Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

smailinka
17. jan 2010

ahoj Vini 🙂 demolátor búva? náš je vo švungu, akurát sa stavia pri gauči...tatko sa sťažuje, že mám namiesto mlieka redbul

nikollette
17. jan 2010

kuk z postele😉

smailinka
17. jan 2010

lenivec 🙂 v posteli sa spí, nie erdží 🙂

smailinka
17. jan 2010

malý mi práve upratuje knihy zo školy 😀

nikollette
17. jan 2010

uz nevladzem ist k notebooku, tak len tak z mobilu som nakukla😉
Ale neviem nejak zaspať...

smailinka
17. jan 2010

no to sa mne stáva často....lenže ja potom kukám do steny, potom vstanem a idem na net...a tu som do 2 rána... 🙂

smailinka
17. jan 2010

idem si ľahnúť, možno malý zaspí...dobrú

nikollette
17. jan 2010

smaili, este ti maly chodí tak neskoro spávať☹

Ok,tak dobrú

vinifera
18. jan 2010

Smaili vydržte tak ešte mesiac. Môj malý sa teraz sem tam pomýli a ide spať aj o 21hod. Celkom som to ešte nevstrebala ale fakt sa to už stalo .-) Občas ešte potiahne do polnoci ale už to aspon nie je každý den.

nikollette
18. jan 2010

Ahote 🙂

Vini, prečo že tak majú vydržať ešte mesiac? 😕

nikollette
18. jan 2010

Vini, inak kedy idete na tretie preočkovanie?

mukky
18. jan 2010

ahojte,mám chvilu čas a ten kon zase tak pomaly naťahuje.. 🙄 😠 😠

nikollette
18. jan 2010

Ahoj Mukky,
čo robíte?

mukky
18. jan 2010

čítala som jednu temu po 100 rokoch asi 10 stránok dozadu a nenachádazm slov...to už mám pocit ze je niekedy na trestné oznamenie 😠 ... 😕 😕 😨 😠

mukky
18. jan 2010

nakuknem za hodku ak sa bude dať,ide drobec papať..kym spal som sa ja naobedovala..
od vcera vecera sme bez dudky..mu praskla a bojim sa aby nerozkusol a nevdychol kusok..mm siel hned kupit druhu,ale nemali nas tvar a velkost,tu znacku nemaju takmer nikde 🙄 ,mame aj nový,len ja truba som kupila vacsi,lebo tamten je do 6 mesiacov a ja som kupila od roka..tvar isty aj znacka,len je vacsi..a nechce ho ani vidieť 😀 😀 😝
a nijak sa neda ošaliť,ani v tme 😀

zaspavanie vecer bez dudiny hodinu,dnes detto a spal len 1,5 hodky..ale rada by som keby si uz odvykol uplne bez nej,ale zubky idu zadne a stale ma rucky v puse a studene ako lad ich má potom...aj nervozny je,tie asi idu bolestivo von ☹

nikollette
18. jan 2010

Mukky, akú tému????

vinifera
18. jan 2010

Tam niekde je aj tá téma o tom prikrmovaní skôr... ta už bola na trestné oznámenie. Ale zas aj Verešová vyhlásila, že jej Daniel Tobias (je tak starý ako môj) má veľmi rád rezne.... by som chcela vedieť ako ich uhryzie. 🙄
Nika myslela som to so smalinkou tak. Že nech ešte vydržia. Môjho to tak pred týždnom zlomilo a začal spávať skôr. A dokonca už spávame aj 2x za den čo je neuveriteľný pokrok. Nakoľko do 8 meho mesiaca nespával cez den nič a chodil spávať o polnoci.Proste ho tak to celodenne lozenie a státie a chodenie popri nábytku unavilo, že už aj dačo pospí. Dnes sme naobed pospali 3,5 hodiny. Som tomu nechcela veriť ked som sa kukala na hodinky. Tak nech smaili ešte chvíľu vydrží. Snaád aj jaj malý začne spávať viac.

nikollette
18. jan 2010

No to my mákme v zásobe aspon 7-8 dudlíkov 😅
ajtak sa vždy strácajú, a ked rýchlo chce dudu, a kým by som nejakú nasla, tak by ma porazilo.
Musíme mať furt pri ruke 😉

Vsak mu este nehaj dudku, halvne ked zubky idú, nech si dudkuje, ked to má rád 😀 😉

nikollette
18. jan 2010

Vini aha...
pravda inak, aj náš chodil tak neskoro spávať a už je to lepšie 😉
možno aj u Smaili nastane zmena 🙂

No hej Vereškin je tak starý ako náš, o pár dní mladší. A rezne 😕

A aká to je téma, tá vo volnej diskusii, "hrozné matky" ????

nikollette
18. jan 2010

Mukky, Vini, aká je tá téma???? ☹

vinifera
18. jan 2010

Niki ja neviem ja som si len tyipla 😉 Možno som úplne mimo.

Inak náš malý znesie len jeden dudel. A nedá sa zohnať lebo bol ako reklama v nejakom časopise. Do 5 teho mesiaca nemal žiaden dudel. Len mamine ciciky. 😎
Sa nudím doma. Nechce sa mi furt dokola umývať podlahy a nakladať pračku. Na pošte som už bola. Pre tovar pôjdem až večer čakám na jednu kočku kým skompletizuje objednávku. Chlap v práci. Vyspatý sme až moc.
Asi idem fotiť nové vzory obliečok.

nikollette
18. jan 2010

Vsak opýtame sa Mukky, čo myslela. 😉
Mne malý spí, pes tiež, aj ja by som zalahla... ale neviem do kedy bude drobec búvať, tak zo zásady už poobede nespávam. Bo som sa potom cítila ešte viac unavená 😝
Ja som jedla a sliedim na nete...

Vini kedy idete na očkovanie? My máme prísť koncom januára/začiatkom februára.
Neviem ci je lepsie pockať týžden, dva, alebo íst skôr 😒

nikollette
18. jan 2010

Aj vám tak mrzne, a pomaly načíta kôň???
😝

magdusska
18. jan 2010

ahojte maminy, mozem jednu otazocku? zamrazovali ste zeleninove prikrmy? bohuzial moj zamrazeny prikrm je nejedli. Ako ste to robievali vy? neviem, co robim zle. dakujem za rady

nikollette
18. jan 2010

určite niektoré maminy zamrazujú.
Ja som nezamrazovala nikdy. Nakolko sme jedávali casto skleničky, ale aj ked varím ja, tak vždy uvarím na jeden krát.

magdusska
18. jan 2010

tiez som varila na jeden krat...no myslela som si, ze si to trochu ulahcim, ale skor som si to stazila 😒

nikollette
18. jan 2010

Magdi, tá druhá foto v albume nemá chybu 😀 😀 😀

magdusska
18. jan 2010

no grimasy mu idu...

magdusska
18. jan 2010

viac fotiek sa mi nepodarilo, vies vsetko velke...tak aspon nieco.

nikollette
18. jan 2010

Hej, hej viem.. vsak to stačí 😉
Ty si aj rodila v galante, keďže si odtial? kamoska tam rodila pred 2 mesiacmi...