Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zabka8423
13. apr 2012

ved toto sa tu uz nebude volat diskusia pre netabulkove ale Slovnik cudzich slov alebo kto ma vacsie gule 😅 😎 je take slobodne nic neriesit a hlavne nie seba aka som dokonala a hlavne si nedokazovat, kde mam gule, pretoze tie ma moja polovicka a je to uzasne 🙂 tiez je velmi oslobodzujuci pocit nedokazovat si nic cez pismenka, ale vediet, ze v hlave nasrate nemam. a najkrajsi pocit je, ked sa mozem rozhodnut s kym sa budem bavit a s kym nie 🙂 sukromka je skvely napad, skvele riesenie...
@sweetsuzi
@bubush
@nelicefo
@danulienka35
@pastelka74
@emmmuska
@stardust
@michaelafiladelfiova

alena16
13. apr 2012

Toto bola asi "najvtipnejšia" téma na koníkovi 😀 Veľmi zaujímavé čítanie, hlavne na začiatku. A tie "prípady", čo sa tam zišli, hlavne miskachrumka a chasenka 😀 😀 😀 IQ asi 5,5 😎

pastelka74
13. apr 2012

@sweetsuzi ...nezačínaj si s riaditeľkou zemegule a prilahlého vesmíru..... 😕 😕 ...pod radšej ku nám do súkromky...postrek na larvu sa už našiel,slniečko je na oblohe,vonku krásny deň......tak si to nekaz..... 😉 😉 papa.

danulienka35
13. apr 2012

ahojte babulky aky ste mali dnik ? mi uzasny cely den vonka a mala chrapka uz od 15,30 snad bude do 18.30 😀

lussy23
13. apr 2012

@sweetsuzi ale ona predsa nikoho neurážala. nikoho neodsuzovala, len si slušne vyjadrila svoj nnázor. mne sa páčia jej príspevky.

zabka8423
13. apr 2012

@lussy23 tak spolu debatujte, nas to nezaujima 😅

sweetsuzi
13. apr 2012

@lussy23 povedat niekomu ze je hlupunky ti pride ako kompliment?

lussy23
13. apr 2012

@sweetsuzi @zabka8423 ona reagovala na úplne prvé príspevky a nie na vás.

zabka8423
13. apr 2012

@lussy23 lenze tie prve prispevky su z akeho obdobia? tak naco to tu riesit... obhajujes ju ako keby si nemala vlastny nazor ty. z extremu do extremu a prave preto nas nezaujimate... a zariadili sme sa po svojom 😉

pastelka74
13. apr 2012

@lussy23 ...tak si to všetko prečítaj ešte raz....a ked je taká super,tak sa pridaj do jej fan clubu....lebo podla nej sme tu všetky infantilné a prízemné.....nebudem už o nej diskutovať,nezdieľam jej názory...nech si píše čo chce a kde chce...nemienim jej venovať tu na MK už ani písmenko.....nech už o mne napíše čokoľvek....je mi to ľahostajné.....

jurkovamiluska
13. apr 2012

ja som teraz zvedava, na kolkej strane to ta pani uzastna napisala. ja to beriem ako silnu srandu a furt sa na takychto .......... pobavim, na kolkej je to strane? nech sa zasmejem 😀

jurkovamiluska
13. apr 2012

uz som to nasla heh, som sa zasmiala 🙂 🙂 . no ludia su kadiaky. aj mna niekedy nieco zaskoci a myslim si, ze aj ja ked nieco urobim tak zaskocim mnohych. ale o inom, mam uz nervy ked som zo svojim synom na prechadzke a pocujem tie sproste komentare: boze, aky je tucny!!!! ide ma slaktrafit, a otazky: boze cim ho krmis?? no slaninu do nho tlacim!!!! a pritom som videla aj tucnejsie deti. ved mame 6 mesiacov a 8kg! to je ozaj az tak vela???? doslaka co mam mat doma vyzlu?

michaelafiladelfiova
13. apr 2012

@jurkovamiluska babo z toho vyrastie mne zas vraveli na malu ked mala mesiac bola dlha to ma uz 3m., ? zato ze je dlha? su aj vacsie deticky noa. oni z toho vyrastu...

nelicefo
13. apr 2012

@danulienka35 poď do súkromky..🙂

jurkovamiluska
13. apr 2012

@michaelafiladelfiova ja si uvedomujem, ze je troska baculaty, ale ked to pocujes s kazdej strany tak mi to uz ide pekne na nervy. a ved prave, vyrastie z toho, vybeha to. som zvedava co bude potom, Preco musi kazdy komentovat druhe a na svoje sa nepozrie? jaaaaj boze skoda reci, ved to vzdy tak bolo aj bude

