Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
26. apr 2010

baby kde ste? 😕 to sa tu este nestalo 😖 😀 😝

sunny_face
26. apr 2010

A z maleho si nerob hlavu, ja som Luciku tiez dlho nepustila na smykalky a preliezky a to z jedneho dovodu-su moc vysoke aspon v nasom okoli. Ale boli sme napr. v Trenč. Tepliciach v parku, aby ste boli v obraze som z Trenčína, a tam boli nízke take akurát pre male detičky a našťastie neboli zasypane štrkom ako je to zvykom 😠 ,ale korou, co bolo super. Ked je pekne tak tam vzdy ideme na prechadzku, lebo je tam aj rybnik a krmime kačice. A keby som Luciu par krat nezdrapila za ruku a "nesmieš", tak by sa vykupala pri kaciciach-vobec nema zmysel pre nebezpečenstvo a to ma 2 roky. A to si myslim, že plati aj pre tvojho krpčeka. Takže žiadne stresy z pohladou inych maminiek.
Nateraz končím-ideme von treba využiť pekne pocasie

petka035
26. apr 2010

Ahojte, tak ste toho moc nepopísali,ako dobre 😅 my sme celé poobedie boli vonku,malá za celý den naspala utržkovite asi len polhodinku 😝 ide jej druhý zub,ráno už bude asi aj prerezaný,tak plače a plače ☹ ale sme včera trošku premiestnovali nábytok tak sme jej prehodili postielku inde a malá spala až do pol deviatej ráno 😕 tak neviem čím to bolo,lebo aj ked ide niekedy večer neskor spať tak aj tak sa vždy budí okolo pol šiestej a v noci jedno krmenie a včera sa v noci nezobudila,až za 10min šesť a potom po chvilke ešte zaspala,sme s mm nechápali 😅

zuziiiicek17
26. apr 2010

Caute tabulky moje 😀
My sme boli dnes vooonku a potom som sla o druhej sama do mesta .kupila som malemu 3 tricka v tescu .dokopy za 8.50 ,lebo som dostala zlavu 😀
A chcela som mu kupit nejaky krem ,lebo uz velmi pali slniecko ,ale nic som nenasla,tak ma to stvalo.Vsade proti chladu a vetru ,s UV faktorom niic.A vy co nove ?
Mimochodom sunny vitaj 😀

nikollette
26. apr 2010

Ahojte kočkyyyy 🙂 🙂 🙂
KOnečne mám hotový comp 😵 😵 😵

Vidím tu samé nové tváre 😕 😉 tak vitajte, aj ked trocha oneskorene 😅

My sme boli dnes celý den vonku. Aj na kontrole sme boli. V štvrtok musíme ísť znova, lebo ž to má ešte dosť zlé tú angínu. Aj my to ukazovala. Malý tam má ešte hnis. Že ho to určite veľmi bolí, drobčeka môjho ☹ Ale inak už vyzerá celkom ok, až na to že nič nechce stále jesť 😒

A čo vy ako?

Ak mi niekto niečo konkrétne písal, alebbo sa pýtal poprosím ešte raz, nakolko sa mi nechce dočítavať 😅 😝

Pridala som aj nejaké fotky 😎

zuziiiicek17
26. apr 2010

jeeej nikiiii 😀 No konecne 😀 Pozerala som fotky...juj jaki sme krasni 😉 chris je krasny smejko

sunny_face
26. apr 2010

Ahojte
Niki my sme mali hnisavu anginu v marci a odvtedy sa mi trosku este Lucka spamätava, lebo ja blbaňa som bola stale v tom, že je zla skrz zubov a preto nechce jest a ma horucky-ani ma nenapadlo pozriet jej do pusy. Ked už to bolo dlho,tak som pre istotu isla k doktorovi,zvrzal ma jak sirotu, že už som tam mala byt a ked mi ukazal jej hrdlo-samý hnis.Jeho komentár-"Kopec hnoja". Najradsej by som sa v r.... videla.Našťastie mala prve ATB v jej živote, tak jej celkom rychlo zabrali. Odtedy mi ale, nevie nabehnut na jedlo, uz rozmyslam, že jej kupim nejaky pangamin, nech zase zacne poriadne jest.

petka035
26. apr 2010

zuzka tiež som len tak pozerala,že skor dostaneš krem proti chladu ako s uv,my máme doma detský garnier 50-ku ale neviem či to dám malej alebo kupim iný(tento som mala pre seba v tehu)a ja som dnes zhánala slnečnú clonu a u nás ani nevedia čo to je 🙄 tak musím z netu objednať.
Nikoll dúfam,že tá angína už malého nebude dlho trápiť a krásne fotky, teda vy ste tam krásni 😵

petka035
26. apr 2010

a zabudla som sunny vitaj 🙂

nikollette
26. apr 2010

NO ja tiež najprv že asi zuby 😒
NO ked dostal hoúčku okolo 39,7, ktoré nešli dole, šup na pohotovosť a tam nám hned povedali že má angínu.
Tiež máme prvé ATB v živote.. tak snád zaberú... lebo ešte tam má kopec hnisu chudatko... ato som myslela že od piatku mu to trocha zmizlo, no nie ☹ tá angína je hnusoba 😠 😝

A dakujem za pochvaly kočky 😉 🙂

nikollette
26. apr 2010

Pozerám tem film na markíze, (aj ked som ho už videla) "Strašná haluz" vážne je to kravina 😅

sunny_face
26. apr 2010

Ja som minuly rok používala detský dylong, ten mi odporučili a da sa kupit v lekárni. Mali sme ho aj ked sme boli pri mori a v pohode nespálili sme sa,aj ked som malu viacej držala v tieni. Ale ked sme boli vo vode,tak slnečník nad nami nebol a pliecka nás neboleli 🙂

nikollette
26. apr 2010

My máme babylove z DMky... a teda sa s ním opáliť nedá, nie to ešte spáliť 😉
Ja som si s ním včera natrela napr. znamienka, a večer som sa okúpala, a ešte aj dnes tam mám flaky z krému, taký je hustý, a vodeodolný 🙂 takže pre deti super... berieme ho aj k moru. Je to 50tka...

