Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
4. nov 2009

som tu 😀

mukky
4. nov 2009

idem si urobit kavicku som nechcela ale mam chut 😝

mukky
4. nov 2009

uz asi babo zaspalo,ci? 😔

vinifera
4. nov 2009

Zaspal. Je tomu asi pať minút. Ufff. 😵 Aj ja by som si dala kávičku. Ale akurát som dohrýzla jablko. Asi by to malo rýchli priebeh 😀 😀

mukky
4. nov 2009

caf a supeeer 😀
ja som zozrala skoro cely dezert co som dostala 🙄 🙄 🙄 ale cez den som skoro nic nejedla tak hadam mi vaha nevyskoci 🙄
pozeram cesku postu pre teba a cakam kazdu chvilu menzes 🙄 vsetko ma pobolieva

maly mrncal dost a som ho bola prebalit bol popiskany,po mliecku vecer sa mi ho uz nepodarilo prebalit,hned zaspal

mukky
4. nov 2009

neviem ci svokrovci zajra budu nieco varit ci len suche bude,dala by som si nieco dobre navarene,rada varim ale to dobre je ked si len sadnes a papas 😀 a u mamy som si objednala kurca na smotane s haluskami

vinifera
4. nov 2009

Nehovor zasa o sladkom lebo pôjdem mame hore snoriť do obývačky... dole mam len slané a ovocie. Tak my sme sa ešte o jedne prebalovali. Potom ako vytiahol zo skrine na seba žehličku som ho zobrala zo zeme. Prebalila lebo smrdel. Šupla do postielky a mala naháku 😉

mukky
4. nov 2009

ja slane nekupujem nic si uz roky ma to nejak preslo ale pred 3 dnami som si kupila po rokoch chipsy ale iba take na hrubo mi chutia trosku a polku maleho sacku som zjedla a pol mi este strasi doma no a treti krat za sebou mi mm kupil colu 😕 ja roky sa snazim len cistu pit ale ked som nemala net minule som vracala rano,zlcnik ma bolel na cely den siel maly k mame som bola v hroznom stave a cola mi nejak travi dobre

mukky
4. nov 2009

na druhy tyzden pozeram ze musim ist do madarska,dochadza mi nutrilon,jupiiiiiiiiiiiiiiii sa tesim 😀

vinifera
4. nov 2009

Taj ja som schopná zožrať ten veľký balík na posedenie 😔 Colu sem tam môžem. Pre mna to je akési vianočné pitie. Originál Coca Cola bola u nás len na vianoce 🙂 No a teraz nemôžem lebo by malý chodil spávať asi o 4 tej ráno 😠 Sladké môžem. Je tu v meste jedna super cukráren. Sa vždy olizujem až za ušami 😀

mukky
4. nov 2009

zase budem plakat ☹ take smutne su tie zivotne osudy ludi ☹ ☹

vinifera
4. nov 2009

Hmm. Ak si dobre pamatam tebe sa malý odstavil po dovolenke? Si mala smiešne didi?

mukky
4. nov 2009

ja mam z cukrarni najradsej zmrzlinu,mnam

hej,mala som smiesne didi 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja som davala nutrilon uz od mesiaca zivota maleho lebo mi nepriberal a aj som kojila
vini uz idem lebo z toho opat nic neviem a dnes aspon o 3 chcem ist spat 😝
tak paaaaa,zajtra snad 😎

vinifera
4. nov 2009

paaaa. Pôjdem už aj ja. Už tu na to ani nevidím 😅

vinifera
4. nov 2009

Dobré ránko ženy. Ideme sa naranajkovať.

zuzka1.
4. nov 2009

dobre ranko,

posledne mohykanky vcera pisali.... 🙂

vini ja ta obdivujem, o pol 2 etse hore a rano skoro hore, ja by som bola nepouzitelna, vcera som spala uz pred 22.

pecie sa mi babovka, pracka pere, ked drobcek pojde spinkat, pojdem varit- dnes ryba, pyre aj sampiony mam od nasich, co maju na zahrade, tak aj sampiony spravim.

pride ta kamoska poobede, bude pokec.

co vy?

