Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
29. apr 2010

A ešte čakám tie Zuzkine kerky samozrjeme 😀 😉

nikollette
29. apr 2010

Zase si tu píšem viac menej sama so sebou... no čo už..
Malý je taký chutný.. Našiel náplasť (ked sa porežete, alebo na pluzgier) a videl že som to mala dva dni na nohe, a teraz mi to chcel prilepiť na nohu 😅 tam kde som to mala aj pred tým... všímavček môj 😅

nikollette
29. apr 2010

A nejaká som zachrípnutá. Dúfam že som to nedostala od malého, a nebudem mať angínu 😉

zuziiiicek17
29. apr 2010

Niki,to neva,aspon pokecas 😀
Maleho sa snazim uspat ,ale neviem kedy to bude uspesne ,lebo mu ocka svietia ako baterky 😀
Zajtra poobede ideme k svagrinke a k mp rodicom ,lebo chceli vidiet maleho .A prisiel aj svagrik z Prahy,tak sa aspon pohraju 🙂
Ale uz vidim tie keci ich mamci ,ze jaky je chudy a ze mu mam dat normalne jest a nie moje gebuziny

nikollette
29. apr 2010

Zuzi pokecám si hej, sama so sebou 😅
Ja chcem spááť ako nikdy... Som K.O 😲

vinifera
29. apr 2010

Tak ja som bola na pol hodku na korčuliach. A som hladnááááá. Do kelu stále 😠

zuziiiicek17
29. apr 2010

Ja tiez asi dnes pojdem skor spat .Asi ani nepokecam s mukky 😢 😀 ale snad to prezije .Babka chce zajtra piect kolacik a ja nechcem ,lebo by som ho zozrala 😀
Vini a preco sa nenajes ?

nikollette
29. apr 2010

Vini tak sa najedz. Poteš bruško 😀

nikollette
29. apr 2010

Aj ja pôjdem skoro hají, som napol mŕtva 😖

zuziiiicek17
29. apr 2010

Si dnes skoro vstavala,to bude tym 😀

nikollette
29. apr 2010

asi 😕

vinifera
29. apr 2010

baby ale veď ja žerem furt - o šiestej som mala file so zemiakovou kašou. O siedmej puding. Teraz som ešte jak taká kobylka obžrala strapec hrozna a ten hlad je stále 😲 Asi si ešte spravím kávu s koláčom. No čo drahý je už obézny. Budem aj ja a ked vybúrame staré dvere nové už aninemusíme montovať lebo by sme sa do nich nevošli.

zuziiiicek17
29. apr 2010

Bubak este nespi 😅
Dnes som volala s MP ...taky bol zvlastny.Uplne je hotovy z toho ,ze nie sme spolu .Nikdy sme neboli tak dlho od seba .Iba raz teda,ked som bola este tehu ,tak bol 3 tyzdne prec a ja som kazdy den revala (vtedy som bola hrooozne citliva) aj preto ze som mala par tyzdnov pred porodom a bala som sa ,ze nepride kym prodim.
Kupil mi retiazku ,ukazoval mi cez skype a priatelka jeho brata sa prekecla ,ze mi kupil aj prsten 😕

mukky
29. apr 2010

ahojky
idem o chvilu vymetať mimibazár 😀 tak sa asi tiez nezdržím

vini a nemozes byt tehu?ked si myslís ze viac papás ako obvykle. 😀 ja som som aj rada bola kebyže som 😀

len musim schudnut,lebo fakt ked mucha ma chce obletieť tak na pol ceste zdochne 😝

mukky
29. apr 2010

moj malý tiez este nespí ale uzz je v postielke a ocas vykrikuje ale uz je nejak tíško..mm siel na chvilu prec..

zuziiiicek17
29. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze zdochne 😀 😀

mukky
29. apr 2010

zuzicek fíííha to je ale láska 😀 😀 prajem ti to velmi a nech ste spolu štastní 😵

mukky
29. apr 2010

zuzícek fakt 😝 😀

mukky
29. apr 2010

zuzi kuk do mojej témy 😎

zuziiiicek17
29. apr 2010

No on ma lubi az privelmi aj ked sa niekedy chova ako dement ,ale teraz ,ked je prec ,tak si asi poriadne uvedomil o co by prisiel 🙂

vinifera
29. apr 2010

mukky to asi ťažko lebo som si ešte v novembri dala zaviesť vnútromaternicové teliesko.

zuziiiicek17
29. apr 2010

hej mukky ,pozerala som 🙂 ty si moj poklad 😀 co by som ja robila bez teba

zuziiiicek17
29. apr 2010

vivi ,ty uz nechces babatko do 5 rokov,ci uz vobec ?

mukky
29. apr 2010

zuzi no,to tak býva...
my tiez sa furt natahujeme ale ked je na nocnej mi vola aj 2 krát 😀 alebo na dennej a ked je mimo domu tiez 😀 a hlavne ked ligne 😀 😀

vinifera
29. apr 2010

No ja predpokladám že pôjde von skôr ako o pať rokov - ale ja nemôžem jesť antk lebo mi nerobí dobre a teraz ešte tehotná nechcem byť.

mukky
29. apr 2010

vinifera ja viem ze si si dala zaviesť 😎
moja známa cez neho otehotnela 😀 stáva sa...
aj vela báb otehotnelo cez antikoncepciu,,je to nefer,preco stále zeny si musia dávať bacha,nech uz vymyslia aj nejaku anti pre muzov 😖

zuziiiicek17
29. apr 2010

Mp vobec nepije ,ale raz ked si vypil ,tak tiez len mi chcel rozpravat ako mma miluje 😀
No co uz ,moj frajer ma super priatelku 😀

mukky
29. apr 2010

nicoll uz tolko nespi 😠

mukky
29. apr 2010

to je dobre ze nepije,nech mu to vydrži navždy...

nikollette
29. apr 2010

Nespím, kómujem... som spálená ako rak 😖 au...