Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
22. sep 2009

Nechápem ľudí, čo si spravia kávu, bez mlieka a ani štipku cukru si tam nedajú...
blééé 😝

roka96
22. sep 2009

inak prvé 3 mesiace som veru aj ja každé ráno začala na wc! 😉 potom to naštastie prestalo,, inak pomáhalo mi, ked mi muž ráno, ked išiel do práce pripravil chlebík to bolo zlaté a ja som sa v posteli napapala a vtedy mi zle nebolo...

roka96
22. sep 2009

niki aj ja som sa tešila,, mali sme slámky také ozdobné zvieratkovské, tortička futbalové ihrisko, robila som šalát a bolo super!!fakt.. je to krása!

roka96
22. sep 2009

inak dnes som si v noci uvedomila, že nikdy nieje tak zle, aby nemohlo byt horšie.. hrdlo total bolí nos zapchatý...Miki hore hojdám, hojdám a hovorím si, aká krása, ked mi nič nieje a hojdám len tak 😝 😝 ja som už asi na hlavu čo? ☹

roka96
22. sep 2009

včera som sa nasmiala na superstar na tom, čo spieval kolu..bože to ako ked ja spievam po anglicky a nepoznám slová angličan by sa určite nasmial ale spievat tak po slovenský teda pardon česky...

nikollette
22. sep 2009

Júúj ja sa táák teším...
už teraz vymýšlam akú tortu dám spaviť, u tej baby, čo som sem dávala aj link, už rozmýšlam na výzdobe v akom štýle bude, čo všetko nachystám (a to ja nie som moc taký typ čo rád varí a chystá) ale na toto sa teším, aké darčeky kúpime, atď, atď... 😅
Musí to byť strašne krásne, ten prvý rôčik oslavovať.. samozrejme aj všetky ostatné, ale ten prvý je taký naj!! 😉
fakt sa neviem dočkať 😵 😵 😵

roka96
22. sep 2009

áno prvý je fajn...ale ja sa nenormálne teším na tieto Vianoce..už bude vnímat - stromček, sneh, gulovačka, sankovačka- no strašne sa teším!

nikollette
22. sep 2009

No hej ten čo spieval kolu, už bol na kastinku tretí rok 😕
čo nechápe že nevie spievať a kždý rok sa umiestnil v ROTE 😀 😀 😀

a furt takto komolil tie slová...

No aj ja sa teším aj na vianoce, ale to si malý ešte nebude tak uvedomovať..
ale zato ja už teraz nakupujem darčeky pre neho 😅 😅 😅

roka96
22. sep 2009

a nieje teraz aj sútaž, že ten čo výhra v hviezdnej rote dostane nejaké prachy?? 😅 sa mi zdá..

nikollette
22. sep 2009

Tuším že hej...
ved aj minulý rok to tak bolo 🙂

roka96
22. sep 2009

no sme hore pa 😝

nikollette
22. sep 2009

Pa 🙂
my ešte stále búvame 🙂

nikollette
22. sep 2009

Ten môj ešte furt spinká...
už ho mám chuť zobudiť, nech otvorí na mňa tie svoje veľké kukadlá 🙂
Ha, ako keby vedel čo píšem, už sa zobúdza 🙂 🙂 🙂

sophie1981
22. sep 2009

caute...uz sme doma.....sme sa boli vyvetrat, uz napapane a mala sa vyvaluje v postielke....ja idem navarit nejaku omacku na cestoviny na vecer...a hodit nove foto do albumov....

co sa tyka mojej stravy ta je vyvazena riadne...mne totizto nerobi ani teraz problem capat cokoladu a zajedat to salamou, za tym vtisnut nektarinku a cinsku kapustu....mne to tak proste chuti......k vit. som sa len infoskovala, bo mi konci krabicka....ale asi pojdem a kupim babyplan, kys. listovu...ideme na druhe babo...jupiii. 😵 😵 😵

nikollette
22. sep 2009

My ideme von na dvor ....
papa zatial

zuzka1.
22. sep 2009

ahojte, no my uz vsetko hotove, bol tu sused s vnuckou, tak sa drobci hrali, Laurika ma 2,5 roka, maly ma rad starsie deti, seberovni mu nic nehovoria.sa nahanali, hadzali si loptu, hrala som sa s nimi v piesku, na hojdacke, taka idylka. som hovorila mm, ze Samkovi treba surodenca 😀 ale az po statniciach.

sophie idete na to???drzim palce 😉

niki my sme mali garden party, robila som aj pozvanky s motivom disney, vsetko(balony, girlandy)boli v style disney, grilovali sa kuracie stehna v marinade, bravcove aj diviacie, aj klasika spekacky, zemiaky pecene, normalka prilohy, 3 dresingy, 4 torty boli(karamelova, penova, puncova a piskotova). Mali sme 18 hosti. Super to bolo. Maly mal na salame, etse bol malicky, ale vsetci sa bavili, tak bolo super.

