Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
7. apr 2010

Pre boha veď ste mladý...
Každý máte život pred sebou....
A každý môže začať niečo nové, a možno by vám obom tak bolo lepšie...

majaxy
7. apr 2010

No práve vzťah otec - dieťa kludne môže pokračovať, samozrejme keď ho má rád 🙂

nikollette
7. apr 2010

Podľa mňa ten chalan iba využíva že máte spolu dieťa.. tým ťa vie vždy obmäkčiť a ovplyvniť 😖

zuziiiicek17
7. apr 2010

Ja viem,ze taha aj mna.Na to som prisla uz davno,ale ja stale cakam kedy sa spamata 😔 ale toho sa asi nikdy nedockam.A nezakazovala by som mu maleho vidiet,ale raz mi povedal ,ze ak sa rozideme ,tak uz nas nikdy neuvidi.A to tiez nechcem.Mala som sen o stastnej rodinke a vsetko sa to pokazilo ☹

nikollette
7. apr 2010

A akože prečo by vás nemal nikdy uvidieť, keď sa rozídete? 🙄
To je úplné vydieranie 😝

zuziiiicek17
7. apr 2010

Niki,ale ako si mam dupnut a povedat dost ? ked ja som taky slaboch v tomto

vinifera
7. apr 2010

No tak to mám takmer ideálny vzťah - v sexe to klape, peniaze sem tam vidím, schopný je na veľa veci ... 😅 A to som si myslela že mám chlapa tak akurát vhodného na vyrazenie z chalupy....
Ale nie zuzicek. A teba kto poľutuje. Kto sa o teba postará. Kto ta potiahne ďalej? Možno si mladá žaba ale nie si hlúpa - o tom som sa presvedčila už vo viacerých príspevkoch. A vrchol je že na malého vôbec neprispieva? Ked na to tak pozerám tak NIČ vo vašom vzťahu nefunguje! Nie je na čom stavať. Ako napísala Nika.Môže sa hrať s malým aj ked bude mať inú alebo ty budeš mať iného. Daj si bacha aby nakoniec tá jeho rodina nestiahla v konečnom dôsledku teba. Snažíš sa mu udržať otca. Ale možno by bolo lepšie keby si toho genetického poslala kade ľahšie ked ako sama píšeš je neschopný. A možno bola chvíľu sama. Možno dlhšiu chvíľu sama. A možno mu po tej chviľi nájdeš tatu ktorý bude 1 000 000 lepší ako ten biologický. Otcom je ten kto vychováva nie ten kto splodil.

nikollette
7. apr 2010

Úplne jednoducho... Ale ked si si nie 100% istá že to chceš, myslím koniec, tak sa to nedá...
Ty sa neháš zruinovať, astiahnuť ku dnu, kvôli ľútosti voči nemu 😒

Mna by taký život teda s takým chlapom nebavil...
Ked sa nevie zmeniť, nevie ti prispievať na malého, ťahá ťa ku dnu, tak načo ti je?

majaxy
7. apr 2010

No podla mna by si sa mala spamätať ty a nie čakať kym sa spamätá on... ☹ ☹

nikollette
7. apr 2010

Vini super si to napísala...
Keby že mám také chlapa, určite ho pošlem kade ľahšie 😒 a to vravím vážne...
Nemôžeš lutovať celý život iných, na úkor toho že budeš ty nešťastná...
Vieš kolko mám takých chlapov poslalo do r..i, a našlo si nových tatov pre svoje deti?!
AKo viem, vždy treba v prvom rade zachrániť čo sa dá, rodinu a tak.. ale v tvojom prípade nie je čo... ☹

zuziiiicek17
7. apr 2010

😔 Ja som si ista,ale stale ma nieco prinuti to odlozit. 😔 Som blba co ?
Stale sa na to pripravim alebo to pride spontanne ako dnes ,ale vzdy mi ten rozchod prekazi.
A ano bojim sa samoty,ty tvrdis ,ze si lahko najdem niekoho,ale podla mna to nie je az take lahke.Aj kvoli tomu,ze najst chlapa ,ktory bude lubit tvoje dieta nie je take lahke 😔

nikollette
7. apr 2010

Zuzi, všetko sa dá, aj nájsť nového tata, fakt 😉
Nechcem to tu rozoberať, ale viem o čom píšem... 🙂

A kolko má on rokov? Má robotu?

