Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
14. mar 2010

co ty tu?mmas pracovat 😀 😝
ja nemusim zjest sladkost aj cely den,ale vecer okolo polnoci ma to chytá 😀 napr,zjem jednu cokoladu mliecnu 😝 alebo lentilky,alebo zmrzlinu a potom som v rici 🙄
keby som chodila spat tak ako mam tak sladke v noci nejem 🙄

ale uz je dobre,tretí den je a uz kriza presla 😀
a ked sa odmenim niecim sladkym po par dnoch tak hned sadnem na stacionar,uz to mam premyslene 😀
nech uz sa otepli a budeme chodiť na dlhsie vychádzky 😵

mama.wolfka
14. mar 2010

veď makám jak drak 😝
ale už je jasné, že nestíham do 4., takže ráno bude rošošo 😀
chcel si to zobrať zo sebou, že po robote to pôjde odniesť, ale takto bude musieť ísť najskôr domov a potom tam, už som mu to dnes naznačila a nebol nadšený, ale inak to nepôjde
už ma tu za to pozd.bával, že si to nechávam na poslednú chvíľu a tak, takže ešte raz to prežijem

dobrý plán 😀
aj ja mávam v noci chuť na sladké, keď mm donesie domov nejakú čoko čo napr. dostane a neľúbi, tak už sa hostím, nezvyknem si kupovať, to by bolo 😕 tiež by som jednu za večer zvládla
lentilky by som si fčul dala
nemáme skoro nič doma, len nejakú čoko, že extra kakao a to asi nebude také dobré ako mliečna 😒

veru, nech už je pekne, lebo v takomto čase sa nedá, u nás tak fúka, že by nás rovno odnieslo
inak sme zvykli chodiť pekne každý deň a teraz 😝

mukky
14. mar 2010

a ja som cokoládu nikdy nejedávala,az ku koncu tehu nejaký posledný mesiac mi zacala chutit 🙄 no a po porode som normalne musela nahadzat do seba dezert lebo mi bolo az zle jak som potrebovala cokoladu 😕 😕
som strasne rychlo chudla po porode prve 3 tyzdne..som mala menej jak pred tehu po 3 tyzdnoch...a potom bum bac po pol roku zacalo priberanie..

lenze u mna je to aj hormonmi co beriem na zlazu..
😝 😝
neva..vsetko je ok 😀

mukky
14. mar 2010

ok idem si spraviť komunisticky večer so ženou za pultom 😀 😀
vcera som skusla 4 casti a nenormalne sa mi ten serial paci..aj to ze je za komunistov natocený je teda dost odvazny..a strasne fajn..
no a ja som vyucena predavacka potravín bleee 😀 tak to mi strasne pripomína prax a ked som v nich robila 😀
nejdes si ho dat tiez ako podmaz?? 😀
idu za sebou casti v kuse vies tam kde som ti ukazala..

mama.wolfka
14. mar 2010

mne tiež začali sladkosti viac chutiť v tehu a po ... to tí naši chapiská za to môžu 😀

moja matka je vyučená predavačka v zelovoci tuším
mne sa páčilo byť predavačkou keď som bola krpúš, aj teraz by sa mi páčilo, vo svojom papiernictve 😀 ale to nikdy nebude, takže ok 😀

ja som potichu, lebo mám pootvorené dvere, keby krpúš pišťal, lebo niekedy potom cestuje po posteli, keď sa preberie, tak som radšej takto v strehu

príjemný komunistický večer 😉 😀

mukky
14. mar 2010

dík,tak uz ta dnes necham pracovat,a nech vsetko dobre dopadne,daj mi potom vediet.papapapa

mama.wolfka
14. mar 2010

radšej by som dnes hají, zajtra večer krpca priklincujem k posteli už pred 20. asi, chúďa moje 😀
OKi, papa 😉

mukky
15. mar 2010

cafte babizne,
co robíte?ja som si konecne sadla,idem pit kávej a trosku posurfovať a poplávať 😀
perie mi druha pracka,popratala som si najnutnejsie a malý bol skoro 3 hodky v postielke 😝 inak to neslo.. 😔

som trosku utahaná,malý vstal nečakane skor,tak mi treba ked zalahnem o 3.30 🙄

cestovatelkaandrea
15. mar 2010

mukky ahoj, ja som mimoriadne smutna ☹

mukky
15. mar 2010

adi prosim len nie to co si myslim o com sme si pisali..vsak nie??????

mukky
15. mar 2010

mi bije srdce ako zvon ☹

cestovatelkaandrea
15. mar 2010

praveze este stale neviem vysledok, a vraj musim len cakat a cakat kym vysledok nepride ☹
a z toho cakania som uz unavena a smutna ☹

mukky
15. mar 2010

boze som sa vyplasila..ale neboj,verim ze bude dobre,musí byť..verím ti ☹

cestovatelkaandrea
15. mar 2010

no ale smutna vec je, ze to trva straaasne dlho. Damian zacal vcera vecer vracat. nechce odvtedy vobec papat. ale nema teplotu a je vesely aj ked je na nom vidiet unavu. dali sme ho doobeda do skolky a uvidime, ci tam zacne papat, ked tam uvidi jest ine deticky. ak ani to nepomoze, tak poobede idem s nim k lekarovi ☹

mukky
15. mar 2010

adi juj ani mi take nevrav.. ☹ a kedy maju byt vysledky?
budem na vas velmi myslieť..