michaelafiladelfiova
13. apr 2012

@jurkovamiluska KUKala som tvoj album a mne sa nezda maly buchticka normalny,

jurkovamiluska
13. apr 2012

@michaelafiladelfiova no ved prave toto, 🙂

michaelafiladelfiova
13. apr 2012

@jurkovamiluska tak to neries hlavne ze je zdravy,,, a maj z neho radost

jurkovamiluska
14. apr 2012

baby a ja nemozem ist do sukromky???? citim sa teraz tak smutno z toho ☹

zabka8423
14. apr 2012

@jurkovamiluska napis nelicefo, pridava postupne. sem uz asi nechodime 🙂 sup, napis jej, mozno necitala tento prispevok

nelicefo
14. apr 2012

@jurkovamiluska zlatik už si pridaná...🙂 všetky baby už asi prispievame tam a nie tu 😉

mojong
14. apr 2012

@michaelafiladelfiova no u nas funguje kompotova stava, zatial mame odskusanu ceresnovu a broskynovu, hrnu sa do nej a topia sa, popritom ich par krat povysavas a ked ich uz lezie pomenej obkreslis kriedou teraz rychlo neviem aka znacka ale ked po nej prejdu su do 30min mrtvy ( u nas zaberala za necelych 5 min). A v kuchyni my zabral na mravce aj kypriaci prasok, kedze tam som videla skade lezu tak som im tam nasypala polku sacku a nejak potom prestali lozit stade. Este budem musiet nieco vymysliet na zahradkove mravce,.....stale mi kopia zem okolo stoniek ruzi a inych kvetov.

zvolsiinylogin
14. apr 2012

@mojong ahoj, aj nas trapia doma mravce...zabera kypriaci prasok? tak zajtra na to uz idem...uz minuly rok nam lozili po linke, uplna hroza...a co na ne este zabera?

mojong
14. apr 2012

@jurkovamiluska nic si z tych reci nerob (asi zavidia te krasne buclate detske krivky) moja ma 5m a 10.3kg a vyzera ako maly syslik 🙂 ale vies co je zdrava a mne sa paci taka ako je a je mi ukradnute co si myslia ostatny 😎

mojong
14. apr 2012

@zvolsiinylogin no uz ako som pisala aj ta krieda je dobra predavaju v drogerii, a hlavne vela trpezlivosti.....a vysavat vysavacom kym sa neminu 😀

mojong
14. apr 2012

@zabka8423 aha no do kelu nepochopila som na prvy sup tak sorry 😀

zabka8423
15. apr 2012

nasa 106 cm, 22 kilo a 2 a pol roka 😀 😀
maly 128 cm, 30 kilo a 8 a pol roka 😀 😀

6 rokov rozdiel a vo vyske len 22 cm 😀 😀 a 8 kilo rozdiel. Maly je ako zachodovy pavuk, tenky, mala je zase kostra tazka a este aj tuk. cela ja 😀

minule som videla kocku, ja ze ale 14 rokov ma a ona ze ma 8 😀 😀 takze som videla asi ako bude mala vyzerat. strasne vysoka a taka roba, lenze tiez malo to dievca dvojmetroveho tata, kus chlapa a mama tiez nebola modelka. takze takto no... ale aspon si drzi mala vahu 3 mesiace a mozno aj schudla, vazila som ju vecer a naobliekanu...

petrajurinova
15. apr 2012

@zabka8423 jej koukám na míry dětí a u nás je to přesně naopak 😀 malá je trpasličí vychrtlinka a starší je pořádný valibuk 😀
malá ve 2,5 letech má 93 cm a 11,5 kg a kluk v 5,5 letech má 124 cm a 28 kg 😀 😅

petrajurinova
15. apr 2012

@jurkovamiluska na lidi a jejich kecy bych se vykašlala. Náš Bastík měl v 6 měsících 9,20 kg a jediný kdo to řešil jsem byla já, protože jsem ho chtěla nosit a jak byl těžký, tak mi dost dlouho trvalo než jsem našla vhodné nosítko a způsob aby mě nebolely záda. Hold je to velký chlap, aspoň si na něho nikdo nedovolí.

gazovicka
17. apr 2012

@jurkovamiluska @bubush @pastelka74 @emmmuska ... ahojte baby... tak som vcera mala dalsi pokus s kasou... dala som do UM instantu bio ryzovu, do toho este lyzicku vyzivy a aj trosku cukru (nech to ma drobec aspon chutne 🙂 ).. dala som mu to o siedmej, isiel spat o osmej... vstal mi o pol dvanastej prvy raz a odvtedy opat kazde dve hodiny ☹ ... ach jo... jedine pozitivum bolo, ze mu ta kasu veeeeelmi chutila, isiel sa za nou zadrhnut... (davala som mu ju s lyzickou) ... takze ja uz neviem, asi sa budem musiet zmierit s tym, ze mi v noci casto vstava... ja to nechapem, ked bol mensi, tak mi v noci vstal raz, max. 2x.... cim to moze byt? keby aspon bol hlados, ze mi toho zje vela, ale on si odpije 30-40 ml a dost.. spi dalej... takze tolko o mojom dalsom pokuse s kasou 🙂