Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
19. mar 2010

My s Vini.. ved Vini býva ďáleko, práďaleko ☹

vinifera
19. mar 2010

No tak to by som si na tú kávu musela odbehnúť tak cca 200 km. 😉

nikollette
19. mar 2010

idem hajať...
dobrú 🙂

mukky
19. mar 2010

myslim si vini ze tvoj p je este velmi mlady..neviem to posudiť,kazdy clovek je iny,inak vnima dieta,zodpovednost,otcovstvo,zmysel pre partnerstvo..
ak sa nenahnevas len tak by som podotkla ze je trosku sebecké od neho to čo robí....verím tomu ze keby svoj cas volny s vami stravil castejsie,sli by ste spolu napr,aj do toho porantaneho NC,nemusela by si a nechcela davat drobca babkam od vycerpania a unavy...
neviem aky mate vztah tak neviem..
my máme krizu s mm uz pomaly cez rok a nikto by to nepovedal 😔

mukky
19. mar 2010

niki to si hádala co caká wolfka ci ako??
dobru spachtoš..

vinifera
19. mar 2010

No aj jeho brácho dnes vyhlásil že chlap do 30 tky by nemal mať deti lebo ešte na to nie je pripravený. Ale šak on sa raz zbadá. Len aby už nebolo neskoro. ☹
Idem aj ja búvať. Veď sa tým vyhrážam už hodinu a ešte stále tu oxidujem. Brúú

mukky
19. mar 2010

vinifera snad sa to zmení,sadni si s nim a porozprávaj sa o tom s ním...ak bude treba krič,plač,treskni o stol .. 😝
brácho je asi iná kava...dobru noc vini

mukky
19. mar 2010

idem pozerat svoje,tak sa majte a nikol ty nečumakuj z toho mobilu,vidím ťa 😀 😀

mama.wolfka
20. mar 2010

tak ďalší pišulák v dome 😀 😀 😀
takže budú Sam a Sim 😀 ... ešte tata Stan k tomu a mám sss-sákov doma jak vyšitých 😀 ale veď ja ich skresám 😀
ani nový kočík nebude mať chúďa, my sme takí škroby 😀
v ružových vecičkách sa teda budem vytešovať až ako babka, dúfam 😉 😀

mukky
20. mar 2010

wolfka 😵 😵 😀
ešte raz gratulujem 😵 😵 😵 ja keby som mala dievcatko tiez bude mat modry kočík a čo...a druhý tiez bobacikov ale tam uz je aj cervená 😀

mama.wolfka
20. mar 2010

dikes 😉
my máme prvý modrý, Steggi, taká klasika s veľkou vaničkou (dobré v zime na fusak) a veľkými kolesami a druhý hnedý ABC

mukky
20. mar 2010

ABC su dobre co som pocula,nie?
ja akurat kukam recenzie make-upov ,som si dnes urobila radost a kupila jeden a k tomu bol zadara kotekor rozjasnujuci takze som spokojná 😀
vyhral make -up roku 😀 som ho mala uz ale mm mi ho nechtiac rozbil a asi 3krát som si z neho naniesla.. 😝

neviem či si mám dat ostrihat ofinu alebo nie 😕 😕 teda na ofinu 😀 este som nemala,len raz trosku,ale taku dlhsiu a nejak bokom...ale bojím sa toho,kedze sa mi vlasy vlnia..

mama.wolfka
20. mar 2010

ty koky, dnes sme spali po obede vyše 2,5 hoďky 😕 ale Sam sa zobudil nejak hore riťou, asi sa moc prespal 😀 tata ho potom čičíkal na kolenách, túlil sa a tak, sranda
a na dnes vyhlásil štrajk a za celý deň nevypil skoro nič, hnusoba malá, najskôr som mu dala vodu a po obede trošku džúsu do toho, ale ani tak nechcel, akurát ráno a večer mlieko vypil
konečne sme boli so Samkom na dlhej prechádzke, zišli sme dolu k Morave (rieke), tam je taká cyklistická cestička, vypustila som ho nech si tam bežká, vyšli sme potom ďalej pri jednej lekárni čo máme tak ďalej, kúpili sme mliečko ... tam je aj moje obľúbené ihrisko (pekné, čisté, fajn ľudia), je trochu ďalej od domu, ale rada tam chodím, Samko sa chúďa hneď trhal z kočíka, tak zajtra vyrazíme tam, má byť pekne, tak sa teším
akurát, že sa mi po pol hoďke chcelo čúrať, tak som zabehla po jednej poľnej ceste medzi stromy a šup sa odľahčiť 😀 😀 😀
už by mohli aj listy na stromoch vyrásť, bude sa dať lepšie schovať 😀

mukky
20. mar 2010

bebebebebebe,my sme spali 3,5 hodky 😀 😀 😀
ale ked vstal po 6 aj daco 😝 ,bol prepiskany bokom nejak...
nepridete zajtra so samkom?aj ja chcem ist s drobcom von 😵 😵 😵 😀

idem zalahnut,ked malý opat vstane o 6.hod mám po ptákoch 😀 😀 😀
dobru,este pockam na ip a odchádzam....

