Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
19. nov 2009

Ahojte, už sme aj my hore...

mukky hned som kukla link na tie hračky v madarsku a tie isté maju teraz u nas v tescu. Vsetko to isté. A mám pocit že dokomca lacnejšie 😒 aspon ten pes... co v madarsku stojí 7990forintov, u nás 19eur. Neviem presne ako to vychádza, ale u nás asi lacnejsie, či sa mýlim? Ostatné som len tak očkom prebehla...

lenka_66
19. nov 2009

nikol, nemylis 😉

nikollette
19. nov 2009

No už sme vonku 🙂
jak krásne svieti slniečko, malý si sedká v kočíku. Ja som si doniesla von notebook.
A môžem erdžať 😀

Dnes nám došli krásne vracuška ci co to je, také na stenu macko pooh.
Ja už čakám nedelu, nákupy. Mukky ty kedy ideš do toho madarska?

nikollette
19. nov 2009

Ale zase ten notebook vychádza u nas drahšie. Tak ja neviem. Asi záleží od každej hračky. Niečo je výhodnješie tam, niečo un nás 😉

nikollette
19. nov 2009

Mukky a do ktorého mesta chodíte nakupovať?

leni tak som sa nemýlila...
ja som vždy tak zvyknutá prerátavať iba tak približne. že posednú číslicu vždy odrátam a víde mi to na SK koruny 😅

nikollette
19. nov 2009

To lego vychádza úplne rovnako u nás. Ako vravím, tá istá ponuka co u nás. Akurát včera som tam bola.
Som chcela mlému kupiť taý kutilský stolík,ale je to od 4rokov, tak som este počkala.

lenka_66
19. nov 2009

niki, no ked udes do M. mas aspon vylet 😉

nikollette
19. nov 2009

No len s malým nechcem ísť na takú dlhú cestu radšej ešte 😉

nikollette
19. nov 2009

A už zaspinkal v kočíku, chrústik moj 🙂

nikollette
19. nov 2009

Kočky kde ste??
Ked som tu neni, vidím popísané 4strany a ked som tu tak tu mŕtvo 😒

nikollette
19. nov 2009

Sedím v krátkom rukáve na dvore na slniečku a je mi teplo ajtak. Sa cítim ako na jar či dokonca v lete 😀
Ani vietor nefuka len, slnko praží 🙂

nikollette
19. nov 2009

A jak tak pozerám tak vediem pekne krásne monológ ☹

zuzka1.
19. nov 2009

niki ide ti 😀
ja sa idem ucit, maly normlane nechcel spat, hadam teraz nebude spat 4 hodiny, lebo pokial pojdmee von bude tma 😠

idem sa ucit, pa zatial

mukky je na nakupoch, krpitko bojuje proti zavislosti 😀

nikollette
19. nov 2009

Mukky už isla do madarska? dnes???

Krpi nebojuj 😀

Zuzi, tak pevné nervy pri učení 😉

nikollette
19. nov 2009

No nik tu nie, je.. ste ma dohnali až na MMB 😀 😀 😀 😀
tak idem tam.......

vinifera
19. nov 2009

Hlásim sa. Som zlomený šip. Takmer nič som nespala vnoci. Doobeda aj malý zaspal. Ale som musela ku tej kundologičke. 2,5 hod som čakala aby mi povedala, že ona nezavádza teliesko počas menzesu ako mi to povedal jej kolega ale až tak na 12 ty den. Že mám prísť na bud utorok. Trafí ma šlak. Nevyspatá, zvýšená teplota a 2,5 hod včudu☹(((( A to som sa včera po telefone objednávala.

Lenka pošli do IP mail. Pošlem ti foto ako vyzerá Egypt.

vinifera
19. nov 2009

Ozaj Zuzka prašule už došli. 🙂

nikollette
19. nov 2009

Ahoj vini, hlási sa tvoja sestra biela medvedica 😀 (medved vela spí, hlavne v zime)
ked už dávaš také indiánské názvy 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
19. nov 2009

srnadistky ja budem co???blazniva inčučuna???

uz som to raz presla, ma lame na spanie, maly spi konence, ja som obedovala, idem pokracovat. ma porazi, bleee. nic sa m inechte, ani nechty urobit, ale musim, no sak herecka 😀 😀 😀

vini som rada, snad zajtra aj balicek 😉

nikollette
19. nov 2009

Zuzi, ze inčučuna 😀 😀 😀 😀

krpito
19. nov 2009

čaute, tu Ribana 😀

som zdriemla, ale musím sa prebrať kým vstane krpček tak nakúkam 😀 čo predávate, aj ja chcem 😝

zuzka1.
19. nov 2009

vini co len chces, zozene vsetko 😀

ja neviem ci pospat alebo nie, mam pocit, ze maly kazdu chvilu vstane, pojdeme von, auto vyumyvat a podobne

krpito
19. nov 2009

ja vyženiem potom tatu s malým ku svokrovcom a my sa teda ideme s mamčou flákať 🙂 dnes je krásny deň konečne 😉

krpito
19. nov 2009

no vidíte ja nakuknem a potom neviem prestať 😠

bejbypd
19. nov 2009

Caute hlasi sa Hatatitla 😀 mne krpec aj depko spia,ja som sa vratila z nakupu bo sme mali respektive nemali sme nic doma ani chleba 😀 a to cakam o dve hodiny kamosku aj s jej malou,tak depka poslem na pivo a my si dame vinko 😀 mala by som upratovat ale ked sa nejak nemozem donutit,unavena som a ruky ma bolia neviem ci mam reumu ci co ruky ma bolia uz hadam tyzden uplne do kosti no hnus 🙄 no vcera bolo fajn isla som spat o druhej rano, o osmej uz som mala poprate,poumyvany riad a chystala som sa fotra navstivit tak rychlo mi idu tie dni...sak to uz zachvilu aj stara budem 😀

bejbypd
19. nov 2009

a este som zabudla hawk a zdravim vsetky rychle sipy 😀

vinifera
19. nov 2009

hehe akú indiánsku debatu som tu rozbehla 😀
Zas sa mi zdvihol tlak - znova je tu téme Prosim o pomoc. Asi 764 - normálne lutujem adminov na tejto stránke, že to musia potom dávať na poriadok a premenovať to podla aktuálneho problému. Lebo šak inak by tu bolo Prosémo pomoc I..... 65...90. To je fakt tak náročné založiť tému a dať jej normálny názov?

vinifera
19. nov 2009

Ešte aj s chybami píšem 😲
Zuzka hádam tam zajtra bude. Včera som posielala. 🙂

vinifera
19. nov 2009

V ťažkej materskej demencii som si nevedela na pošte spomenúť, že komu vlastne posielam ten piaty balík, čo v nom je a kolko chcem penazí za dobierku. Tak som tam stála jak pako a tuho rozmýšlala. Za mnou rada jak keby maso zadarmo dávali 😕 Čakal som kedy ma odstrelia ako škodnú zver 😀

krpito
19. nov 2009

no vini asi je, pretože aj včera som upozornila, založili tému že Poticia (rozumej petícia) a keď som ich na to upozornila, tak odpoveď znela :
krpito asi ano, ved preklep, co chytas zase nove ulovky do temy o pravopise , ale ved domysleli sme si, nie?

ale do prčíc, keď zakladám tému tak si dám aspoň záležať 😠