Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
18. nov 2009

Ako to vyzerá?
Mam tké hnedo oranžové a je tam taká žena čo nesie na hlave nejaký krčah. A potom je tam taká žena čo má v šatke na chrbte bábo a niečo drví v takej mise. Taký veľmi jemný vzor.

zuzka1.
18. nov 2009

lenka je zatazena na egyprt?ci?
idem vyvesat pradlo, vybrat orchidee z kupela a podbne zalezistosti, dat malemu papat a tak.
dnes sa mi smyklo v meste, skoro osm si hubicku rozbila, ma boli chrbat, aaaa

nikollette
18. nov 2009

Cafte,...
no my se boli celý den out. Celý den sme boli v meste vonku. Malý hajal, a hajal na vzduchu. Dokonca este aj prebalovať som ho orebalovala, u priatela v obchode 😅 tam sme aj papali 😉
Som pokupila čo to malému, aj sebe 🙂

Unavená som ako pes, v štekloch celý den na nohách, auuuu 😝

čo máte nové? 🙂

vinifera
18. nov 2009

No tak ja mám z prebalovania fóbiu. On stále niekam zdrhá. Dve sekundy nevydrží na chrbte. Ani tolko čo mu pančušky dám dole. Ked ho chcem pridržať tak začne zúriť a revať. Nič v ruke ho už nezabaví kábliky, telefóny, plienka... NIČ.

nikollette
18. nov 2009

Vini, tak aj náš niekedy, ale nie vždy.
Vážime 8930g, (čakala som že možno to bude aspon nad 9kg) vsak za 2 mesiace teraz pribral len cca 600gramov. Nič moc podľa mna 😒

Sa tam dala do reči jedna mamička na poradni a má 8mesačnú dcérku. Mlieko jej už od 7meho mesiaca nepije vôbec (ževraj nechce) a pije obyčajné krabicové s MEDOM a KAKAOM!!!! Kokos... a kto vie čo všetko iné. Radšej som sa ani nepýtala. A sa tam chválila ako ju dáva stále do chodítka, podobné veci 😖

A najväčší záder bol, že ona vie že kakako nie je dobré, a že ani sa to neodporúča, že veľa ludi jej povedalo že to nie je dobré na srdce, ale že ved trocha toho neuškodí 😠 to sú názory čo?! 😲

krpito
18. nov 2009

ahojte 🙂 nikoll, malý má dobrú váhu, úplne v pohode, pribrať za dva mesiace 600 g je už v jeho "veku" normálne, veď sa pohybuje 😉 k príkrmom sa nejdem vyjadrovať, bo zbytočnéééééééééééé, som si povedala že moje to nie je a druhým aj tatarák nech dajú 😀

môj malý má 2 roky a 4 mesiace, zatiaľ som mu raz dala kravské mliečko po ktorom sa vyhádzal, takže zasa počkáme 🙂 a radšej investujem do UM peniaze ako keby som si mala v budúcnosti vyčítať že svojou nedôslednosťou som mu privodila alergiu, pretože tie dispozície v našej rodine sú 🙂 ale znova opakujem, nech si mamičky kŕmia svoje deti čím chcú, mňa už to netrápi a do "vedľajšej" témy sa nebudem montovať, ja som spokojná 🙂

nikollette
18. nov 2009

Krpi ,však hej...

malý má dnes nejaké červené jedno očko ☹ 😒

zuzka1.
18. nov 2009

NIki maly ma idealnu vahu aj vahovy prirastok podla mna.

ja mam odobrene lekarom kravske mliecko ,davam plnotucne rajo. Alergie v rodine nemame(hadam to tak zostane).

idem sa dat do poriadku a ucit sa asi konecne, ve dsobota tu je co nevidiet 😒snad to dovtedy stihnem 😉

nikollette
18. nov 2009

Zuzi dík..