mama.wolfka
20. mar 2010

môže byť, ale akurát na našom občas trochu blbne predné koleso (vlastne dvoj-koleso), nechce sa niekedy zatočiť, ale to bude asi aj naloženou váhou, lebo naprázdno sa dá aj jednou rukou šoférovať
my sme ho kúpili za pár sekúnd, vyzeral fajn, veľký košík, bol v akcii, tak sme ho šup vzali, ale teraz občas brbleme

minule mm hovorí, že by som aj ja mala so sebou občas niečo robiť, už sa vôbec nemaľujem, som lenivá, kopec šminiek odložených, už by som to mala aj povyhadzovať, tiež to asi nemá večnú trvanlivosť ... mala by som sa polepšiť, lebo fakt chodím niekedy jak mátoha, že prirodzená krása 😀 ... kruhy pod očami mám celý život, vlasy len prečešem šupnem do copa, nakrémujem tvár a idem 😝

veď ofinu si potom môžeš fúkať cez guľatú kefu, keby sa vlnila
skús tak jemne a keby ee, tak to nejak začešieš (jaký výraz 😕 ) nabok

mukky
20. mar 2010

ja som škaredá preto sa malujem 😀 😀 😀 😀 😝 😝 ale fakt 😝
a mna to baví,som zvyknuta,by som si pripadala ako nahá 😀
no musim porozmyslat nad tou ofinou a asi sa poradim aj s kadernickou...

a cakam foto,NEZABUDNIIIII,páááááááá 😵 a chod uz spinkať

mama.wolfka
20. mar 2010

no my bežne tak 1-1,5 hoďky pohajáme

jasné 😀 idem pobaliť tašku a vyrážame, ráno sme u vás jak na koni 😀 😀 😀

😀 😀 😀 ty ťapa
ja som sa tiež zvykla maľovať, keď som ešte do práce medzi ľudí chodila, ale už som si odvykla nejak, fakt s tým musím niečo robiť
dobrý nápad, kaderníčky väčšinou vedia čo komu pasuje

mama.wolfka
20. mar 2010

trošku potabuľkujem 😀

ide nám nám jar, tak ma v tejto súvislosti napadlo, že som minulú sezónu natrafila na dobrý článok o jarnej zelenine a dusičnanoch v nej, už ho samozrejme nenájdem, ale je dobré sa na to pozrieť
pripájam aspoň jeden článok:
http://primar.sme.sk/c/2225481/je-tu-sezona-cer...
kto bude chcieť, nech si vygoogli viac 😀

zuziiiicek17
20. mar 2010

Dobré ránko 😀 Juj,ale sme sa vyhajali krásne 😀 malý spinkal do ôsmej---nezvyk 😀

zuziiiicek17
20. mar 2010

A ináč ,tiež mám nový nick,lebo cez ten starý mi nechcelo nič poslať,len IP 😒
Takže už ani mne sa nepáči ten nový koňňň 😠 😠 😠
Včera som vás prečítala aspoň trošku.A mukky,už si spomínaš na mňa ??? 😀 😀 Asi som nevýrazná veľmi 😀

mukky
20. mar 2010

pekný dník sa praje 😎

wolfka super tabulka 😀 len už asi ani zeleninu nebudem dávat ani zeleninovu polievku 😀 😝 😝
viem o dusičnanoch 🙄 asi si bio zahradu vypestujem alebo čo...

zuz ahoj,spomínam 😀 ja som len zle precítala,som myslela ze nikola napísala ze uz davno prispievas ale ty len teraz,nie?ale tvoju fotku som uz niekde zahliadla minule v nejakej téme len neviem už v ktorej..

ja som myslela ze dnes je piatok 😕
už sme poprali s malým,on vo svojej pračke a ja vo svojej 😀

mukky
20. mar 2010

wolfka tak kde ste??cakám vás a vás nikde 😕 🙄 😀

zuzi ale ved máš rovnyký nick,nie?

mukky
20. mar 2010

zuzi malý je zlatý,Miško sa vola?
a kolko máš rokov ak smiem vedieť?

zuziiiicek17
20. mar 2010

No dala som tam este jedno i 😀 aby to nebolo az take odlisne 😀
A dakujem 🙂 maly sa vola misko a ja mam dvadvat 😀 No proste sa maly zadaril,ale nelutujem to.Stale hovorim,ze svet mi neutecie

zuziiiicek17
20. mar 2010

😠 😠 😠 blby kon

mukky
20. mar 2010

20?nemáš co lutovať,dieťa je štastie a dar a hlupe reči nepočuvaj..

zuziiiicek17
20. mar 2010

Ja o tom viem ,ze je to stastie,i ked sem tam sa citim dost neschopne,hlavne ked neviem co mu je a poviem si,ze keby som mala viac rokov,tak by to bolo mozno ine,ale to su tiez iba moje dohady a druha vec je,ze ja vlastne nemam nervy na dlhy plac,v tom som hrozna vazne 😖

zuziiiicek17
20. mar 2010

Teraz som pozerala tvoj fotoblog,mas velmi rozkosneho drobca 🙂 naadherne vlasky ma 😉

mukky
20. mar 2010

dakujem 😵 😵
skus ho niečim zabavit ked plače,robiť mu šašky 😀 ,odputaj pozornosť..

už aj prikrmuješ ci len kojíš?

zuziiiicek17
20. mar 2010

prikrmujem,lebo by umrel od hladu 😀 malo mliecka mam a flasu odmieta,takze papka na obed a weceru prikrmy
a jeho sa da tazko zabawit,taky vymyslajko je 😒