Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. sep 2009

NO má ich aj Rihanna 😉
ja chcem niečo na ten štýl, nemusia byť presne tie...

NO ved aj my, ešte len dva zuby, úha, kde je ešte 20ty zúbok 😕

miskachrumka
25. sep 2009

no ved ona ma smiesnu postavu tenucky pas rucky vsetko a nohy ako buky! 😕 knecne mi mali zaspal od pol siestej som snim hore 🙄 a ja stymi bolestami nemozem sa ani osprchovat popri malom ani nic!idu nam zas zuby naspodu ale aj na vrchu hned vedla ma zas naliate! 🙄 ma porazi aja ze budeme mat pauzu no to mas vidiet!zas je umrceny tak sme mali krasne 4dni ktore sa skoncili! 😒

nikollette
25. sep 2009

Náš má tiež naliate, ale už dlho, stále nič 😒
keby radšej vyšli všetky zuby naraz,to by bolo 😵

miskachrumka
25. sep 2009

jaj to aj ja hovorim ale to bybolo asi pre tie deticky utrpenie!ale lepsie ked nam idu po dva ako po jednom 😒

sophie1981
25. sep 2009

caute.....my este 20 zubov....... 😀 😀 😀 😀 😀 ...vy mate uz aspon po dva.... 😝

mne sa dnes nic nechce, a to som si na dnes este naordinovala zehlenie..... 😝 ....akurat dovaram Katke obed, napapa sa, pohraje a hajde do postele,,....ja upracem zbytok, aby som zajtra mohla sunky valat.... 😀 😀

my uz snazilkujeme zase..... 😀

nikollette
25. sep 2009

Sophie to vážne???? Tak skoro?
Chceš asi pre katku súrodenca v približne rovnakom veku, však? 😉

Ale ty máš teda odvahu ti poviem 😅

nikollette
25. sep 2009

A samozrejme držím palce, nech snažilkovanie víde, keď si to želáte 😉

sophie1981
25. sep 2009

no niki vazne...ja viem cista samovrazda, ale pevne verim e mi moja eneria vydrzi na dva kusy, ked sa zadari...ja som chcela do roka dva, ale manzel na to nemal gule, sa bal...no neviem coho,ale respektovala som....mat dieta je rozhodnutie dvoch a nie jednej strany...teraz uz chce......tak snazime....uvidime, kedy sa zdari.sa smejem, ze ked budeme vLondyne...tak sme zapravili aj Katku...asi nam prospieva veeela smogu k splodeniu dietata.... 😀 😀 😀 😀 😀

vinifera
25. sep 2009

Ma už len 19 zubov. 😲 Hej hej Sophie už písala, že snažilkujú. Akčná je 😀 Prajem veľa úspechov.

vinifera
25. sep 2009

My už len 19 zubov..... oprava

nikollette
25. sep 2009

Vini no máme toho pred sebou ešte dosť 😨
môj má už uplne naliate, kto vie kedy vykukne další 🙂

krpito
25. sep 2009

aj my, len my sme trocha starší 🙂

krpito
25. sep 2009

myslela som "že snažilkujeme" 😉

nikollette
25. sep 2009

Krpito tak aj tebe držím palčeky 😉

sophie1981
25. sep 2009

noo, dieta nakrmene.....teraz zalieva obed cajom a idemesa hrat... 😵

miskachrumka
25. sep 2009

sophie tak drzim palce nech sa podariiiiiiii 😉 a sophie kolko mas rokov ak sa ta smiem opytat?!ak sa neurazis?! 😒 vinifera a nikolette musite to brata tak ze tie posledne 4zuby vychazdaju neskor tak ja ratam ze do roku a pol nam vinde tych 16zubov no už len 12zubkov! 😉 mame inac nejaky cerveny pipik prvy krat neviem zcoho natieram mu imazolom! 😒

nikollette
25. sep 2009

Tie zuby, to je tak všelijak 😖
predvčerom som v meste stretla kamošku, s 16mesačným a mal len 2!!!!! zuby 😕
dúfam že aj my tak nedopadneme 😅

sophie1981
25. sep 2009

zuby su proste zuby...mojmu synovcovi vysli prve v 10-11 mesiacoch..v Anglicku som mala dievcatko, tej ked som odchadzala bolo 20 mesiacov a mala 4 zuby.......prve narodeniny sa jej rezal prvy..... 😀 😀 😀 ...uvidime, kedy nasa da.... 😉

miska, mam 28 rokov...preco?

