Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
18. sep 2009

Andy až po 3 rokoch, ale priateľ nechce aby som išla vôbec robiť..

áno jasné že doštudovala, ked som mala 19r som končila strednú, a za 3mesiace mám 22rokov...

vinifera
18. sep 2009

A prečo nechce aby si šla robiť?

nikollette
18. sep 2009

on nechce aby som ja robila, že nemusím proste.. 🙂

nikollette
18. sep 2009

NO malý mi už zaspal...
už sa mu zatvárali oči, ani uspávať nebolo treba..

chlap robí večeru, hranolky, kuracie nugetky, a nivová omáčka.. mňam, mňam...
keď on tak dobre varí 😀 😀 😀

roka96
18. sep 2009

tak teda ten panelák je zamotaný.. dnes som úplne mrtva aj na mna asi niečo lezie.. idem do postele kým sa dá. drobec má soplíky, takže to bude noc 😒
ja tiež chcem íst až po troch rokoch. a možno si predlžím druhým bábom 😉
ale neviem si predstavit byt doma. ešte ked je drobec doma to áno, sa celý den nezastavím, ale ked bude v školke atd. aj ked podla mna žena má doma stále čo robit. ale je fajn íst aj do práce medzi ludí, pokecat, odreagovat sa.. či nie?
len keby človek robí čo ho baví 😝
no idem ahojki

miskachrumka
19. sep 2009

ahojte tak mi sme vcera precestovali vela km ! 🙄 mna vie cesta v aute viac unavit ako keby som kopala v zahrade 😔 a co sa tyka prace po materskej roka mas pravdu ja by som tiez nevydrzala doma prietel ma tiez nechce pustit robit cele tri roky ale potom ked pojde mali do skolky tak nema vyhrady ved nebudem doma trcat naco?aj mne by to liezlo na nervy 🙄 už teraz by som sla! 😉 keby sa to dalo ! 😒

roka96
19. sep 2009

ja zase nie, ja nejak nemám pocit, že by mi roboty chýbala 😀 ja som rada,že možem byt s drobcom, ale ked bude mat on svoje povinnosti tak to bude iné..

roka96
19. sep 2009

inak dnes sommrtva... Miško vobec, vobec nespal takže ani ja. všetkoma bolí, musímsa trošku dokopy dat 🙄
o 3 ráno sommu odsávala soplíky no zobudil asi aj celý dom, ale inak to nešlo 😲

roka96
19. sep 2009

a kde ste Miška boli?

krpito
19. sep 2009

no teda ja neviem, ale dá sa precestovať veľa km, keď som priebežne celý deň na PC ? Možno dá 😀

krpito
19. sep 2009

a podotýkam medzitým vypulírovať celý byt 😉

roka96
19. sep 2009

aj nám by sa zišlo veru upratat, ja vobec nestíham - hanba mi... 😝
ale raz sa do toho pustím,ked už drobec bude samostatný a potom upracem aj susedom 😀 😀

roka96
19. sep 2009

inak cesta v aute vie unavit aj mna hlavne teraz odkedy máme drobca.. on vydrží chvilu aj to mu musíme púštat jeho hudbu a potom.... jednoducho sa nudí-.a vymysliet mu v aute program tak to je brutal, no už sme vycvičení!

miskachrumka
19. sep 2009

už mi to chybalo dotycna! 😅 krpito by si omdlale kolko ja toho stihnem za jeden den!a byt som mala vypulirovany už o piatej vcera tak co mrncis! 😕 .roka ani moj nespi a boli sme vcera v trnave 120km pozriet auticko a je peknucke fotky nas nesklamali !potrebujeme vecsie !lebo doetraz sme mali fiat bravo 3-dverove a bolo male na kocik a atd. 😒

roka96
19. sep 2009

no my máme felíciu je menšia ale som spokojná, kočík zmestímetiež chceme vačšie ale až ked pojdem do práce.. nedá sa všetko, hlavne že je spolahlivá!! a ja na nu nedám dopustit!!!! 😀

krpito
19. sep 2009

ja nemrnčím zlatko, len som skonštatovala aká si šikovná 😉

miskachrumka
19. sep 2009

si zlata 😅

krpito
19. sep 2009

ja viem 🙂

roka96
19. sep 2009

Niki asi ešte búva , Andrea má frmol doma, a ja sa neviem rozhýbat.. musím íst varit, trošku obhádzat, nech nemyslím na deficit spánku! 😉