zuziiiicek17
7. apr 2010

Vini,ozaj si to napisala velmi dobre...ja som nad tymto vsetkym rozmyslala ,ale ...je to tazke.Len tak zahodit "vztah ".

vinifera
7. apr 2010

zuzka tak si napíš na papier čo ťa čaká v živote bez neho. A ako bude pokračovať život s ním. Ako keby si si mala vypísať ZA a PROTI. A potom to vyhodnoť či stratíš tak veľa keď budeš sama. Ja si niekedy hovorím že keby som bola sama tak si ušetrím miliardy mozgových buniek 😅

zuziiiicek17
7. apr 2010

On je starsi len o rok a pracu ma aj nema...Stale ,ked sa nieco najde,tak to nevydzi dlho .Teraz by mal odist do pardubic ,ale neviem kedy to bude iste .

vinifera
7. apr 2010

A vek nie je vždy dobrým ukazovateľom. Ten môj sopliak má 23 v porovnaní s jeho spolužiakmi - on je starý slon a spolužiaci batoľatá.

nikollette
7. apr 2010

ZUzi, a si sním v niečom aj spokojná??? 😕

zuziiiicek17
7. apr 2010

Vini 😀 tak nejak asi 😀
A asi to tak aj urobim...musim byt predsa silna...ani nie tak pre seba ako pre maleho,ked nechcem ,aby mal take detstvo ako ja.Radsej bez otca ako v uplnej chudobe a zlom prostredi 😉
Pomohli ste mi dievcata ,dakujem

zuziiiicek17
7. apr 2010

Niki,asi nie...bola som kedysi ,ked mal super pracu,spraval sa uzastne a tesili sme sa na drobca a teraz uz vidim len chyby 😒

nikollette
7. apr 2010

No vidíš... ja ti želám aby si sa dobre rozhodla.... 😉

zuziiiicek17
7. apr 2010

Fuuu...uz len nabrat odvahu a pevne nervy 😉

nikollette
7. apr 2010

Ja by som ti požičala moje, aj odvahu, a rau dva by si to mala za sebou...
Ono nie je ťažké rozísť sa, vysloviť to a poslať ho preč... Ale vydržať tie dni, týždne, kým sa bude chcieť vrátiť, vieš...

zuziiiicek17
7. apr 2010

No prave toho sa bojim,ako za mnou bude doliezat a bude sa chciet vratit atd...

nikollette
7. apr 2010

Keď dojde, pošleš von babku, tá ho odoženie raz, dva 😀 😀

zuziiiicek17
7. apr 2010

😀 😀 heh,no asi tak to budem musiet riesit 😀 😀 😀

vinifera
8. apr 2010

bré ráno ženy.
Zuzka už lepšie?
Ja som si vydupala aby nás chlap šiel zapísať na kožne a čert mi to bol dlžen. Lebo už od 5,50 mu vrieskal budík na ktorý samozrejme nereagoval. Nakoniec vstal po tom čo si tretí raz prestavil budík. A to som bola ja samozjreme čerstvá ako rybička a malý tiež 🙄 😠 takže ked pôjdem s krpatým okolo 10 von tak už bude nervný a bude chcieť spať.

zuziiiicek17
8. apr 2010

Ano,Vini,uz mi je ovela,ovela lepsie 😉 Smutok ma sice nepresiel,ale v posteli som tak premyslala,ze ked chcem byt stastna a chcem nieco dokazat ,tak jedine bez neho a zvladnem vsetko.Ved ,ked som zvldla svoj doterajsi zivot,tak ani neviem coho sa bojim .Musim to spravit pre vlastne stastie.
A inac,ja som takaaaa rada,ze mi aspon rano nerobi nervy ziaden chlap 😀 Drobcek sa na mna usmeje a mam perfektny den,ale ak by ma zobudzal rano budik ,tak by som vrazdila 😝

lenka_66
8. apr 2010

ahojte,

mukky, tak si uzi zapadu.

zuzka, vini to napisala za mna.este mas jedno riesenie .navrhni 1-2 mesiace podnajom iba vy 3.bud sa spamata abo ho v tych nervoch omnoho lahsie posles k vode.

lenka_66
8. apr 2010

oo a este aj ten budik je muzskeho rodu 😠

e.vacka
8. apr 2010

Ahojte je tu niekto, kto je spokojný vo vzťahu??? Hrozna doba!!! Snáď všetky páry okolo nás majú nejaké problémy.... a my sme neni výnimkou. Zuzka držím palce! A hlavne mysli len na seba a malinkého...Bud sebecká!!!