Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
31. jan 2010

nikki a dik za maleho,neskor kuk na tvojho chlapceka...a ako,tešil sa tvoj švagor 😀 na darček čo dostal od brata?iste ano 😵 ,napíš viac..ja sa tešim ked sa druhí tešia 😀

nikollette
31. jan 2010

Mukky hej ja som iný špicel 😀 😀 😀
Aj mp mi to už viackrát povedal, že ja všetko zistím, všetko vyšpehujem, že predomnou by nevedel nič utajiť...
Vždy na všetko prídem.. všímam si všetko detaili a podobne... možno som vážne mala byť agentka 😀 😀 😀
My sme tiež boli už vymrznúť, ale ešte za svetla 😉

mukky
31. jan 2010

este som tu ale uz padám..
niki aj ja som taká,ale ja si hovorím ukrajinská mafia 😀

nikollette
31. jan 2010

Cavte,
teraz sme došli z BA...
malého postrážila babka, bo došli zásoby malému.. sme leteli rýchlo do avionu na skok, do hypernovi, kupiť nejaké jogurty, výživky... a mp mal chuť na mekáč, tak sme sa aj tam zastavili...
A na skok do Dráčika...
Mukky, prvý krát som našla v dráčiku tú poličku s tým poškodeným tovarom, alebo poškodenou krabicou, a tým padom aj zlavou. Kupila som tam malému také autíčko iba za 2eurá, z 9eur no nekúp to 😀
zato že malo poškodenú, roztrhanú krabicu 😉 a ešte duplo podložky 🙂
Tearaz som zasadla k tv... ide gladiátor, celkom fajn film 🙂

vinifera
31. jan 2010

ozaj mukky zabudla som odpovedať. Áno malý už spáva lepšie (klopklopklop) Už dokonca 2x za den. 🙂))
Kurde ale ma bolia zuby. Zasa mám prievan. Ja už ani vyliezť poriadne nemôžem von. Hned ma zuby bolia a bobrica bolí☹(( Neviem ako u Vás ale tu bolo dnes -5°C.

nikollette
31. jan 2010

Ja ani neviem kolko tu bolo, ale celkon príjemne bolo, aj ked zima, a sneh, ale dalo sa 😉
Mna zub nikdy v živote nebolel,... klop,klop... neviem ani aká to môže byť bolesť 😕
som počula že dosť hrozná 😖
a bobrica z čoho???

vinifera
31. jan 2010

NO tiež zo zimy... Proste na mna fúkne a už ma všetko bolí. Bobricu mám vyslovene nachladnutú. Potrebovala by som taký ten elektrický vankúš čo hreje čo by som si zuby vyhriala a aj bobricu. Ani sex sa nekoná...Ani jesť sa mi nedá. No čo je toto za život? 😖

nikollette
31. jan 2010

Vini 🤐
tak kúp taký vankúš, ked si tak citlivá na zimu, asi by si ho využila 🙂 😉
a taký gumený balón,čo sa naplní horúcou vodou, či čo to je, by nato nestačilo? Či to asi nie že...

nikollette
31. jan 2010

Asi pôjdem do vane dať horúci kúpel, a potom pred telkáč...
dnes sme vonku vymrzli, som nejaká premrznutá.......

Prajem pekný večer kočky

vinifera
31. jan 2010

Jaj to sa volá termofor. My sme kedysi taký elektrický vankúš mali. Za silných čias komunistických. Netuším či sa také dačo ešte vyrába. Musím sa pokukať niekde na nete.

nikollette
1. feb 2010

Dobrý večer... Nakukla som🙂

vinifera
1. feb 2010

Dobrý dobrý.
Akurát sme sa vrátili z návštevy. Malý pospal vo vajci - asi 30 min. Bordel je tu ako v tanku. Ale neutečie. Ideme si dať večeru.

nikollette
1. feb 2010

Vini, že neutečie...
Dobrá hláška.. Ju použijem, keď bude odomňa mp chcieť nech upracem 😀 😉

nikollette
1. feb 2010

Nudím sa.. sliedim na youtube...
počúvam môjho Palka Haberu 😀 😀 😀
Reklama na ticho, Krátke lásky, ... 😵 😵 😵
Jeho môžem 😎

vinifera
1. feb 2010

Kokso ja som dnes nejak fest unavená ani neviem z čoho. Zajtra by som rada s malým skočila ku kožnej. Mali sme ešte v starom roku ísť medzi sviatkami. A akosim mesiac ubehol a ja som si ani nevšimla...

nikollette
1. feb 2010

Ešte stále má malý ten ekzém?

adal
1. feb 2010

ahojte 🙂 no ešte že "robota nie je vták, postojí" môžeš povedať 🙂

Na spestrenie, mňa dnes Lukáško vymkol na balkóne zhruba na 20 min. 😠 l

nikollette
1. feb 2010

Adal, to ako naschvál? A co ta nechcel potom pustiť 😅

vinifera
1. feb 2010

owwww supeeeer. 😠 šikovník jeden.

Áno Nika. Malý má stále ten ekzém. Teda už menej ako sa mastíme ale stále tam je. Dostal tri maste. A tou najlepšou minule vymastil spálnu a seba a všetko naokolo (stiahol ju zo stolíka otvoril nacpal si do pusy a namazal všetko naokolo 😠

adal
1. feb 2010

no akože sranda, potom sa vyškieral, sadol na gauč, pozeral telku a ja pritisnutý nos na balkónových dverách a očami prosila Lukyho aby otvoril ... no baby teraz sranda, ale nebolo mi všetko jedno 🙂

nikollette
1. feb 2010

Vini, no co bude. Vsak najlepšie hračky sú pravé takéto veci, čo nemôžu 😒
Adal, si sa zlakľa čo 😅

mukky
1. feb 2010

ahojte dámy 😎

adal
1. feb 2010

no nebolo mi všetko jedno ☹

nikollette
1. feb 2010

Mukky ahoj...

Adal, hlavne že je múdry chlapček, a vpustil ťa dnu. len ťa troška vystrašil 😎

adal
1. feb 2010

no som ho navigovala, ale jeho netreba, on presne vedel čo robí, ale na prdel som mu výchovnú šuchla 😉

mukky
1. feb 2010

adal a vini,trosku som sa zasmiala 😀 😀

mukky
1. feb 2010

nikk ahoj 😉
si mi neodpisala ze ako a či sa tesil svagor darceku 😕 😀

nikollette
1. feb 2010

Aby to nabudúce neurobil znova 😀
Mp dopiekol pizzu, ma volá jesť. Len som pozerala na youtube pôrody, a ma nejak prešla chuť 😖 😝

nikollette
1. feb 2010

Kde si sa na to pýtala? Som asi prehliadla...
tešil sa veľmi, porád sa chcel ísť byciklovať v tomto snehu a na lade. Večer okolo 22tej 😀
Na 5min aj išiel vyskúšať bike 😉

mukky
1. feb 2010

adal aj ja som minule rozmyslala ze co keby sa drobec zavrel a vypadla by nahodou klucka.. 😕 /zavrel za sebou dvere/ 🙄 len on je mladsi a este nerozumie nebezpecenstvu tak by som sa bala zeby si ubližil ..by som asi skolabovala a keby nebol doma mm tak iste..
a ako inak? 😵