zuziiiicek17
26. apr 2010

Sunny ,a nie je velmi drahy ? Kolko asi stoji ? Nie zeby som chcela setrit na malom ,ale nie som milionar 😀

zuziiiicek17
26. apr 2010

Niki a je aj pre deti ci len pre dospelych ?

nikollette
26. apr 2010

Zuzi, je ho nepoznám priznám sa, ale ak chceš skús ten babylove. Podľa mňa je super, a odolný voči vode 😉
A na vlastnej koži som vyskúšala že aj odolný 😅
Malého som ním natierala aj min leto, a bol chudáčik bielučký ako vápno 😅 ani náznak opálenia 😎

nikollette
26. apr 2010

Zuzi, to je vyslovene detský - bábatkovský (5Otka faktor) len ja som si ho tak odskúšala občas 😅 😉

zuziiiicek17
26. apr 2010

No super ,to sa tesim ,i ked som bola v dvoch DM a nikde nic take nemali 😠 do kelu ,uz by mohli objednat nie ?

nikollette
26. apr 2010

NO už by mohli, aj ked nie je ešte celkom leto, ale to slnko už aj tak vie poriadne piecť 😝
Ako aj dnes.. som sa zase opálila.. má páli tvár 😝
Inak ako sa máte s malým?

Zuzi (myslím ZUzka.1) už si bola na dalších kerkách? Sorry nevededa som cez FB odpísať ked si mi písala, padol mi net, ani nie net ako FB, mi blbol... tak preto...

Vini tu som.. ale odp. som aj na FB, asi si tam už nebola.. ako sa má Tomi.. ekzém je Ok?

Mukky, moja čo nové? Ako sa má Savierko?

Aj ostatné baby, ma samoz. zaujímajú, loen vždy zabudnem všetko popísať, popýtať sa...
Keďže nedočítavam som mimo obraz troška... 😅

zuziiiicek17
26. apr 2010

No mame sa dobre ,ale maly je dajaky zlostny od kedy odisiel mp do Ciech 😒 Chyba mu .Cez skype to nie je ono ,aj ked aspon videl mp ako si mayl sadol vcera uplne sam 🙂

sunny_face
26. apr 2010

zuzi nepoviem ti,kolko stal ten dylong nepamatam si,ale bol drahsi.kupila som ho,lebo sme mali ist k moru a nechcela som riskovat. A mam to podobne ako ty. moj mm tiez chodieva za robotou do ciech.v pondelok rano vyrazi a v piatok vecer sa mi vracia. Lucika sa v sobotu nevie tatina nabazit,co ja samozrejme vyuzivam a uzivami si chvilku pre seba. 🙂

zuziiiicek17
26. apr 2010

NO ten moj ,tam je natrvalo 😒 A chce ,aby sme sa za nim prestahovali.Mne sa sice velmi nechce ,ale asi budem musiet,ked chceme byt spolu

nikollette
26. apr 2010

Zuzi tvoj p je natrvalo v ČR??? A tam ostávam bývať?

zuziiiicek17
26. apr 2010

Hej ,tu ziadna dobra robota nie je ,takze mu brat nakoniec vybail v Cz pri nom 😒 Mne sa sice nepaci velmi ,ze mam odist ,ale ked sa na to pozriem z druhej strany ,tak aj ja tam asi viac ako kozmeticka dosiahnem ako tu .

mukky
26. apr 2010

ahojte 😎
nikuš konečne si mobilná 😀 😅
sunny akurát som dnes náhodou čítala ze ten dylong pre deti je super ale ze pušta zlté flaky na oblečenie ktore nejdu vyprať,mala si s tým skusenosť?

my sme mali v Corvátsku pre maleho detský krem Disney na opalovanie 50 a detsku Niveu 50,malý nebol ani trosku opaleny co je super,lebo deti do 3 rokov by sa nemali vobec vystavovať pramemu slnečnému žiareniu i ked to mozne nie je 😖
my sme mali Niveu 50,neslním sa ani mm,on má vela znamienok a slnko uz je teraz bohuzial nebezpečné ☹

teraz uz ho nebudem moct tak ustrázit aby bol v tieni,takze urcite mu kupim trická s uv filtrom

zuziiiicek17
26. apr 2010

Tricka ? to aj take su ?

mukky
26. apr 2010

inak este mám kremy pre maleho,zvysili sa mi z leta ale musim kuknut spotrebu...v testoch najlepsie skoncil eucerin tusim pre deti,predavaju ho v lekarni,musim tie testy este pokukať,stoji okolo 500 sk v starej mene 😀

mukky
26. apr 2010

tento rok mu uz budem musiet kupit som namatkovo nasla nejake na nete

http://z-obchody.zoznam.sk/pc-118714-2092-trick...

malý este nespí 😕 😲 ,krici stale mama,idem k nemu,uz som tam bola 15 minut ale aj tak nespi

zuziiiicek17
26. apr 2010

Aha ,tak to je uplne super take rtricko 🙂 ale pozeram ,ze iba pre vacsie deticky .
No dufam ,ze coskoro zahaja drobcak

zuzka1.
26. apr 2010

Niki hej, pred dvoma tyzdnami, vo stvrtok idem etse na jedno, saminkove meno a datum narodenia. pak este prekerovat jednu staru a pre tento rok koncim asi.
Ako sa ma malinky?