Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
9. sep 2009

Vini, a všetci boli spokojní 😀
k nám nechceš dojsť? 😅

nikollette
9. sep 2009

Uff, ale som sa "napráskala" 😅

kde ste baby??? 😕

miskachrumka
9. sep 2009

nikol spapa aj spapal ale lyzickou nechce mi cez cumel 😒 teraz som mu davala vyzivu telacie maso so zeleninou vela naspapal ale o deiatej ide zas papat nejakych 250ml!ale snazim sa aby mal tak ci tak prisun mlieka dnne tych 450ml!a ved aj tvoj papa skro vsetko no co s atyka kasiciek a vyziv ci masovych alebo ovocnych a zeleninku!nie?

nikollette
9. sep 2009

Lyžičkou mu dávaš mlieko?? 😕
to musí byť dobre zložité, nie?

nikollette
9. sep 2009

Hej papá 1x výživu, 1 kašičku 😉

miskachrumka
9. sep 2009

ve ale nikol som ti to už pisala ze mi amme ar ze mame reflux to mlieko je omnoho hustejsie!!!!!!!!!ale je to komplokovane ale hlavne ze ho donho dostanem to je hlavne!

nikollette
9. sep 2009

Jáj, tak vy to máte husté, hej... ako keby jedol kašičku... a jemu ide o tu chuť? To mu vadí, že mu to nechutí? Alebo vyslovene nechce z fľašky...?

miskachrumka
9. sep 2009

ako v jeden den?!mu davs aj kasicku aj vyzivu?no mi napr rano mame bud cisto mliecko ak nechce tak mu sparavim ztoho mlieka kasu ,potom amme bud ovocnu vyzivu alebo zeleninku a ktomu mu este ked zabuva tak dam mlieko nejakych 120ml pototm okolo stvrtej tak ma kasicku obilninovu tu ma rad a vela cajiku knej vepije a vecer ma zas mliecko tych 240ml

miskachrumka
9. sep 2009

vies co toto ja sama neviem lebo raz mu nechuti mlieko raz mu vadi ze to ma z flasky tak sa vno niekedy nevyznam 😅 ale tak ci tak musi mat mlieko a nieje az take huste ako kasa ale je hustejsie kao obycajne mlieko!

nikollette
9. sep 2009

Áno.
Ráno mliečko, na obed výživa, olovrant mliečko, večer kašička napríklad s banánom, a v noci t.j od 10tej-6tej rána, pije asi 3x mliečko...

nikollette
9. sep 2009

Aj náš čajíkuje, tak normálne, hlavne teraz v lete, tekutinky potrebuje, nie je kojený predsa...

miskachrumka
9. sep 2009

snazim sa mu ho ochutit ci raz s roztlacenym bananom alebo mu zamiesam do mlieka zleleninku alebo cakam kedy už bude mat ku 8mes.nech mu tam mozem davat piskoty!

miskachrumka
9. sep 2009

už netusim co mu tam zamiesat pre inu chut dnes som chcela mu zqmiesat vyzivu jablkovu do mlieka ale som sa pravdu povediac bala aby ho brusko nebolelo tak som mu dala ciste mlieko lyzickou vyliala do misky a dala!ale spapal 220ml tak som bola happy!a uvivim kolko spapa okolo desiatej nas buva celu noc tak ja ho nebudim ale dr povedala ze donho nemam zbytocne tlacit vela mlieka ze on dost apapa a ze riadne pribera takze tych 450-500ml je super co ma kazdy den!a tych 240ml naraz pijavaju rocne deti nie polrocne 😅

miskachrumka
9. sep 2009

pocuvaj a to kedy mu davas 3krat v noci ved to vychazda na kazde dve hodiny ved ale tak sa necudujem ze ti spi cele dni ked je vkuse hore v noci!no to ze ma zatvorene ocka a pije to sa nerata za spanok!ved ale nas ked je super noc tak prespi od osmej do siestej vkuse!

