Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
18. sep 2009

ja si idem dnes vypulirovat cely byt joj ked si predstavim tak sa mi nechce ale stoji to zaten pocit potom! 😉

miskachrumka
18. sep 2009

to je tam hore tak chladno?lebo tu na sk sa este drzi teplo tych 25C ale po babiom lete to asi dojde aj sem ale konecne! 🙂

nikollette
18. sep 2009

Ahojte..

Baby myslíte že ked chceme ísť budúci rok k moru, nebude na to malý ešte pri malý?
Bude to v pohode? chceli sme už ísť tento rok, aspoň do Chorvátska, ale to a mi zdalo ešte fakt moc skoro, ked ešte ani nechodí..

miskachrumka
18. sep 2009

jaj asi pojedeme skor lebo ak sa tu bude drzat to teplo aj do polky oktobra tak ma porazi!sa tam tesim na nakupy maju tam take veci ake tu na sk ani nevideli! 😀 a ta nedhera severne more je od nasho domu 1.5km cez nadhernu horku!no joj už aby sme tam boli! 😉

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

Niki ked som videla mojho dvojrocneho synovca teraz na dovolenke, tak to bol pre neho raj. myslim, ze s takym 1.5-2 rocnym je to uz v pohode. To uz vie chodit,sam papat, aj pocuvat ... a aj cosi z toho ma 🙂

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

Miska normalne ti zavidim. Su tam aj hory? Ja som horsky typ a uz sa tesim na zimu, nabalime bezky do auta a hura na hory. A ubeham sa az na smrt 😀 Len skoda ze z holandska musime ist autom aspon tri hodiny aby sme nasli normalne hory na bezkovanie v nemecku.

nikollette
18. sep 2009

Andy díky 😉
tak sa teším už na budúce leto 😀

miskachrumka
18. sep 2009

nie no tak hory som tam este nevidela!ale to more tam je nadherne mi chodime do odense a je to pekne mesto!aj ten svet ja som uz bola aj v ita 4krat ale ten svet tam aj cesta do danska cesko nemecko to su uplne ine svety ako na slovensku ja si nepomozem clovek už len ked prejde hranice tak vidi ze tento nas stat je strasne chudobny a ta higieny to je doplacu jednoducho ina mentalita 😒

miskachrumka
18. sep 2009

ja som zvedava ako bude moj mali znasat en vzduch hore ale zevraj by to malo byt ok lebo horsie je ist niekde kde je teplejsie pre takehoto drobca! 😒 asi ztohto mam iba strach a este cesta!

miskachrumka
18. sep 2009

dobre idem ja riadit papa 🙂

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

Tak to tam bude asi tak ako tu v NL. pozriem fotky tych dvoch miest na nete. Cesta bude OK, neboj 😉

jevel
18. sep 2009

babulka - moja malá tiež bola na UM a narodila sa 4 kilová 😅 . Bola dobrá buchtička, stále by len papala. Mala som problém udržať ako tak nejaký časový odstup od jednotlivých dávok mlieka. Samozrejme keď plakala , že je hladná dala som jej mliečko a netrápila som ju. ale snažila som sa ju trošku zabaviť, keď som videla, že už by jedla 😅 , takže som trochu naťahovala čas.
Neboj okolo 3 mesiacov sa to upraví a keď začneš od 4 mes. dokrmovať (zeleninkou , ovocím) bude malý v pohode a aj priberanie na váhe sa ustáli.

myslím si, že sa tu baby snažia poradiť každej jednej ako vedia a tá ktorá žiada o radu neberie ostatné "jedným uchom dnu a druhým von", že? veď načo by sa pýtala, keby nestála o radu 😅

babullka1
18. sep 2009

cestovatelkaandrea..veru svoje mliecko uz nema 😒 kojila som ho necelych 6tyzdnov,aj to s dokrmovanim 😖 ...ja to tu Jevel neberiewm jednym uchom dnu druhym von.....vazne,aj ja si myslim ze sa mu to ustali ked zacneme prikrmovat 😉

jevel
18. sep 2009

babullka 😉

nikollette
18. sep 2009

Babulka, určite sa vám to upraví 😉

nikollette
18. sep 2009

Baby ja už malého nemôžem nechať ani na sekundu samého...
už nestačí ani obložiť postel perinami, to prelezie za sekundu, v kočíku sa už chce zase postaviť a vyliezť...
už mu nestačí sedenie, už sa chce stále stavať na nohy...
budem musieť už vytiahnuť ohrádku...

nikollette
18. sep 2009

Kde ste???
Mne malý spí už 2hodinky, ja som zatial na nákupoch internetových 😅

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

Tu 🙂 ale aj nie tu 🙂

nikollette
18. sep 2009

Andy... 🙂

comp zapnutý, občas nakukneš a pritom si robíš svoje veci, však?
to poznáme 😅

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

presne ako pises Niki. kukla som Christophera na fotkach. Strasne je zlaty a narastol. 😉

nikollette
18. sep 2009

Ďakujeme 🙂 🙂 🙂
rastie ako z vody to hej...

roka96
18. sep 2009

dnes je den.. nejaký sme uplakaní, a trošku asi soplíky začínajú.. aj tie zúbky no to je kombinácia! 😝

roka96
18. sep 2009

Andrea za chvilku máš po...

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

Aj ja som mala uplakane rano. Damian plakal dost v skolke rano, ked sme odchadzali. 😢

nikollette
18. sep 2009

Andy ☹

vtedy ti asi trhá srdce, vsak... nehávať ho tam...

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

No to ano a potom asi este dve hodiny v robote ked kuknem na jeho fotku, co mam na stole ☹

nikollette
18. sep 2009

Hm, no ti verím...
ja sa už teraz toho bojím 😕

cestovatelkaandrea
18. sep 2009

Niki, kedy sa chystas nazad do prace po materskej? Asi az po troch rokoch, nie?

miskachrumka
18. sep 2009

no porobene fu konecne!vona ako nikdy vsetko ciste!jaj to je pocit ked sa prejdem a vsetko je ciste! 🙂 nikol ty si dostudovala ako ja nie ?pred tehu?!

miskachrumka
18. sep 2009

no ja ani neviem kedy sa chystam nieco robit ale do troch rokov nieco urcite!