Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
24. feb 2010

Kam ste sa vyparili??? 😕

vinifera
24. feb 2010

Nika tak niečo podobné som robievala. Len som to maso dusila s ananásom. A servírovalo sa to tak že naspodok taniera sa dali listy šalátu na to pomiešaná zelenina navrch maso s tým ananásom a zalialo sa to dressingom. Nakoľko žiaden dressing domáci robiť neviem tak som kupovala jeden super v lidli.
Takže až taký manták nie som. Len mám proste voči tomu averziu - z veľkej časti za to môže môj otec - ktorý mal vždy prij...é poznámky keď som sa vyskytla v kuchyni : že á naša dievka ide konečne niečo variť. Proste ma to odrádzalo. A ostalo mi to doteraz. Ale napr môj brácho varí fenomenálne. Takže to u nás tie sudičky tak inak rozhodili - brácho si pestuje domácu zeleninu a super varí a ja nebudem ani za svet ani v záhradke ani za sporákom.
Takže niki ak objavíš zasa nejaký jednoduchý recept tak to tu hoď a ja sa budem snažiť že fotra nevidím a nepočuje a snáď niečo spravím 🙂

nikollette
24. feb 2010

Ok, ak budem vedieť zase niečo jednoduché dám vedieť, možno vyskúšaš 😉
Ja tiež neznášam variť ked nadomnou niekto stojí, mudruje a snaží sa radiť...
ja radšej v klude sama, ked mi do toho nik "negundžuje" 😝

lenka_66
24. feb 2010

vini , tak nech uz je tomasko zdraucky

niki , to chces aby rimel slahlo o zem ze vies varit?

lenka_66
24. feb 2010

vini , moji 2 bratia upecu tortu uplne v pohode.ja mam este aj s obycajnou piskotou problem 😀
a stale som tvrdila ze sa nevidam a ak tak len za kuchara.prd teraz vyvaram ako pre zavodnu kuchynu 😠

lenka_66
24. feb 2010

booooze pardon nevYdam

nikollette
24. feb 2010

Leni 😀 😀 😀

lenka_66
24. feb 2010

sa smejes ze neviem piect ? 😀

nikollette
24. feb 2010

NIe na tom druhom 😉

lenka_66
24. feb 2010

este stale si v nemilosti? nechodim tam smirovat tak neviem

nikollette
24. feb 2010

Neriešim...
si píšeme s babami čo nás napadne a zaujíma... 😉

lenka_66
24. feb 2010

viem si predstavit 😀 tie nervy
inac to choditko som nevzala , nema melodie ani svetielka a my teraz len na tom ficime.predavajuca ze sa nemusim ospravedlnovat ak som nechala na radu kolegyne z inej temy 😀

mukky
24. feb 2010

ahojky,niki este som ti pridala nejake recepty do mojej temy,idem vas docitat

nikollette
24. feb 2010

ANo??? 😅
No ja som len písala o nás. Ale že je každé dieťa indi - vindi.
A ked to nehrá a nesvieti, tak potom nie je o čom. Ked tebe hlavne o to išlo 😉

lenka_66
24. feb 2010

mukky a ty mas aku temu nech ta obhajim ak daco raz 😀

mukky
24. feb 2010

zacal super film na markize,len som ho uz asi 4 krat videla 😒

mukky
24. feb 2010

juj mojko ja mam temu uz vééélmi dlho 😀 skus hladat 😀

nikollette
24. feb 2010

Ja poviem, je to v sekcii Recepty, a hned uvidíš ktorú tému má mukky 😉
Mukky dobrý film vravíš. Mp ma ho akurát volá pozerať, tak asi pôjdem, ked vravíš že je dobrý 😉

mukky
24. feb 2010

ja som vedela ze nikki ju tu hodíííí,preto som nenapisala kde je 😀

lenka_66
24. feb 2010

mukky tak ty mas sluzku ?

😀

nikollette
24. feb 2010

Idem pozera ten film...
majte sa pa

lenka_66
24. feb 2010

aky film moj truhlik nechce prepnut tak ci sa mi oplati ist vedla do izby

mukky
24. feb 2010

leni 😀

vinifera
24. feb 2010

baby aké máte sedačky do áut?

mukky
24. feb 2010

farbu neukazalo ale neva

vinifera
25. feb 2010

Tak my sme mali noc desnú. Keď som si šla končne o pol druhej ľahnúť tak sa malý zobudil a začal ručáť a ručát. Nakoniec si ho zobrala babka. 🙂)) Ja som bola sama so sebou ráno u kundologičky. Som myslela že som odspodu prechladnútá a že som chytila aj pravý vaječník ale kundologička že to skôr vyzerá na slepé črevo tak som nakoniec skončíla na chirurgii. Ale sono v pohode tak idem zjtra ešte na krv a moč či sa neobjavia nejaké zápalové faktory. No a ak bude malý aj dnes vnoci horúčkovať tak treba aj s ním ísť 😖

nikollette
25. feb 2010

Cavte,
ja len na skok..
Sme boli celý den vonku a tak...
sme sa hrali, kamoska tu bola...

Ideme sa kupať s malým, idem ho uložiť, a potom kukať seriály.

Pekný večer baby

mukky
25. feb 2010

nikoll neverim ze si nebola na nákupoch,nezavádzaj 😀

sophie1981
25. feb 2010

cate....ja nic nestiham......mala beha, nervna ako nikdy, uz mame 8 zubov....sopel po kolena..... 😝 ...v nedelu robime oslavu malej......sa i nechce verit, ze uz bude mat rok..... 😕 ....nakoniec sa dovali aj sestra z BA, tak na nasej oslave bude aj s nami 20 ludi...... 😕 ...a ja nevie odkial sa nabrali...najblizsia rodina....ale sak co,....ved su to prve narodky...len kde dofrasa vtrepem tolko ludi..... 😲 ...

nikol, som kukla fotky...peknu torticku ste mali.... 😉 ...aj oslava vyzerala dobre.....som cucala, ze akych fesov dedkovcov ma Chris.... 😀 😀 😀 😀 ...to nas uz sedivy, skoro bez vlasov..... 😅