mukky
4. nov 2009

ahojte,ja chlipkam kavu,drobcek sa pekne hraje a hmmka,pije vodu
dnes ideme poobede ku svokrovcom,chcem upiect kolac tak len cakam kedy moj vstane a nastruha mi jablka,toto nemusim robit 😝
uz vstal a vyzera blbo 😝 😝

mukky
4. nov 2009

savier vstal o hodinu skor,sa mu narusil rezim tak dnes chcem aby uz o 20 bol v postielke

zuzka1.
4. nov 2009

Mukky tvoj maly sa vola Savier????to je super meno 😉
inak dobre ranko, moj uz spapkal jogurtik a zaspava v postielke.
mukky etse spavate 2x za den??? my este hej a maly vyzera, ze aj dlho bude. ked mu isli zuby niekedy poobede nezaspal, len sa vyvaloval, teraz, ked vysli spi jak zarezany 2 hodky doobeda a aj 2 poobede, niekedy menej.

mukky
4. nov 2009

ano,chcela som nieco nezvycajne takze aj druhe babo sa bude musiet volat nezvycajne,uz mam v zalohe mena 😉
zuzi spava ale uz ho asi nebudem moct davat lebo je tma a si mysli ze uz je asi vecer 😀 a spal minule poobede 4 hodky a doobedu 3 😀 😀 aj vcera spal cez 2 hodky poobede a som ho budit musela

zuzka1.
4. nov 2009

fiiiha, to nas zase nie, spi normalne. estetze tak, ja ho davam poobede okolo po 2-2 a vstava najneskor o 4-pol 5

ake mas v zalohe???prezrad??
ako ho volate? Celym Savier Savierko??

mukky
4. nov 2009

savier,savierko,savik
strasne som chcela simona(citaj saimon,ale tu by ho citali ako simona tak to padlo,zo serialu v siedmom nebi sa mi to meno zapacilo,paci sa mi efram 😀 ,forrest,z filmu z hanksom 😀 ,semir nemusim vysvetlovat odkial 😀

mukky
4. nov 2009

svagrina mi zije v chorvatsku a aj tam su zvlastne mena a pekne

vinifera
4. nov 2009

uaaaa. Baby ako je možné že vám tie decká tak dlho spávajú?

mukky
4. nov 2009

mm cisti jabka a drobceka som dala k nemu do kuchyne do stolicky nech sa bobacik uci ako bude mamke pomahat 😀

zuzka1.
4. nov 2009

ja idem konecne varit 😀

simona ma aj kamarat, volaju ho normalne simon.

mukky
4. nov 2009

hej je aj simon ale ja som chcela saimona 😉
chlapci odisli na pol hodku na prechadzku,treba mo obvarit brokolicu,uvarit malemu obedik a ist zacat robit kolac

nikollette
4. nov 2009

Dobré ráno baby...

vidím že je tu téma o cole a chipsoch...
my pijeme colu každý den, (orig. coca colu), a čipsy tak isto 😔
Ak náhodou dojde cola, normálne mám absťák, a chytám nervy, a nechcem minerálku ani za svet 😒
Tak druhý den musí ten môj utekať rýchlo kupiť... preto kupujeme radšej vždy dva kartony naraz 😅

Vini, tiež veľký obdiv skladám... ja som bola včera síce hore do 1nej, ale to sme pozerali horor, ale malý už spal, od 22tej do dnes 22tej 😉

Smailinka, tipy na darčeky, čo ja viem... náš už všetko má, ako také odrážadlá už má 4, trojkolku, kopec hračiek, interaktívne takisto, stan, kopec farebných loptičiek... ale kebyže ešte nemá odrážadlo (autíčko, či nejakú motorku) tak asi to by som potom kúpila 😉
Zatial mám pre neho len taký velký nákladiak s bágrom...
a autosedačku väčšiu budeme kupovať, a možno pieskovisko, a tak a ešte maličkosti...
fakt ešte uvidíme 🙂

No idem za malým, ideme papať, potom von, a potom príde ked bude hajať...

Tak zatím

nikollette
4. nov 2009

chcela som napísať že spal do dnes 10tej, nie do 22tej.... 😠

lenka_66
4. nov 2009

mukky , vini - to ste mali nocnu ? 😀