Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
11. feb 2010

kokso Nika Nika ty sa nezdáš🙂)
No ja stále bojujem s tým malým. Čosi aj poobede pospal. Je unavený chúda moje.

nikollette
11. feb 2010

Vini, to je také jedlo čo dokážem aj ja, aj ked mám v kuchyni väčšinou lavé ruky 😔
Iba som ošúpala a nastruhala zemiaky, pridala sol, muku, majoran, vajicko, trochu mlieka, veeela cesnaku, vsetko pomiešala a piekla... žiadne veda... len to nahadzať všetko spolu, pomiešať a piecť 😉
a dať si ktomu smotanu a nakrájať paradajku, už nie je žiadne umenie 😎
a dobrá večera je hotová... a ja som plná ako prasiatko 😀 😀 😀

nikollette
11. feb 2010

Vini, v čom bojujete?

vinifera
11. feb 2010

No v tom, že malý je nachladnutý. Taký celý opuchnutý. Ale tak horúčku nemá. Tak neviem či ho zbytočne ťahať ku doktorke. Ešte mi tam viac ochorie☹

nikollette
11. feb 2010

My ked sme boli s nachladnutím u dokiny, ajtak nic nepredpísala, iba kázala odsávať sopel a kúpit kvapky do nosa a na kašel hedelix. Akurát je dobré že ho popočúva či má čisté dýchanie a v poriadku plúcka. Tak neviem..
ale je pravda, že vždy tam sedí kopec velkých detí, ktoré sú choré viac ako malý 😖

womenne
11. feb 2010

niki nuž hod sem receptik na tie ospevovane placky 😉

vini prajeme skore uzdravenie 😉

nikollette
11. feb 2010

Womenne, to nie je nejaký konkrétny recept, to len ja tak z hlavy mám.
Od priatela som okukala, ked to robieva.

Všetko pridávaš od oka 😉
Ja som dnes robila z 10tich takých menších zemiakov. Ošúpala, nastrúhala. Dám nastruhané do misky, pridám jedno celé vajíčko, asi deci mlieka, majoran od oka, sol podla chuti, muku od oka, a cesnak podľa chuti. Ja som dnes dala až 7strúčikov cesnaku 😅 ale dobré to bolo...
Všetko zmiešam v mise, a pečiem na kvapke oleja až kým nie sú dobré 🙂

Dám na tanier, naplním obsahom na čo mám prave chut a jeme 😉
Jedávame občas s kuracím maskom a šampionmi, kukuricou... alebo šunka, syr, zapečene ...
no dnes som jedla som smotanou a pradajkami... 🙂

womenne
11. feb 2010

ahaaa tak to poznam no ale si mi to pripomenula takže zajtra viem čo bude na obed 😀 ty jo a take kalorickevy jedavate aj neskoro večer?maš dobre spalovanie a ja tiež takže je to ok 😀

nikollette
11. feb 2010

Aj o pol noci, občas 😅
Jednoduché jedlo, aj pre človeka čo v skutočnosti variť nevie 😀

wandeirra
11. feb 2010

Vini,
mas to perne s malym.
keby si bola este na hajiku,tak sme mozno susedky 🙂

vinifera
11. feb 2010

Hned vedľa pizzerky sme bývali🙂

nikollette
11. feb 2010

No mp dosie domov, veci na zajtrajšiu párty nakúpené, už sa teším 🙂
len pozeral, že je niečo navarené 😕

Este dnes ide on robiť palacinky s nutelou, jahodami, banánom, slahackou, zmrzkou...
ajtak som mala po tých plackách, neuveritelnú chuť na sladké 😵

si musím dnes ešte vlasy zafarbiť, sa mi nechce.. tak ale musím nejak vyzerať 😀

vinifera
11. feb 2010

Niki dojdi aj mne nafarbiť.

nikollette
11. feb 2010

Vini, keby sa mi chcelo.. ani mne samej sa nechce, ale tak musím...
bo ja som inak blondína v reáli 🙂

lenka_66
11. feb 2010

baby nasla som malemu hore vzadu na podnebi fest velky aft.co nan? a vobec neviem ako sa tam vlastne dostanem

nikollette
11. feb 2010

Lenka, neviem poradiť, my sme to nemali.
nie je tu taká téma, tuším že tu bola...