NA Vianoce aj zimu sa tesim aj ja, ako Roka. na sneh(ak bude), stromcek zvaleny, gule rozbite a to vsetko s rozziarenymi ockami mojho anjela. To bude zabavy 😀 😀 😀

sophie1981
22. sep 2009

aj ja tesim na vianoce...po 4 rokoch konecne slovenske a nie anglicke.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aj na sneh, dufam ze bude...mam po krk dazdivych vianoc.....s velkou davkou hmly....chcem biele studene Vianoce, krasne Vianocne trhy v nasom meste, z veze zvonkohru a slovenske koledy, hriaty punc, medovinu a varene vinko.....pancuchace pod nohavicami, cismy, hrubu vetrovku, ciapka sal rukavice, omrznuty nos, sanky.....slovensku kapustnicu, rybku a salatik, logse s makom, oplatky..v telke popoluska, mrazik a perinbaba....vstko ako ma byt v prave Vianoce 😵 😵 😵 😵

ja Katke planujem narodky uz u nas vdome....ked natiahneme potery a stierky, uz sa bude dalo...von navarime gulas a decka mozu v obyvacke, ktora bude prazdna behat o dusu....nafuknem balony a tak.....snad sa nam to aj podari ako chceme.... 😒

vinifera
22. sep 2009

Akú krásnu romantiku ste tu urobili...
Ja som práve prišla na to, že mi vnoci z dvora zo sušiaka ukradli novučičkú jesennú bundu Adidas čo mi minulý týžden došla z UK. Ani raz som ju nemala na sebe. Akurát čo som ju oprala. Plus si ten "dobrák" zobral Puma botasky a moje dvoje čierne elegantné nohavice. Ja Keď tú ženskú čo to ukradla chytím vo svojej bunde (lebo šak tu ťažko takú zohnať) tak ju vyzlečiem nielen z tej bundy ale hádam aj z kože.....

Sophie tak to prajem veľa úspechov k ďalšiem bábu. Ja kojím. Ale tabletky som ani počas tehotenstva ani počas kojenia nikdy nijaké nejedla.

Miskachrumka to vyzerá na zápal močových ciest. Určite by som skočila k lekárovi. !!!

sophie1981
22. sep 2009

vini...potesi nie??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....len skoda ze neuvidim tu bitku, ked ju vystopujes.... 😀 😀 😀 ...to si nechala pradlo von na noc????to u nas nem dopadne nikdy dobre.... 😅 ja som brala lieky aj pocas tehu....calibrum cele tehu, 4 mesiace duphaston a kys., na udrzanie.....vyzera to tak, ze to aj pomohlo a konecne sme sa aj my dockali porodu.... 😵

vinifera
22. sep 2009

Sophie. Hej nechala vonku. Je to dvor rodinného domu. Škoda len, že naše tri psi spali v perinách. Aj keď mama teda tvrdí, že tie na poschodí štekali. Ale si myslela, že ide domov opitý sused.

sophie1981
22. sep 2009

ahaaaaaaaa......tvoje strazne psy ako ta nasa.......v tme sa boji...

nikollette
22. sep 2009

NO malý na dvore zase zaspal.. po pol hodine na rukách mi bol ťažký tak šup do kočika, a jasne ze po minutke už komoval... takže zase spí 😅

nikollette
22. sep 2009

Wauu Zuzi, to muselo byť super.. toež by som robila na dvore také niečo, keby sa malý narodil v lete či na jar...
m sme februárový, takže oslava bude vnútri 😉

Vini, asi by ma trafil šľak 😠 😠

sissi2
22. sep 2009

chcem poprosit o radu,kedze sme sli neskoro k pediatricke prepichnut uska,lebo ona to vraj len po narodeni,tak nam poradila nastrelit,ale to robia az od pol roka,tak neviem,ci a ako to bude malinka znasat,nemate s tym skusenosti?

zuzka1.
22. sep 2009

fuuh vini to mate teda pestre na ulici, ked vam kradnu z dvora.

my susime normalne vonku, vsetko mame vonku, pomaly celu odmacnost v letnej kuchyni, jak sa otepli sme stale vonkum neviem presdstavit nieco take tu, kedze toto je tak pokojne miesto, az strach.

niki bolo to super, ved aj vnutri sa da. 😉

nikollette
22. sep 2009

Sissi, ja so počula dokonca že sa nastreluje ešte neskôr ako v pol roku...
ale skúsenosť nemám, tak neporadím...

Ja tiež chcem všetko, už teraz pozerám disne, no macko pooh výzdobu 😀 no do vtedy sa určite ešte sto krát rozmyslím, ako sa poznám 😅
No však hej aj vnutri sa dá 😉

nikollette
22. sep 2009

Baby ja sa už tiež teším na vianoce , malému som už objednala takú nike súpravu, RL košelu, a také nafukovacie-plyšové kreslo macko pooh 😀 😀 😀

co sa dá este kúpiť takému 10mesačnému bábu??? (na vianoce bude mať vyše 10m)

nikollette
22. sep 2009

Sophie kukala som fotky...
malá je chutnučká 😉

zuzka1.
22. sep 2009

Roka boli ste uz na ockovani MMR? Nam dnes prisla pozvanka, je tam moznost dat dieta zaockovat nie 3-vakcinou, ale vakcinou, kd eje navyse aj proti kiahnam. co si o tom myslis?

nikollette
22. sep 2009

Zuzi, to sa môžeš sama rozhodnúť, a nie je to povinné?
Aj sa za to pripláca, alebo ako to je?