Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
24. sep 2009

andrea 🙂 neboj budu ta chciet! 😉

nikollette
24. sep 2009

Andy 😀 😀

mne nejde o ten pôrod, (aj ked bol VE, ako tvoj) a nič príjemné teda, ani o strach že by som to nezvládala, zvládam v pohode, ani o to že by som mala zlú skúsenosť že by bol malý nejaký strašne zlý, ja fakt nechcem ďalšie 😉

Ale vám to baby prajem 🙂

vinifera
24. sep 2009

Fúúú Ste sa tu rozbehli. Ja som stihla tak jeden nákup v Jednote a vy už 2 strááánky popísané.

Niki a môžem sa spýtať, že prečo len jedno? (Len zo zvedavosti - neber to ako rýpanie - ja som pred tehu deti nemusela vôbec. Zdaleka som sa im vyhýbala. Drahý musel kupovať kočík, postielku, vajco. Na oblečenie som malému mala kúpené akurát tak na cestu z pôrodnice inak nič. Všetko mi to bolo šuma fuk. Teraz by som moooožno aj druhé no len kto to za mňa vynosí to netuším. 🙂

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

Niki ja viem, ty si to uz raz pisala preco iba jedno. Ja som to napisala len zo srandy.

Miska neviem, ci ma budu chciet. Uz teraz je to problem ked mam jedno. A musela som si to vyslovenen vydupat. Moc tu matky na inzinierskych miestach nechcu. Matky robia iba 2-3dni v tyzdni a nemaju narok na inziniersku robotu. Som tu jedina mamina co bude robit 5 dni v tyzdni. ked chces inziniersku robotu tak musis robit cely tyzden a ocakava sa, ze doma moc casu s chorymi detmi travit nebudes. Takze asi tak. podotykam ze pisem o firme a meste kde zijem. Mozno v inych holandskych mestach je to ine ale moc v to neverim.

nikollette
24. sep 2009

Vini, neviem, proste to tak cítim 🙂
neviem povedať žiadny pádny argument, ale tak to proste chcem, že len jedno a dať mu všetko 😉

nikollette
24. sep 2009

a tým nechcem povedať že tý čo majú 2 a viac detí im nedajú všetko, 😉

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

Niki ja viem ako to myslis 😉

nikollette
24. sep 2009

Andy som rada 🙂 🙂 🙂 🙂
lebo neviem to proste nejak argumenotvať a vysvetlovať, proste to tak chcem, tak to cítim a hotovo 😉

nikollette
24. sep 2009

Ja mám také nervy, si neviem kúpiť rifle aké chcem..
v celej Ba, ani v senci nič 😠 😠 😠

ani na nete, mńa porazí 🙄

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

A ake chces Niki?

nikollette
24. sep 2009

ále, také úplne napasované, aj dole úplne úzke, nejaké svetlé, aby boli také "akože vyšúchané" a roztrhané...

v celej Ba som našla jedny a nemali moje číslo ☹ mali iba XXS a M,L... 😠

nikollette
24. sep 2009

jaj a zabudla som musia byť bedrové...

ak by niekto vedel o rifliach ktoré splnaju požiadavky, ohláste sa 😀 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

pridi do NL. tu take maju 🙂

nikollette
24. sep 2009

Faaakt???? 😕
A nie sú niekde na nete alebo tak???

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

V obchode som take videla a aj na babach vonku. tu sa dost nosia tieto tenke rifle do ciziem. Cizmy v NL su fakt IN. skusim kuknut na nete cez vikend a dam ti vediet.

nikollette
24. sep 2009

OKI 😉
Tiež ich chcem do čižiem..
akožem mam kopec úzkych vyšúchaných riflí, ale teraz hladám niečo extra 😀

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

no to poznam, tiez sa musim ovladat ked vidim nieco pekne v obchode. no kuknem cez vikend na nete. budem sama doma cely vikend, tak budem mat cas. hadam uz aj miske napisem ako bolo na dovce a roke poslem fotky.

nikollette
24. sep 2009

NIečo takéto...

ale nech sú normmálne dlhé, nie len po členky, .....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6251251

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

oki kuknem, take nejake som mala na mysli 😉

nikollette
24. sep 2009

íha, teraz som našla pár a nete...
ale sa bojím kupovať rifle cez net, ked si ich nemožem yskúšať...
raz sum i dobré XS, inokedy S...

a oni to potom nezoberú spať nakolko sa to objednava,...
kedy sa to dostane do obchodov, do kelu?? Ked už to nebude moderné? 😠

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6560470

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

to je co za blbost, ze ti ich nezoberu spat. tu v NL s tym taky problem nie je. jednoducho vratis a hotovo.

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

inak Niki aj mne sa take rifle lubia, len neviem kde by som ich nosila. do roboty take nemozem a von len tak, to by sa na mna dedinske rambane pozerali len s opovrhnutim.

nikollette
24. sep 2009

Lebo musíš dať dopredu peniaze tá dotyčná to za tie peniaze objedná, ona ti to pomerá, pofotí, ale ti nie je ako naživo vyskúšať, chápeš...
ona to potom nemože vratit spať do skladu.. vacsionou takéto veci objednávaju baby z UK a tak...
tu ich nedostať,...

Rambane 😀 😀 😀 😀
a čo srala by som na ne, však nech zazerajú...

ja som taký provokatér, a schválne by som také nosila 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
24. sep 2009

to som nevedela, ze na tom minibazare to tak bezi. tu ked si nieco objednas cez net, tak ti zoberu nazad. ale to su vacsinou asi ine internetove obchody ako to co si opisala.
musim ti tie Rambane odfotit a dam si ich do albumu aby si mala predstavu o kom pisem 😀 😀 😀

nikollette
24. sep 2009

Andy odfoť no som fakt zvedavá 😀 😀 😀 😀

no ved hej ked je to internetový obchod, ale toto baby objednávajú, či ako to je...
oni ti povedia že ti to pomerali, pofotili, velkost si si vybrala sama, tak to nie je ich chyba a je to vybavené... 😒

roka96
24. sep 2009

Niki aj ja som trošku provokatér, čo sa týchto vecí týka..nech pozerajú ako chcú!

roka96
24. sep 2009

Andrea mala pravdu, až ked bude Miki samostatný. Ja by som už aj, ale manžel má iný názor...sa nám nejako vymenil..ja som vždy hovorila, že budeme mat jedno a po materskejpojdem na rok dva do práce a potom zase---a muž stále nie, nie nech sú po sebe atd atd---teraz ja by som aj chcela a on stále, že či nie ked Miki pojde do školy 😎

roka96
24. sep 2009

Miška gratulujem k negatívnemu testu..

roka96
24. sep 2009

ešte zajtra vydržat a už príde náš Tatino...konečne! 😉

vinifera
24. sep 2009

Zasa monológ roka? ... 🙂))))