mukky
15. mar 2010

adi a manžel to ako znáša?

cestovatelkaandrea
15. mar 2010

mukky vysledky mali byt v piatok a neboli. potom mali byt dnes a nie su. vraj mozno budu zajtra alebo pozajtra ☹
manzel je tiez nervozny ale nedava to moc na sebe vidiet. ale ja ho poznam.

mukky
15. mar 2010

ano,aj moj mm ked ho niečo trapi nic nepovie somar jeden..len ked si dá do nosa vtedy sa vie otvoriť..chlapi to prezivaju inak ale citia asi rovnako

mukky
15. mar 2010

drobec papá roztek a sedí,o chvilu vypustím levika z klietky 😀 /stolicky/
idem vybrat pracku a potom ak sa bude dať este nakuknem..

nikollette
15. mar 2010

Dobré ránko maminky...

My sme napapaný, kuchyňa aj obývačka sú upratané.
Malý "číta" knižku 😅

nikollette
15. mar 2010

Mukky chutné fotky... ako pozerá telku zaujato, ked ide macko 🙂

Pocujte vam deti nevyhadzuju z taniera jedlo?
Mojho musím stále ja krmiť...
aj keď mu nakrájam maličké kocky chlebíka s niečím, a dám to pred neho, vrhne sa do všetkých naraz a hrá sa s tým , mačká to ,vyhadzuje... musím ho po jednom ja krmiť, a nemože to mať pred sebou...
Ako to robíte vy? papajú vám už drobci sami?

nikollette
15. mar 2010

Keďže som sa cez víkend utrhal z reťaze v jedení myslím... musím to teraz vynahrdaiť diétkou..
takže na obed akurát papám uhorkovo - smotanový šaláť..(troška soli, papriky sladkej, cesnak)
na večeru tiež len lahsie jedlo (zemiaky v trube, kyslá kapusta, syrová omáčka) ale to bude robiť mp 😉

bejbypd
15. mar 2010

caute baby konecne klud mam...uz som dnes vyupratovala cely bytik komplet vyumyvala vsetky skrinky policky a podobne...no hroza des 😀 mala spi,aj depko spi a ja konecne cvalam 😎 juj niki to ti neviem s tym jedenim my uz prosim pekne papame uplne sami a dokonca priborom uz si aj kraja by ste sa usulali keby ste to videli..ked bude casu nafotim a hodim sem 😉 mukky no neni to uplne dietka ale vyzera to asi takto...stravu som obmedzila ,nezdrave co sa len dalo takze teraz skor tak ryzu ked masko tak len na prirodno a hlavne si robim vela zeleninkovych salatov,vela syra papam no a tak ale samozrejme male porcie a moj roztiahnuty bachor si na to velmi pomaly zvyka 😀 ale uz treti tyzden chodim na zumbu 4-krat do tyzdna,kazde rano robim 50brusakov a 100drepov a dnes mi prislo 4- dvd zumba takze ked bude mala buvat budem zumbovat aj domka 😵 jednak ma to velmi bavi a jednak odkedy cvicim nemavam migreny a citim sa ovela lepsie mam viacej energie a som spokojnejsia aj ked niekedy je naozaj velmi tazke prinutit sa cvicit 😝 andrejka neviem sice co sa deje ale drzim palceky nech bude vsetko v poriadku 😉

nikollette
15. mar 2010

Bejby, no hej vy ste už veľký. Myslela som také mensie detičky 😉
Takže dobre makáš... každé ráno brušáky, drepy... asi by ma prekotilo.. 😅 by som len oči rozlepila a už by som aj makala 😅
ale asi budem musieť..
v apríli začnem 😀
ja to furt len odkladám... som lenivá strašne 😠

bejbypd
15. mar 2010

niki aj ja som to odkladala 😀 ale uz to bolo potrebne rozchodila som zopar riadnych svalovic a uz to ide same od seba 😀 no ale este k tomu jedlu ja som do Misky jedlo musela pchat skoro do jej dvoch rokov takze sa neboj Chris sa nauci pekne papat este neni taky velky aby sa nehral s jedlom a aby ho len papal 😉 a myslim ze je to u kazdeho dietatka velmi individualne...a co uz si objednala kocky?

nikollette
15. mar 2010

Este nie neobejdnala...
Je to na figu že su z česka, tým pádom aj za poštovné zackvakám, a su aj drahsie ako tu,...
Ale bud. mesiac ich snád objednám 😉

Tento mesiac som už krpcovi naobjednávala dosť vecí, aj hračiek a oblečka, a este sa chystám na nákupy..
som vyšťavená 😀 😀 😀
kocky musia počkať, to tak nesúri...

cestovatelkaandrea
15. mar 2010

drobcek ma hnackovu stolicu uz 6 tyzdnov. a uz vyse tyzdna cakame na vysledok rozboru stolice. doktor vravi, ze je pravdepodobne v jeho tele parazit. ak nie tak ma nejaku alergiu ☹
preto som smutna. z toho cakania

bejbypd
15. mar 2010

jaaaj andrejka to mi je luto ale verim ze vsetko dobre dopadne a drobcek bude v poriadku 😵 budem na vas mysliet a drzat palceky 😉