Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
19. mar 2010

Nemáte plné schránky?

nikollette
19. mar 2010

NIe... este som aj kopec pošty vymazala teraz, a furt to tam svieti 😒

nikollette
19. mar 2010

Zmazala som úplne všetku poštu a už to tam nebliká 😝
Huráááá 😀

vinifera
19. mar 2010

A nepomohlo to že som ti poslala IP?

nikollette
19. mar 2010

Si mi poslala IP??? Kedy?

nikollette
19. mar 2010

NIč mi nedošlo od teba 😕
Ja som zmazala celý postu, úplne celú schránku všetky pošty...

mukky
19. mar 2010

musím kuk na otázky a odpovede adminov a koňárov 😀

mukky
19. mar 2010

" neťahá" vám ten nový obraz oči? 😕

nikollette
19. mar 2010

Mukky, mne to zmizlo, vymazaním celej schránky.... 😒

vinifera
19. mar 2010

Som ti po poslednom príspevku poslala IP. Že by sa schránka spamatala a začala fungovať tak ako má. Tak buď zabralo vymazanie nepotrebnej pošty alebo moja IP čka.

nikollette
19. mar 2010

Oči mi neťahá, ale nepáči sa mi....

nikollette
19. mar 2010

Vini, tak možno neviem. Ale dík 😉

vinifera
19. mar 2010

Mukky veľkosť písma aktuálne otvorenej stránky a jas monitora si ovplyvnuješ na svojom PC sama. To nemá s novým końovým faceliftom nič spoločné 😉

mukky
19. mar 2010

vini ja viem,ale aj tak mám pocit ze obraz je nejaký jasnejší a písmená menšie..
treba si asi len zvyknuť na novu verziu.pár dni a uz nam to cudzie nepríde...ale je super ze si mozem dat temy do oblubených 😎

nikollette
19. mar 2010

Mp pozerá Terminátora... To je aká blbosť, kokšo 😖 😝

mukky
19. mar 2010

nikoll už si opat nikoll a este aj babychris naspať dozadu 😀
ti odpisali ci ako?

vinifera
19. mar 2010

Ja som dnes telku už vypla. Figa borová tam bola. Tak som prehodnotila že ako zvuková kulisa je to zbytočne drahé 😎
Inak došiel dnes švagor z Prahy. Tak sme boli na kávu a na večeru. No a inak trčím doma sama. Drahý šiel do mesta. Ma vytáča že ked on niekam ide tak mi to oznámi. A keď ja idem tak si musím najskôr zabezpečiť babysitting až potom môžem ísť. Lebo šak ja som na materskej!!!

mukky
19. mar 2010

moj už spí...

nikollette
19. mar 2010

Babychris už je zablokované 😉
som im písala nech to zmažú, ci bloknu, ci co 🙂

mukky
19. mar 2010

vini a čo dobré ste mali na večeru??nech sa najem virtuálne 😀
😢 nabuduce mu to oznám ty a nech je s malým..ale asi sa to nedá..vie sa o malého postarať?

vinifera
19. mar 2010

No viem si živo predstaviť že okamžite ako by malý zavrešťal tak by mi vola že chce krpec cici a že mám frčať domov...
Ja som mala ryžu a kuracie prsia na jahodách vo višnovej omáčke so šunkou. Celkom dobré to bolo. Len mi je teraz nejak nafigu... Asi mi niekto nedoprial 😖

mukky
19. mar 2010

fajné jedielko si mala a ostatní?
vini asi si aj vnutorne v strese z malého choroby ☹ ☹ a aj smutná ☹
ja ked som volakedy byvala v strese,uplne stiahnuty zaludok a nechutenstvo 😝
a p to ako berie ze malický ma ten ekzém?iste mu je luto..

vinifera
19. mar 2010

ostatní.... som bola iba so švagrom - ten mal tuším svinu na nive a americké zemky.
Ale hej som aj nervozna z tých druhých antb. A sa obávam že keď ich doberie budeme tam kde na začiatku. A to pred tým vyšetrením u alergologičky musíme vysadiť všetky lieky. Si ani nechcem predstaviť ako bude vyzerať. A drahý ťažko povedať ked je furt v prdeli. ☹

nikollette
19. mar 2010

Vini ☹ ☹ ☹

mukky
19. mar 2010

nikol pofot potom zeleninku a ovocie...
my sme malemu vcera kupili redukciu na wc a mm v potravinách taký ventilatorik s mackom pooh,to je taká "palička-pero" a vo vnutri je asi želé či co..a malý s tým aj zaspal vcera,taký bol z toho unesený 😀
a dnes este 2 kusy zase tie 3D nálepky,macka poooh a mickey mausa 😀
aj neterke som zobrala s princeznou tuším aj som jej kupila naramok na ručku aj nahrdelník taký peknučky farebny 😵 ,mozno na svadbu jej dá segra ak si to nechá..segra len dole prisla po to k brane,su chore s malou uz 2 tyzdne a mala uz má druhe antibiotika 😔 ☹ a to sestra len bola u kamaratky s dievcatkom a to bolo na druhy den chore a mala aj segra o 2 dni tiež..tak to je s deťmi,aj v skolkach..

nikollette
19. mar 2010

Boli tu linky pár strán dozadu...
tieto su to...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7624348
potom odfotím aj na živo 😉

mukky
19. mar 2010

vini som myslela ze aj s p si bola.. 😀 😝
svagor je fesak,nie? 😀 sa mi zda ze si pisala o nom raz 😀
co je v dome.to se počítá 😀 😀

vini luto mi je drobceka....len nech uz zistia co je vo veci...
aj na adu myslím velmi nech su zdravííí

wolfka už vie čo čaká 😀 😀 😵 😵

nikollette
19. mar 2010

Ja som malému pokupila nejaké body, s krátkim rukávom, a aj také tielkové bodynká, už na leto... 🙂

nikollette
19. mar 2010

Chalana 🙂

nikollette
19. mar 2010

Zuzicek písala, že jej nejdú pridávať príspevky do fora, že preto nepíše...
že vás pozdravuje a ide už spať 🙂