Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
20. feb 2010

lenka dobrúúú
a zajtra nezabudni pokladať kopu prádla a pekne šup do skrine 😉

vinifera
20. feb 2010

No to ja som asi nejaká poškodená lebo ja som práveže nikdy nežehlila. A keď sa narodil malý a ostala som trčať doma tak som aj žehliť začala. Ale tak drahého tričká len tak preletím lebo on ked to oblečie na svoje korpulentné telo tak sa to aj tak samo prežehli🙂 a sebe tam max rifle a tričká. Ale nakoľko som teraz ohava domáca tak toho pre seba moc nenažehlím - domáce logicky nežehlím. Ale nechápem napr. kamošku. Tá už je extrémistka - tá žehlí ešte aj gaťky a ponožky - vraj pre lepší pocit pri nosení...

lenka_66
20. feb 2010

vini , ja mam lepsi pocit ak zehli m co najmenej 😀 , to uz pomaly aj gumu v gatiach bude zvlast zehlit 😝

mukky
20. feb 2010

čawes babule 😎 pred chvilou som si sadla a ranajkujem 😝 mm spí po nocnej a ide do nocnej 😖 ♥tajfunik♥teraz zaspinkal a ja som nedavno dovarila jemu 2 chody cárovičovi 😀 a nám este len budem variť
sanca pri nom variť je nereálna 🙄 a v postielke nechce byť a tv mu nerada pustam casto,vtedy obsedí pekne noi ale musela som mu pustiť bambulku a iné este inak katastrofa 😀
za minut pri mne v kuchyni bol asi 4 krát v spalni/nejdu zavriet dvere a su tam ostre hrany/20 krát otvaral chladničku 🙄 a tak isto aj sufliky o lozeni na stolicku nehovoriac a chodenia do kupelne atd,atd 😀 😀

lenka takze az vtedy sa najdes v basnicke 😀 😀 😀 😀 ,este si užívaj pohodicku a potom to zacne 😀
ale nemenila by som za nic na svete 😀 ,uz si ani nespominam ake to bolo pred tým ked sme nemali dieta a mm minule povedal ze on áno 😀 😀 😀 a to chceme aj druhé,mm váha a to chcel 3aj kludne 😀

mukky
20. feb 2010

vini mne manžel žehlí aj domáce veci 😀 som mu chcela ulahčiť prácu/nie pomocou v žehlení 😀 /a povedala ze domáce trická,tepláky a podobne nemusí a uz neviem ani co povedal ale zehlí aj to 😀
ja radsej budem celý den variť a pratať/ a samozrejme s malým byť/ take svoje co rada pratam 😀 ale zehliť eee 😀 jaku si ma vychoval taku ma má 😀 😀 😝

lenka_66
20. feb 2010

mukky , ja by som brala dalsie ale drahy eee a vlastne marek je pre nas zazrak tak uz nepokusame.aj tak som uz stara korcula 😀

vinifera
20. feb 2010

Čo to znamená stará korčula?

lenka_66
20. feb 2010

no ze som stara 😀 😀 😀 teda vekom duchom tak na blaznivu 18

vinifera
20. feb 2010

Jééžiš lenka ja si nestojím na kábli. Ja som chcela konkrétne vedieť koľko máš rokov ked sa už považuješ za staru korčulu.

lenka_66
20. feb 2010

hehe tak hadaj .mna to bavi bo nikto mi nevie uhadnut 😀

lenka_66
20. feb 2010

vini no stara na dalsie tehu.toto uz bolo total rizikove . 36

lenka_66
20. feb 2010

vlastne ked tak rozmyslam tak to uz pomaly bude 37 (v juni ) booze to leti

vinifera
20. feb 2010

Tak sestrenka mala prvú v 35 a druhú 37či 38. Síce šla obidva cisárske - že je už stará korčula 😀 Ale má dve krásne baby. Podľa mňa keď kopnete do vrtule tak by sa ešte dalo. No ale keď hovoríš že aj Marek sa tak akosi pošťastil tak to asi nešlo tak ľahko "

smailinka
20. feb 2010

babenky, včera som bola v škole, takže:

Niki, Chrisinkovi všetko najlepšie k narodeninkám 😉

Vini, Tomáškovi všetko najlepšie k narodeninkám 😉

my sa pridáme o mesiac 😵

lenka_66
20. feb 2010

vini , no zarobili sme stale na prvy sup ale do konca sme dosli az na 4.pokus 😠

baklaza sa moze davat od kedy? vsade sa inac pise.

niki , vini ocakavam info o oslave 😀

nikollette
20. feb 2010

AHojte...

vidím že ste niečo popísali, este som vás nedočítala...len som nakukla... chlapi my už spia... bol náročný den, aj ja som unavená pojdem o chvilku zalahnuť.
a máme po prvej oslave. Bolo nás troška viac nakoniec ako som rátala. 😅 Ale dobre bolo...
Popridávala som aj fotky z oslavy.. zajtra náš čaká ešte jedna...
ale najprv ideme okolo obeda ked vstaneme do BA do avionu, a hned sa tam zastavím eaj pre svokru...