miskachrumka
19. sep 2009

mne je aj smutno za fiatom vcera ho manzel predal poobede dosiel o siestej a už mi povedal ze už auto nemame nor malne mi bolo luto mali sme ho cele 2roky a j nieco ako sme spolu! ☹ a vcerasme sli kuk do tej trnavy nove dovezene z rakuska a je pekne 2006 a tie 3roky servisovane !ale ide nam hlavne o maleho vkuse me ho museli prepchavat cez zadnu sklopenu sedacku a nebolo to bohvie co! 😒

miskachrumka
19. sep 2009

krpito to je dobre ked si uvedomujes 😀 andrea už nechodi tak casto! ☹ a aj ja musim co ides roka varit ja rozmyslam na vyprazanym karfiolom alebo cevapcici ja to mam rada s opecenimy zemiakmi s cibulkou a horicou joj 😉

roka96
19. sep 2009

a aké ste vybrali???
moj sen je taký džípik 😀 len muž mi povedal,že si budem musiet nájst iného partneta 😀 😀 😀
ale páči sa mi opel astra combi no ved uvidíme, to je jedno hlavne nech je spolahlivé!!!

zuzka1.
19. sep 2009

krpito je uzasna, mudra, krasna, nielen zlata 😉

roka nech mu tie zubky rychlo vylezu, nech mate aspon ako tak ludne noci, ked aj s budickami, ale iba chvilkovymi.
alebo vymenime drobcov na noc, nech sa ty vyspis a ja si zazijem ten osial 😉

co dnes robite?
krpito co varis malemu, roka ty???
neviem co mu uvarit a tiger bude vstavat za pol hodku, hodinku.

krpito
19. sep 2009

slovenčina moja 🙂

roka96
19. sep 2009

my robíme slížovu polievku slepačiu a bude mat aj on.. Zuzka on má teraz aj soplíky aj teplotu mal preto to bol taký brutal, som mu musela odsávat...

krpito
19. sep 2009

zuzka1, no či krásna neviem (z krásnej ale prázdnej misy sa nenaješ 😀) ale hlúpa určite nie som, nikto ma "rožkom neopije" 🙂

denné menu :
cuketová polievka
ryža
zapekaný pangasius so syrom a smotanou

a už bežím, aby som aj ja stíhala 😀

roka96
19. sep 2009

vieš ked ide tak ide!!! už som mala nervy a potom som na seba nahnevaná...už o 6 som ho nedokázala ani zdvihnut a on plakal pri mne a potom si hovorím, že som riadna krava chudáčik moj je chorý a ja ho nechám iba tak.. som si ho pritúlila a ležkal na mne.. chudiatenko moje.. keby som radšej ja bola chorá!

miskachrumka
19. sep 2009

roka mal tam aj w-golf stvorkovy cierny aj nad tym sme rozmyslali len nechcem aby mal tento moj znova rychle auto lebo to je strasne ako jazdi 😝 dzipik?mne sa pacia od hyundai oni maju velike auticka alebo nissany alebo taky land rover sport ten ma moj oco a neda si ho neda zanic ! 😉

roka96
19. sep 2009

no idem aj ja.. už naozaj, lebo ked som nevyspatá som podraždená a ked nič potom nestíham tak si to odnesie chudáčik moj manžel, ktorý za nič nemože!!len je chudák najbližšie,ale vieme prečo to je.. sa pohádame a ochvilku je všetko ok.. to sú len tie nevybúrené nervy a únava!

miskachrumka
19. sep 2009

roka na hadkach je potom najlepsie to udobrovanie ja si tiež kolko krat vyzurim nervy na manzelovi a on zato nemoze pride z roboty o siestej zrobeny a este si ma musi aj vypocut ale on je nekonfliktny tip zato ja som uplne opacna tak je pravda ze protiklady sa pritahuju 🙂 ako ja prehltnem toho vela ale ked ma niekto už pekne povedane nahneva tak to už stoji zato!povahu mam po svojej mame no co narobim co mi ten hore nadelil to musim mat! 😉 ale nikedy to je dobre povedat si svoje ale nikedy to prezeniem e poviem ej to co by som si mala nechat pre seba ale robit chyby je ludske!no idem aj ja varit som cakala kym mali poriadne zabuva!tak ahojte mozno vecer!