roka96
25. sep 2009

už búva...dúfam to bude tento krát na dlhšie.. 😝

roka96
25. sep 2009

krpito, sophie držím palce 😉

roka96
25. sep 2009

sophie ročník 1981 čo? 😀

sophie1981
25. sep 2009

roka, aj moja chrni.......ale mozelen do 4....potom ideme odprevadit babku na vlak do BA, tak popozerame vlaciky.... 😅

sophie1981
25. sep 2009

a dik za drzanie..... 😀 ...ano rocnik 81, jasne nie?...a ty?

roka96
25. sep 2009

miška aj my sme mali červený pipík, doktorka nám kázala močit v kamilkách a potom natriet tou mastou čo sa na oči dáva neviem názov pozriem a napíšem.

sophie1981
25. sep 2009

niekedy si uvedomujem, ze akodieta byt dievcatkom je asi jednoduchsie....ziadne stahovanie, namacanie, ukladanie,smerovanie pipikov u nas nehrozi......ocikane dosky to ano, to aj dievcatka,hlavne ked poriadne nedosadnu na misu, ale aspon ked dame na nocnik, tak nemusim pipik drzat dolu.... 😀

roka96
25. sep 2009

Mile mamicky, mili oteckovia.

Chcete, aby meno Vasho babatka figurovalo v Slovenskej knihe rekordov? Tak sa zucastnite vynimocnej akcie v bratislavskom Poluse, ktora sa bude konat 17.10.2009 od 15:00 hod. Sutaz o najrychlejsie lezuce babtko je urcena pre deticky od 7 do 10 mesiacov. Do sutaze sa mozete prihlasit na e-mailovej adrese rekord@poluscitycenter.sk alebo v Hlavnej rotunde Polusu.

Chicco venovalo hlavne ceny pre vitazov sutaze.

Cena pre prve najrychlejsie babatko v hodnote 762 EUR:

Kombinovany kocik Trio S3

Mixer a vakuovac, lampicka Magic, zasobniky na jedlo, lyzicky, tanierik s prisavkou, detska flasa.

Cena pre druhe najrychlejsie babatko v hodnote 294 EUR:

Sportovy kocik CT 0.1

Zvlhcovac vzduchu, nocnik, natahovaci medvedik, teplomer do vody, detska flasa.

Cena pre tretie najrychlejsie babatko v hodnote 221 EUR:

Autosedacka Key 1 X-Plus

3D deka na hranie, detska flasa.

Kazda z cien zahrna aj detsku kozmetiku Chicco v hodnote 21 EUR.

Okrem samotnej sutaze sa bude konat modna prehliadka tehotenskej mody znacky Complicite, krst CD Michaely Cobejovej, zbierka pre projekt Hniezdo zachrany, sutaz o Hyundai i20 a mnohe dalsie zaujimave aktivity.

roka96
25. sep 2009

niečo pre lezúce bábatka! 😉

roka96
25. sep 2009

ja 1984 😉

zuzka1.
25. sep 2009

chrumka my sme to mali asi 2x, potvedal doktor, ze zapalena predkozka a davali sme imazol.

sophie a krpito vela zdaru, fyzickych sil a psychickej pohody , aby ste uspesne splodili.

maly je uz u nasich, zas mi bolo do revu, vzdy ked niekde idem od neho, ked len do ksoly a este horsie, ze na noc, tak to nejak tazko znasam, snad to niekedy prejde. ☹ 😒

roka96
25. sep 2009

Zuzi ja mám to čo ty..si niekedy pripadám ako chorá... on je vačšinou s nami, a minule sme boli v Ba a nechali sme ho u babky.. a boli sme preč skoro celé poobedie a ja ked som ho videla, ako sa na mna pozerá nechapavo tak som potom normalne slzy ronila...a pritom on vobec neplakal..no som na neho strašne naviazaná! ale ved sú to naše zlatíčka.