nikollette
9. sep 2009

Piškoty by sa mali až od roka, nakoľko obsahujú celé vajcia!
No keby si si to lepšie prerátala tak to vychádza, cca každe 3hod a pol hodiny 😉 nie každé 2 hodiny 😕
A on krásne prespí celú noc, ja sa len zobudím zarobím mliečko, strčím do pusy, a on to má za 2minutky vypité..
to je troška blbosť čo si napísala že je celé noci hore 🙄 😕 za celú noc t.j 10hodín pije mliečko asi tak 6min - 3x po 2minutky, takže ked ten polospánok kým pije rátaš, že je "hore" ....??? hm... 😒
a ked papá ráno okolo 6tej, tak spinká ďalje do 10-11tej znova... čiže on v podstate prespí krásne od 20tej do 10tej... ale naposledy pije ráno okolo 6tej...

zuzka1.
9. sep 2009

ved nikin maly z tohto sveta este nic nevidel ked spi kedy sa len da drobcek maly 😕
ten spi jak novoredenec knizkovy 😀

nikollette
9. sep 2009

Zuzi však práve...
a že "celé noci je v kuse hore" že preto mi tak spinkáva cez deň 😒

nikollette
9. sep 2009

Baby čo spíte? 😅
Môj krpček teraz stiahol okolo 150ml, mliečka, a spinká ďalej...
kukala som modré z neba, jój, až mi slzy vyšli keď dávali to bábatko, kt. transplantovali srdiečko 😢

zuzka1.
9. sep 2009

nespime, surfujem a pozeram futbal, mm isiel s kamaratmi pozerat, tkaze veget.

nikollette
9. sep 2009

Ja nemám vodu v počítači, nemôžem surfovať 😀
-trochu vtipu- 😅
Na akých stránkach surfuješ??

ja sa nudím, a čítam na koňovi príspevky....

nikollette
9. sep 2009

Nejak neviem spať 🙄
nie som unavená..ale zato ráno sa neviem prebrať k životu ani okolo 10tej 😅 😵

nikollette
9. sep 2009

Mukky kde si??? 🙂
Keď neviem spať, tak tu nik nie je 😠 😅

a si potom píšem sama so sebou... fajnovo, monológ, a hotovo 😀

zuzka1.
9. sep 2009

kade tade, vsetko mozne, handry, handry, hracky, o detoch, facebook

nikollette
9. sep 2009

Mna to na face moc nebaví... som tam zaregistrovaná, aj fotky mám pridané, ale moc tam nechodím..
ale MMB mám zapnuté stále... 😅 😅 😅

nikollette
9. sep 2009

Zuzi, vy máte krásny kočík 😵
super tipovo, a tá kombinácia, farieb... moje obľúbené farby 🙂
parádny....

miskachrumka
9. sep 2009

nikollette noc je dajme tomu od 23 do piatej rana ty si pisala ze ti je naposledy rano osiestej a to už nieje noc 😕 y ty si pisala v noci !tak to je rozdiel ale vsak nne je to fuk!!!!!!!!!!!!ja len ze ma to zaujimalo!a ja ti neberem ze je tvoj syn spachtos prajem ti to uzi si to lebo keby bol ako moj tak neviem urcite by si sa nevyspala! 🤐 uzivaj si to lebo to tak urcite nebude veeeeeeeeelmi dlho!

nikollette
9. sep 2009

Odkiaľ vieš že to tak nebude veľmi dlho???? 😕

Baby majú aj staršie bábatká, a sú spachtoši...

miskachrumka
9. sep 2009

zuzka ty sa mi na tych fotkach strasne podobas na moju sesterku vies kolkym ludom som ta už ukazovala a nechceli verit mas dvojca 😉

miskachrumka
9. sep 2009

no tak silne pochybujem ze ti bude cele dni spavat ked bude mat nejake tri roky to by som chcela vidiet! 😕 ale tak prajem ti to mozes byt rada!

nikollette
9. sep 2009

A noc som myslela, (čas kedy môj malá chodí spinkať)
jasné že noc je neskôr, ale pre bábatká, je noc už dajme tomu, keď idú spinkať, t.j u nás okolo 20tej...
a do kedy ráno spí... t.j u nás do cca 10tej...