a tiez som ssi myslela, ze ti veriaci a co chodia kazdu nedelu do kostola, ze su dobri ludia.... ale mam pocit, ze babky tam chodia, ako do klubu, ohovaraju, nadavaju na kazdeho, vinia kazdeho, len oni su tie dobre... na svete je tolko nabozenstiev a v kazdom je, ze ked zomries, pojdes bud do neba alebo do pekla. zalezi od toho, ako zijes a myslim si, ze nie od toho, ku ktoremu bohu sa modlis. tak aby ani jeden na seba neziarlil, tak sa nemodlim ani k jednemu 😉

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska veru...ale ani oni si to nevedeli predstaviť,to sa nám predsa nemôže stať...a šup 😔 ani nevieš ako sa ti život obráti hore nohami..☹

pastelka74
28. mar 2012

@nelicefo ...dakujem...mne je jedno kto v čo verí...pre mňa je dôležité ako sa ku mne ten človiečik chová,ako sa pri ňom cítim....či už je kresťan alebo nekresťan.....nevadí mi jeho viera,rešpektujem ju....mám veľa kamarátiek,veriacich...a sú to super ludia...ale všade sa nájdu aj čierne ovečky.... 🙂

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo ja tiez som z toho blbec, tiez vobec neviem o co tam ide

bubush
28. mar 2012

@nelicefo no pockaj tomu nejak nerozumiem, ze napr zenska si povie ten a ten sa mi paci idem ho zbalit a snazi sa o to? a ked to vyjde tak co..a ked to nevyjde tak co? 😕

pastelka74
28. mar 2012

@nelicefo ...nesnaž sa pochopiť,pre mňa je to jeden veľký verejný bordel.... 😝 😝 😝 😝 😝

bubush
28. mar 2012

a k tym spravam - tiez som si uz x krat povedala ze nebudem pozerat, aj akoze nepozeram len u nas je telka furt zapnuta a ten moj spravy musi kukat a vtedy ma mala "kludne" obdobie takze vzdy nejako pomimo zachytim co sa tam deje aj ked nechceeeeeeeeeeeem 😀

nelicefo
28. mar 2012

@andreaka11 tá posledná veta 😀
A súhlasím s tými babkami...ja do kostola chodím ale troška v inom zmysle,kedže mne ja na omšiach zle s toho vzduchu ,nájdem tam vždy pokoj,nádej...a vieru...ale najradšej sa chodím pomodliť sama do kaplnky..... 😉 Ale samozrejme chápem aj teba.😉 A tie babky 100% súhlas...neviem či tam chodia dlhého času alebo na klebetný krúžok 😀

emmmuska
28. mar 2012

@emmmuska je to bordel

nelicefo
28. mar 2012

@bubush no tak nejak ide o to balenie. 😝 a proste vždy každý pondelok je vyradovanie a tá/ten ktorý ostane bez partnerky ide von 😝

nelicefo
28. mar 2012

@pastelka74 Samozrejme.🙂)) Veď ja mám tiež neveriacích ľudí v rodine/v okruhu známych...a sú to super osôbky.🙂

bubush
28. mar 2012

prepla som uz aj ja na markizu ...ty kokos od kedy mam dieta vnimam taketo detske utrpenie nejako intenzivnejsie - fuuu ☹

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo asi vsade sa najdu ty najhorsi a najzakernejsi ludia v kostole co v prvych laviciach ruky spinaju a po omsi este nie su ani vonku z kostola uz susocu o kazdom kto sa im nezda

nelicefo
28. mar 2012

@bubush ☹ ☹ tak tak...chudáčik ale v deň 15 narodenín odišiel.☹ už tu nie je medzi nami.☹

bubush
28. mar 2012

@nelicefo pockaj a ked odide ten co je bez partnera/ky tak potom uz predsa ostavaju len same pariky tak nema kto odist..no nejako mi to nejde do hlavy

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska píšeš o naších babkách z dediny tuším..😝

emmmuska
28. mar 2012

@bubush nemozem na to pozerat, dobre su mi KOSTI 😉

nelicefo
28. mar 2012

@bubush ale každý týždeň tam príde zároveň aj niekto nový.😝 kočky to vystihli- bordel.😀

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo 😀 poznas to vsak, ja ked sa objavim v kostole tak nemozem potom ani usta zavriet od toho ako mam jazyk ohadzany vrie 😀 dkami