Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
31. júl 2009

ja by som tiež chcela dážd ale až ked prídeme z vonku! musíme do obchodu... vždy si nakúpim den predtým aby som hned ráno mohla začat varit.
cestovatelkaandrea- každý chce čo nemá.. my dážd ty slnko.. vymenme si 😀 škoda, že to nejde!

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

som kukla Miske do albumu a vidim, ze Davidko cuca palec. to ten nas drobec si ho do pusi este nikdy nedal. vzdy len taky pokus o cuc ale nikdy nie tak ako maly Davidko 😀

smily
31. júl 2009

caute
tak starsia ma upal ☹ ☹

smily
31. júl 2009

bejbypd aj ja som z pd🙂

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

fuuha tak to ti nezavidim. ako to zvlada?

smily
31. júl 2009

no vcera vecer revala ze ju boli hlava - dala som jej nurofen a do rana bol klud aj rano bola ok len taka kludnejsia, moc nechcela ppat len brumika zjedla... vla pila a teraz naobed zjedla za lyzicku masa z knedlou a celu ma ogrcala... tak manzel chytro utekal ku doktorke... nasa rtam ako vzdy nebola ale zastupoval ju taky schopny lekar z bojnic a ten hned ze upal -teraz je tu toho vraj vela.... ze sa musi vyspat, vela pit, nesmie ist von ani cez vikend (tak neviem ako to skombinujem s Arinkou ktora nechce spavat doma....) ak nechce est -* nemam do nej tlacit nasilu ... proste aby ne bola v teple...
normalne som z toho vystresovana...

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

no to si viem predstavit zvlast ked mas este jednu malicku, ktora von potrebuje ist ☹
my sme mali tiez take fofry s nasim drobcom, v priebehu troch tyzdnov mal usnu infekciu, ovcie kiahne, siestu chorobu a nakoniec mu vysiel zub ako bonus. totalne som z toho unavena a ak teraz ochorie v priebehu mesiaca tak asi aj ja s nim 😅

smily
31. júl 2009

🙂 🙂 starsia mi zacala strasne chorliavet ked sa narodila arinka... proste v priebehu troch mesiacov mala 3x zapal ucha, ten prvy krat bol najhorsi... potom stale soplila az kym neprestala chodit do skolky...par tzydnov co som si vydychla a je to tu.... dufam ze manzel pride skor z roboty a pojde von s kociarom (sice tomu moc neverim - ma toho v robote vela...ale nadej zomiera ako posledna, ze 😒 😒

nikollette
31. júl 2009

Mne zase malý spinká 😅

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

tie decke choroby su strasne. aj tie sproste sople, nas drobec ich ma skoro stale odkedy je v skolke. najhorsie je na tom to, ze ucitelky kolkokrat ignoruju moje prosby aby mu napr. nedavali studenu vodu pit namiesto caju.

a cez vikend je manzel doma? 😉 aspon by si mohla na chvilku vypnut 🙂 aj ked asi pri dvoch detoch to take lahke nie je.

smily
31. júl 2009

no aj tu v skolke kolko krat pootvaraju okna dokoran, je tam prievan a potom su vsetci soplave...mal by byt doma ale kedze popri vsetkom aj prerabame dom tak budeme to musiet nejako skombinovat...

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

no ved to, clovek nevie co potom robit. mna doktorka len utesuje, ze je lepsie ked si tymi chorobami prejde teraz kym je maly, ze potom bude odolnejsi ked pojde do skoly. ale v skolke tiez nemoze byt stale ked je chory. a potom som zas ja alebo manzel doma z roboty. esteze mam takeho dobreho sefa 🙂 ze to toleruje.

miskachrumka
31. júl 2009

nikol nepichli mu nieco aby trosku viac buval...............ale nie zartujem to mas fajn ja chcem etraz uspat maleho no uvidim!

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

nikollette uzivaj si to, ked ti zacne lozit a chodit tak sa nabehas za nim ako diva 😉

miskachrumka
31. júl 2009

andrea na nohe?

nikollette
31. júl 2009

Moj pospinkava aj 3x za den zyvčajne, okrem noci 😉

smily
31. júl 2009

cestovatelkaandrea
no je to na figu.. na jednej strane nech to prekonaju radsej teraz ale zas na druhej strane ked je stale chory tka neviem neviem.... spon ze mas dobreho sefa... ja keby sa vratim do banky tak nemam sancu byt s malou doma - hned by som dostala vypoved....

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

miska co na nohe? stracam nit. asi mi sibe z vykresov co kreslim popri vas v robote.
smily no to je pravda je tolerantny lebo sam ma tri deti a holandania su asi v tomto tolerantnejsi ako slovaci.

smily
31. júl 2009

pozor aby si nenakreslila nieco navyse do tych vykresov 🙂

miskachrumka
31. júl 2009

no už aj moj mali buvka konecneeeeeeeeeee 🙂

smily
31. júl 2009

gratulujeem... moja sa za chvilu zobudi...

miskachrumka
31. júl 2009

no ten palec ci anohe alebo na ruke?lebo obzuva aj to aj to!

nikollette
31. júl 2009

Mishka a ako zaspava???
mojho ked otocim na bok, strčím dudel do úst, uz sa mu prevracaju oci od unavy a vie že sa ide spať 😀

miskachrumka
31. júl 2009

no mali sa naslopal cajiku a spi ako batoh!!som rada...............a asi ma panbozko vypocul lebo asi tu bude prsat joj keby sa tak chcel ochladit vzduch!a andrea zas keby prsalo stale aj tu tak to by ma siblo len do tachto horucav by sa zislo trochu dazdu! 🙂 andrea ja som zvedava ke bude pocasie okolo septembra tiez tam an severe v dansku ja somtam bola len v april,maj!

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

miska no na nohe, to nas maly akosi nezvlada. ale tvoj je obratny dost 😉

smily este to mam pod kontrolou ale zisla by sa uz dovolenka. este musim mesiac vydrzat.

jejej nikollette si zmenila fotku v profile. maly je zlatucky. aj ja si idem obnovit foto

miskachrumka
31. júl 2009

no ja som si mojho maleho naucila na plienocku už viem ze ked si zacne suchat ocka zr už je inavenyyy!sa mi paci ako ju stiska v kociku!a nikol cez dne spavate v postielke ci kde?moj spava v postielke len v noci aj to ho musim prelozit z kocika!

nikollette
31. júl 2009

Nie moj spáava iba na nasej velkej posteli.. aj cez den, aj cez noc 😉
a ked sme vonku tak samozrejem že v kocíku...
no aj moj si zvykne suchat očka, a hrat sa s plienkou ktoru si ťahá do tváre 🙂

nikollette
31. júl 2009

Miska ty mas kolko rokov, ak to nie je tajné? 😀

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

to mate baby este dobre. moj si sucha oci ako divy, je totalne unaveny a v postielke nie a nie zaspat. odkedy sa vie postavit tak sa v postielke natriasa ako taky zajko aj z poslednych sil. aj ked ho uz totalne lame, aj tak bojuje a stavia sa na nohy a natriasa sa. 😀 musim to natocit na kameru aby mi mama verila co ten nas divoch stvara

cestovatelkaandrea
31. júl 2009

miska jesen tu bola minuly rok pekna. hlavne ten september bol celkom teply. tak uvidime co si na teba Dansko pripravi 😉