Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
24. mar 2010

To je super...
Možno sa stretneme, ked mp odsúhlasí. Keďže on je sponzor, aj šofer...
Ja som už dnes chcela jedno rezervovať, a že už rezervované 😕 tak pokukávam po inom...

nikollette
24. mar 2010

To že možno sa stretneme bolo myslené skôr zo srandy...Kedže pravdepodobnosť je jedna k milionu 😅

nikollette
24. mar 2010

Aj Mukky ide...
dáme stretko 😀 😀 😀 😀 Koníkovské stretko v Chorvátsku 😀

Mukky vy už máte rezervované?

vinifera
24. mar 2010

No by si sa čudovala ale nám to min rok tak vyšlo. Jeden pán čo nám vozí na bazár autá z Talianska hovoril v lete že ide na dovolenku.(on na tom bazáre oxidoval skoro nonstop) My sme sa tiež zberali. Nakoniec sme sa vychytili v rovnaký termín (čo sme nevedeli) a dokonca sme sa v Chorvátsku stretli na jednej pláži. Náhoda jak svina. Pretože ani termíny sme nevedeli a destináciu už ani náhodou. No a zrazili sme sa 😅
Takže nikdy nehovor nikdy 😉

nikollette
24. mar 2010

Wau... 😅
My chcem ísť (teda ja) mp zatial o tom nevie, niekam južnejšie....
To by bola aká náhoda, a zároven aj aké super by to bolo 😵
Lebo mali ist s nami kamoskini, ale asi nejdu, nie asi ale urcite, financie nepustia... takže malý tam nebude mať kamosa...

nikollette
24. mar 2010

Vini, šak sa dohodnime 😀

nikollette
24. mar 2010

Krpcom by bolo ako super 😀

bejbypd
24. mar 2010

ze ja krava pozeram to modre z neba revem jak male decko ☹

nikollette
24. mar 2010

ja to nepozerám našťastie...
vybavujeme dovču.... 🙂

Mukky kam idete do Chorvátska?

mukky
24. mar 2010

cafte,idem si dat tu namahu a docitat vas 😝 😀
ale najprv si urobim kavicku,som k.o

nikollette
24. mar 2010

Mukky dočítané??? 🙂
Kde ste boli dnes??

nikollette
25. mar 2010

dobrú noc...
ešte som sliedila po nete... 😅 😵

zuziiiicek17
25. mar 2010

Ahojky,my sme uz hore daaaavnooo 😒 som zvedava kedy sa konecne vyspinkam ako kedysi ....ako ked som bola tehu 😀 uz asi nikdy co ?neva ,zvyknem si.
Niky tebe sa zije,spinkas do obeda,aj ja chcem takeho anjelika 😀 😀

zuziiiicek17
25. mar 2010

Mukky odkazuje,ze jej nejdu posielat prispevky 😠 😠 tak ako mne vtedy nesli.Pisala uz adminovi,no tak som aj ja zvedava co odpise 😎 .Mne pre istotu adminka ani neodpisala.od kedy je novy kon ,ta blbne vsetko! 🙄

vinifera
25. mar 2010

Ahojte kočky. Tak sme boli doobeda vonku. Aj sme nejaké fotky porobili len netuším kedy pridám. Zúfalo malo času. Treba poupratovať skôr ako pôjdeme do nemocnice. Treba dať prádlo naporiadok. Perem jak šibnutá už tri dni v kuse. Bordel jak v tanku. Malý nechcel spať tak ho horko ťažko babka teraz uspala na poschodí.
zuziček nike tu závidíme všetky.
Frčííííím

zuziiiicek17
25. mar 2010

my ideme von az poobede,ja som doobeda strasne leniva 😀 😀

vinifera
25. mar 2010

No my tiež zvyčajne von doobeda nechodievame. To dáme ranajky trocha sa pohrá jakž takž uhádžem bordel a zalahnemem spoločne spať. Ale dnes sa vyslovene pýtal. Na dvere búchal. Potom na balkonové dvere búchal. Tak sme vybehli.

nikollette
25. mar 2010

Ahojte 🙂

Mukky, tebe som ved dávala dobrú noc včera, vedela som že čítaš 😀 😉
už som písala do tej témy adminkám 😉

Mp vymýšla že chce passat combi TDI... ja protestujem 😒

nikollette
25. mar 2010

U nás strašne fúka 😝
vybehneme aspon na balkon s malým.. tam nefuka... je to kryté z ostrán...

Baby tomuto sa hovorí asi velmi populárna destinácia 😀 😀 😀

nikollette
25. mar 2010

Ty kokos, nedá sa byť ani na balkóne, kvôli hnusnému vetru 😝 😖
slnko svieti, ale tak fúka, že až.....

vinifera
25. mar 2010

NIka ale veď tvoj priateľ si vyberá veľmi kvalitné autá. Môžeš byť rada že nemáš doma nejakého ťuťka čo sa tomu hovno rozumie a hlavne na to nemá. Vie si aj dobre vybrať aj na to zarobiť. To mu môžeš spokojne odkázať.

vevusiatko
25. mar 2010

Ahojte 🙂 Niki aj u nas fuka 🙂 Inak mam doma bordel neuveritelny ☹ a mne sa nic nechce tak ja len tak nakukam 🙂
Niki uz si si vybrala dovolenku??
Inak aj my mame passata combi je to dobre auto a je v nom o troska viac miesta ako v octavii 🙂

nikollette
25. mar 2010

Vini 🙂 určite sa poteší....
ale ja som anti kombi tip 😖
To TDI by bolo ok, nakolko vela jazdíme, každý den týždni... a teraz máme na benzín, 1,6 a žere to teda dosť... 😖
v kuse tankuje....
Do roboty každý den 22km tam, 22km spať...
každý víkend ideme niekam spolu... proste auto využívané na 100percent.....

nikollette
25. mar 2010

Este nie, nevybrala 🙂

vevusiatko
25. mar 2010

niki Mukky odkazuje ze nemas pindat a ze chlap nech kupi combi 😀 😀 😀 vy mate octaviu ale nie combi??? ja som myslela, ze combi 🙂) nam ked ideme normalne pomalicky tak to zere tych 5 litrov...ale pomalicky nechodime skoro nikdy 😀 😀

nikollette
25. mar 2010

Nemáme combi....
mne sa nepáči...
to vyzerajú ako také firemné, ja neviem si pomôcť... 😒

vy máte tdi?

mukky ty špicel 😀 😀 😀

vevusiatko
25. mar 2010

a este ze velky kufor na nakupy 😀 aj to odkazuje 😀

nikollette
25. mar 2010

no nám žere pomaly 8l, a v meste aj 10l 😝

vevusiatko
25. mar 2010

hej hej tdi 🙂 aj na facebooku ho mame tie passati su pekne aspon mne sa pacia 🙂) a tie novse este krajsie my uz mame starsie 🙂

vevusiatko
25. mar 2010

nam asi 8 v meste no neviem 🙂 presne sa nevyznam 🙂