nikollette
11. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

leni, našla som ti tú tému.... 😉

lenka_66
11. feb 2010

niki diik idem rychlo kuk

nikollette
11. feb 2010

Skús tam napísať, obnovíč tým tému, snad ti niekto odpovie 😉

lenka_66
11. feb 2010

no terz vecer aj tak uz nic a rano zavolam dr. co mu nato kupit

smily
11. feb 2010

na to je dobra ta fialova vodicka ale tusim ju uz stiahli z predaja 😖 😖 😖 ale dobre zaberala

nikollette
11. feb 2010

nikto 😕 😨 🤐

mukky
11. feb 2010

ahojte,
vini nech je maličký čím skor zdravý,a pusa ako? ☹ mne je tak ťažko ked čítam že su deti choré... ☹
lenka aj tebe nech malý je v poriadku čím s pusou čím skor...afty ..bože už som aj na nich zabudla..som s nimi bojovala vela rokov v detstve až do puberty.....bolo to strašne nepríjemné a bolestivé,hrozné 😔 😒

mukky
11. feb 2010

nikki som inak chcela povedať ze pri plackach si pisala že si vecerala tak som sa zasmiala na tom príspevku a vidím .. 😀 iste,len si zabudla poznamenať že prvu večeru 😀
a ja som taká hladná 😒 ale strasne chcem zmrzlinu jahodkovu tak som na veceru musela len ovocie 😝 a zmrzku si dám o chvilu 😲 😀 😝 🤐 😀

mukky
11. feb 2010

vini ked ťa tu vymáknem,hodím ešte foto švagra 😀

mukky
11. feb 2010

lenka " fialovu vodičku"/gencián/NEDAVAT!!!...je to zastaralá metoda liecenia,už minimalne 15 rokov by sa ani nemala predávať...obsahuje karcinogenne látky ale žial predáva sa..aj naša "super"pani doktorka nám ju predpísala na soor..no a niekde ta aj už lekárnik upozorní že ak je to pre dieťa tak ti ju neodporuča....

vinifera
11. feb 2010

Mukky čakám. Akurát som dožehlila. Idem to pospratávať. Tak môžeš hodiť fotku.

mukky
11. feb 2010

vini ahoj..nabuduce napis ip aby som videla ze si prisla 😀 podlas mna sa podobaju a hlavne ked je svagor v lete opaleny..

mukky
11. feb 2010

vini inak tvoj malý je riadny fešák a ako podrástol..ale asi ta sklamem,mam pocit ze je na tata 😀 a ked bol malý tak ako cez kopirák 😀 ale má tvoj pohlad..
no a strasne sa mi páči tvoja cervená komoda ..ja chcem ladit obyvacku do cervena,ale to je hudba buducnosti,kedze chceme aj druhe babo raz a viem ako to je teraz v obyvacke 😀,same hracky,otvaranie vsetkeho,lozenie po vsetkom.. takze az ked sa druhe vyprple a podrastie a bude v detskej tak asi az vtedy..
v lete ideme prerabať kupelnu a wc zatial,ale sa mi nechce do toho.. 😝 ja budem mať"ciste ruky" 😀 ale nechce sa mi z domu na týzden a viac 😝

vinifera
11. feb 2010

No tak aspon niečo aspon pohľad🙂 ale intelekt vraj chlapci dedia po matke (keby to bolo dievča tak sa to deli pol na pol matka otec ale chlapci dedia výlučne po mame) tak aj to by mal mať po mne.
Moja komoda je robená nazakázku. A pôvodne mala byť na inej stene. Ale za rok sa mi podarilo 3 x zmeniť obývačku. (Vymeniť červenú rohovú sedačku za koženú bledú rohovú, novú sedačku otočiť v obývačke 2 x a už aj zrkadlovo otočiť celú obývačku...)Tak už v podstate nič nie je tak ako malo byť. Ale neva. Dá sa na to pozerať aj sa tu dá bývať - teda občas 😀
Inak tu zasa tvrdnem s malým a psom. Chlap išiel zasa do Trenčína. Už ho začnem upodozrievať že tam nejakú má 😝

Ozaj Nika a teba si viem kadejako predstaviť len nie ako blondínu (ja som tiež kedysi bývala blond) tak pošli nejaké foto.