Smaili dakujeme 🙂

nikollette
20. feb 2010

Idem spať, lebo zajtra nevstanem ani o tretej poobede 😝 😔

Dobrú noc

vinifera
21. feb 2010

Ahojte kočky. Tak práve odišli posledný z návštevy. Teda fotky nič moc - samé tetušky a tak... A mladých som nestihla pofotiť - krstná mama s tatinom frčali kojiť už po dvoch hodkách a krstná moja tiež frčala lebo o chvíľu rodí🙂A mna táá good idea napadla až neskoro☹ Uťahaná som jak pes. Fakt bol náročný týžden - pohreb, choroba krstiny....

vinifera
21. feb 2010

Aaa vidím to tak že Viniferka si dnes pokecá sama so sebou...

dali4
21. feb 2010

mukky... tak zajtra idem s malou do poradni a včera si hlavičku dvihla 😅 , drží ju a podopiera sa laktíkmi. A dneska to robí ako keby si tu hlavu držala už pred mesiacom... 😵 . Naše deti zrejme lúbia všetko nechat na poslednú chvílu 😀 . Malý ked mal nastúpit do školky tak mal ešte plienky, zobrali by ho aj tak ale ja som velmi chcela aby išiel bez plienok... týžden pred nástupom sa naučil na nočník 😅 ... som skoro odpadla.

mukky
21. feb 2010

dali urcite bude vsetko ok len povedz ze ako sa ti malinka vytáca ,tak daj vediet ako ste dopadli..

mukky
21. feb 2010

lenka ☹ to si neviem ani predstaviť.. ☹

nikoll pekne fotky 😵 malý je fešáčik 😀
vini a ty ako?i

dali4
21. feb 2010

mukky, ona už sa ani nevytáča, ked je na bruchu tak dvihne hlavu, laktíky pod hrudník a kuká a kope nožičkami, leží pekne rovno a vydrží tak pár minút... No, ale ved dr. ju pozrie, mala by zbadat či je to v poriadku alebo nie. Potom písnem ako sme dopadli.
Ďakujem ti 😵

mukky
21. feb 2010

nemas za co dakovať,co si pipi? 😀
presne tak,lekar to uvidi a posudi 😵 ,ja od vcera davam maleho na nocnik aspon 3-krát denne,uvidíme ako to dopadne,ale aspon ze tam sedí 😕 ,co je zazrak,aspon na par sekund 😀 /no s knizkou/ 😀

mukky
21. feb 2010

ja varím akurát malemu obedík na zajtra,popijam kavicku..ideme do madarska zajtra na nákupy,hlavne koli mliecku pre maleho,uz ho mame len na pár dní..

nikollette
21. feb 2010

Cavte..
teraz odišli hostia... Mp ešte bere jeho mamu späť do BA.
Malý už dávno hajá... kašlal na hostí 😀
Sme boli dnes v BA, v avione, a cestou z avionu som mudrovala, že pojdeme inou cestou do tesca a samozrejem zle, tak mp sa chcel otočiť, tam kde by sa nemal, za nami policajti, a šup pokuta 6Oeur 😝 😠
Potom sme išli este do tesca, ale s pocitom o 60evri lahší 😖
nie je to zas tak vela, ale co by som uz mohla zato nakupiť môjmu drobčekovi.. no čo už...

Mukky dakujeme...

Vini, vy ako... dobre dopadla oslava?

nikollette
21. feb 2010

Išla som do kuchyne aj s notebookom, a sadla som si kuk chladničke a chalujem...
teraz momentálne veterník... a hodím do seba co mi príde pod ruku... som hladná...
tolko jedla bolo za tieto dva dni, ale pritom som z ničoho nejak extra nejedla... som bola prejedená očami..
a teraz to na mna došlo, tak dohánam 😀 😀 😀

nikollette
21. feb 2010

Mukky, čo je, spíš 😀

mukky
21. feb 2010

nie 😀

nikollette
21. feb 2010

myslela som si 😀