Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
6. nov 2009

Tak ja som konečne doumývala podlahy....
Idem sa hodiť do vane. Drahý by mal ísť večer do Trenčína. Tak mu nabalím malého do auta a skočím do mesta na chvíľočku posedieť. Lebo mi to už doma dostatočne hrabe☹

nikollette
6. nov 2009

Mukky, tá druhá sa mi páči 🙂
tiež celkom možem tú značku, akurát mám na sebe tričko EH 😉

nikollette
6. nov 2009

Zajtra ideme do Ba, sa tešííím 😀 😀 😀
Mkeáč, nákupy, návšteva u svokry, prechádzka v starom meste.... sobotnajšia klasika 🙂

vinifera
6. nov 2009

Mám imitácie keby niekto chcel🙂) bože ľudia dostala som do rúk Q7. Dúfam, že do mna nikto nenarazí...

nikollette
6. nov 2009

Co Vini... máš imitácie, čoho??? 😅
Q7, je šupa, ale ja skôr niečo väčšie, keď už budeme najbližšie kupovať 🙂

nikollette
6. nov 2009

Som si všimla ty si taká na audinky čo... aj svokor má audinku combičko...
ja zase kombičká nemusím, a ked audi tak TT , R8 front, Locus, alebo niečo také😀

Mne sa páči BMW X6, to je autíčko 😵 😵 😵

vinifera
6. nov 2009

Ed hardyho.
Booože niečo vačšie? No tak stojí mi ešte pred chalupou Toyota Land cruiser - to je krava veľká. A keby si chcela požičať môj oco má ešte traktor Zetor a aj vééľku vlečku . Ale kebyže je vlečka veľká máme aj prívesný vozík🙂) Ešte ma napadlo, že mám k dispozícii aj Peugeot Boxer maxik.... V tom sme sťahovali 3 izbový byt.... idem ja už do toho mesta. Lebo tu budem erdžať do polnoci a z výletu bude ho....o. Pekný večer kočky.

nikollette
6. nov 2009

Nie tak väčšie,že Zetor 😀 😀 😀

Taká X6 je môj ideál 😵

A čo ty aj Edíka predávaš??

zuzka1.
6. nov 2009

ahojte mamuse,

aka zaujimava informacia, vini ty predavas EH???
nerozpravaj...

porozpravaj nam, ked tak v ip 😉

ja som bola v skole, znalostny manazment, IB aj IS a IT ma dokonale znicili, idem do sprchy a pred telku.
rano zase, pre zmenu ekonomika.

my mame hondicku CRV, inak mame pred domom etse mondeo fordika aj feliciu 😀

krpito
6. nov 2009

to kde som sa dostala ? 😝

nikollette
6. nov 2009

Krpi, prečo? 😕

zuzka1.
6. nov 2009

krpi co ti je? 😀 😀 😀 😀 😕

smailinka
6. nov 2009

dobry vecer, dnes erdzim aj ja🙂

nikollette
6. nov 2009

Smaili, tak erdži 🙂

Ja vás čitam, ale inak sedím na MMB, hodinky som si objednala, tie lesklé legíny čo sa teraz nosia...
a pokukávam dalej 😅

smailinka
6. nov 2009

už som sa zľakla, že tu nik nie je! 🙂

ja tiež hľadám na MMA dáke darčeky pre malého, ale nič sa mi neľúbi 😖 akuraát kamarátke kšeftujem BMW odrážadlo🙂

mukky
6. nov 2009

cawte,
baby a vy mate obchod tam kde byvate ed hardy?S textilom alebo kde kupujete?
U nas len take blbostinky predavaju ako darcekove predmety a podobne,pera,atd

ja sa bojim cez net kupovat a ani asi nebudem 😝 ale aspon dobre,lebo by som nakupovala a nakupovala a nakupovala 😀
ale ked mate nejakych overenych ludi co tam nakupujete a este nesklamali,ci obchodiky tak sem s nimi 😀

smailinka
6. nov 2009

mukky, ja neobjednam bez toho, aby som napr. necitala hodnotenie.....

nikollette
6. nov 2009

Mukky v BA v starom meste je origoš obchod edíka, a čo to aj cez net...
ale to už dávno... v poslednej dobe edíka moc nekupujem....

mukky
6. nov 2009

ale clovek nikdy nevie...aj ja som predavala a kamosky kravicky 😀 mi tam napisali hodnotenie a nic som im nepredala 😖 😀

nikollette
6. nov 2009

Cooo??? A aké hodnotenie?? kamosky???

Ja zase objednávam, a niekedy ani neprečítam hodnotko 😕

mukky
6. nov 2009

tak to si dobra nikoll 😀 😀 😀
ale ja som ich neprosila praveze som sa hnevala za to 🙄

ja mam rada striebro a bizu ale taku peknu a mala som toho vela a aj mam a uz potom chcem nove a nove a krajsie 😀 tak som to predavala a mam este dost veci ale uz aj nie take moderne podla mna
sa najviac vytesujem co som si kupila v blave v nexte taku peknu bizu ale vsetko som si musela zvlast kupit ale jedna sada,nausky,prsten,nahrdelnik,naramok
my next nemame ☹

smailinka
6. nov 2009

mukky, akurat sme sa tiez smiali, ze si napiseme navzajom hodnotenie 😀 ale tak ja som zatial problem nemala....klop-klop....len ma vie strasne nastvat, ked niekto nieco kupi za 60€ a predava to za 100€ a vsetci sa idu pretrhnut!!!

mukky
6. nov 2009

mama mi cez mmb cez sestru kupila kolotoc pre maleho nad postielku a ta krava prachy zobrala a kolotoc sa vyhovarala uz neviem co ...mi maminy bolo luto a segra ju nedala na ciernu listinu ze naco a nechcela to riesit ani mi dat jej ide neviem preco ja by som jej nalozila zeby na mna nezabudla 😠

nikollette
6. nov 2009

Ja bižu nenosím už asi 5 rokov.. iba striebro...
jejda pol jedenástej malý mi tu teraz zaspal, a ja furt na MMB ešte...
mi to nedá pokoja...

Inak mukky, kukni stránku www.paradneveci.sk tam sú aj "edíkovské" vecičky 😉

smailinka
6. nov 2009

mukky, to vie nahnevat, ked sa tam niekto takyto najde....ja tiez vzdy trpnem....predsa len, nemame prachy na rozdavanie a niekto ta takto okrada....

nikol, nejako neskoro zaspal, nie???

mukky
6. nov 2009

teraz su take pekne bizu niektore a drahsie ako striebro niekedy no ale ked je to krasne 😀

moj maly uz zaspinkal o 20 tej nespinkal poobede,nechcel lebo som asi nebola pri nom
nikol kuknem

krpito
6. nov 2009

akože prečo ? 🙂 ja jedno biedne auto Volkswagen a tu aký vozový park 😒

smailinka
6. nov 2009

krpito, my len snivame, teda okrem vini...my mame doma 13rocnu mentolovu corsu 😀 a BMW len obcas, ked chlap ide na sluzobku....

krpito
6. nov 2009

ale zuzka1. tuším tri 🙂

nikollette
6. nov 2009

Krpi Zuzka písala že majú pred domom, nie že oni majú.
Možno rodičia a tak.
My máme pred domom, tiež 3, octaviu, audinku, a peugeotík.
Ale tak dve sú svokrove 😅 a sa už stahuju preč za mesiac, ....