asi som len proste bola zvyknutá na väčšie prírastky na váhe 😅 no al tie časy sú už fuč 🙂

krpito
18. nov 2009

nikoll, ale malý má aj pohyb 🙂 náš mal takú váhu keď mal rok, podstatné je aby bol zdravý 🙂

vinifera
18. nov 2009

Niki môj mal v 5 ich mesiacoch 8000 a v 8 ich mes 8860. Takže za 3 mesiace "len" 860 g. Hej už to nie je ako bývalo, že za jeden mesiac 1350. 🙂

krpito
18. nov 2009

ja mám 384 mesiacov, 65 kg momentálne 🙂 a aká by som bola rada keby som nemala žiadny prírastok na váhe 😀 😝

vinifera
18. nov 2009

krpitko 😀 😀 😀

nikollette
18. nov 2009

Baby my už máme 6 zúbkov a 7mi sa tlačí. A malý to celkom ok zvláda 😉

krpi 😀 😀 😀

ja mám 263 mesiacov zase 😀 😅

smailinka
18. nov 2009

vás idem len pozdraviť...malý už vstal, takže ho ideme uspať..ale sa vytešujem, vyhrala som mu pančušky na vianoce a súpravičku NIKE na aukcii..bôže, to je fakt adrenalín..

dobrú noc🙂

krpito
18. nov 2009

nikoll, kde sa na mňa hrabeš, teda ja na Teba 🙂 a určite aj kg napriek Mc Donalds máš menej, kua 🙂

krpito
18. nov 2009

smaili, to je paráda že o 21.12 že malý už vstal, takže ho ideme uspať 🙂 k pančuškám a súprave NIKE gratulujem, zlatá si 🙂

krpito
18. nov 2009

ma hneváte, tata dneska búva, ja chcem erdžať a vás nikde 😠

vinifera
18. nov 2009

Krpi som tu. Ale ma bolí hlava a stala sa neuveriteľná vec malý zaspal na cicku. Tak to ešte predýchavam. Zajtra by som mala ísť ku kundolgogičke kvôli tej DANE.

krpito
18. nov 2009

ale veď posledne si bola u nejakého fešáka, nie ? 🙂

vinifera
18. nov 2009

To je jedna ordinácia. A už som tam vychytala troch lekárov a jednu lekárku. Si tam prídem jak na nádraží. Vždy je tam niekto iný. Oficiálne tam má byť kundologička a jeden docent ako detský kundológ. Reálne sa tam točia 4. Ale používajú jednu pečiatku 😀
Radšej mám ked sú tam chlapi. Sú jemnejší.

krpito
18. nov 2009

nevieš kde sú baby ? mukky a mama.wofka teraz spia a o polnoci, keď sa ja budem obracať na druhý bok, začnú vypisovať 😀

krpito
18. nov 2009

no, idem ja asi spinkať, tu "zdochol pes" 😀

krpito
18. nov 2009

prepáč wolfka, som Ťa trošku premenovala, ušlo mi jedno písmenko 🙂

lenka_66
18. nov 2009

baby mna slahne . minuly tyzden sa mi pokazila pracka.volala som tak ze oprava 100e.tak ze kupime novu radsej bo uz ma 13r.v lete bola 1x opravovana len za 20.v sobotu sme kupili za 400.staru sme dali svokre ze na monterky .odniesla do opravy znamemu .nieco zacinoval a nechcel nic bo to nepovazuje za opravu.najhorsie je ze nema taky program aky pisali ze ma.

krpito
18. nov 2009

lenka_66, svokra spokojná, či ? 🙂

lenka_66
18. nov 2009

vini , nemusi presne ale take neake vzory pripadne pyramidy , sfinga
http://www.postelneobliecky.sk/vyhodna_cena/egy...

to moj drahy je maniak na egypt.on tam chodi kazdy rok na vykopavky

lenka_66
18. nov 2009

s takaou perfis prackou .sak je lepsia jak moja nova .ja by som aj menila ale drahy ci som komplet? 😀

vinifera
18. nov 2009

Lenka ty máš novú práčku. Svokra je isto spokojná. Možno máš menší prievan v peňaženke ale to sa časom vstrebe 😀
Nové obliečky chcú predsa novú práčku 😀 😀

lenka_66
18. nov 2009

vini no ale obliecky este nemam.ked ta nova sa neda tak pokombinovat po]rogramy.na tej ide 60bavlna 140minut.stara sla len 90. ja vela periem