Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
4. máj 2010

my mame ten posledny 🙂 me ho kupil za par eur v carefoure tusim 🙂

zuziiiicek17
4. máj 2010

Maly sa akurat zobudil a teraz sa hra v postielke .Trosku sa zlosti

zuziiiicek17
4. máj 2010

Hej ,a je v pohode ?Nechcem kupit nejaku blbost ,co mi hned praskne

mukky
4. máj 2010

este som ani nejedla ani kavu som si nestihla urobit...
vev ☹ tak nech ste čím skor zdraví...

vevusiatko
4. máj 2010

zuziii my ho vyuzivame len vo vnutri na von mame velky.... a mala v nom skace a zatzial drzi a mame ho nafuknutx uz asi pomalicky rok 🙂

mukky
4. máj 2010

my mame uplne obycajny bazenik bez nicoho,ale dost velky,sme mysleli ze je mensi 😀 a stal v madarsku nejakych asi 5 eur 😅 ani asi nie tolko..

zuziiiicek17
4. máj 2010

Jaj,no nam zatial velky netreba 🙂 aj v tom malom na neho budem musiet davat velky pozor ,lebo je sidlo
Mukky ,co dnes budes varit ? daj info 😀

vevusiatko
4. máj 2010

zuzii ale tento je fakt dobry je lacny celkom a su k nemu aj take hracky akoby tiez ich treba nafuknut na leto na balkon je super podla mna 🙂

vevusiatko
4. máj 2010

dakujeme mukky

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mno tak asi vezmem te,ak sa podari vydrazit 😀

Mp mi pise smutny ,ze ho bratova priatelka zase poslala kupit chlast a on povedal ,ze nie lebo je tehotna a anemala by ,tak na neho navrieskala ,ze co sa stara ☹ Nechapem ju.Preco ublizuje tomu malemu stvoreniu ☹

zuziiiicek17
4. máj 2010

Inac ak ma drobcek teplotu 37.5 tak mu mam dat panadol ci uz netreba ???

mukky
4. máj 2010

my máme takyto a na chate ten druhý 😅

mukky
4. máj 2010

zuzicek no nemal by sa davat ked je clovek chorý panadol do 38 až 38,5 .lebo organizmus bojuje s virusom sám..ale kedze su to mozno zubky tak by mu pomohol od bolesti,ale kedze nevieme čo mu je tak neviem poradiť,ale asi zubky su to

vevusiatko
4. máj 2010

zuzii pokial je kludny nedavaj ja melj nedavam kym nie je nekludna ak by bol nekludny tak by som mu dala je to od bolesti, ja som vcera davala aj malej lebo ju asi aj hrodielko a mozno hlava bolela....daj mu ale mensiu davku ked tak 🙂

vevusiatko
4. máj 2010

mukky maly na tej druhej foto nema chybu 😀

mukky
4. máj 2010

zuzicek malý má polievocku s kalerabom,cuketou,kelom,kuracím maskom a písmenkovou cestovinou,ja som vybrala z mrazáku šunku vcelku,tvrdý syr a podla vsetkeho urobim cestoviny s tým pestom,susenými paradajkami,šunkou,syrom,a zjemnim to sladkou smotanou..este si kuknem nejake recepty,ale az poobede,lebo teraz jem jogurt s musli a je to riadne sýte.mm je do vecera v robote tak mi varenie pre nás nesuri

mukky
4. máj 2010

vev dík 😀

mukky
4. máj 2010

lučim sa,ideme sa nejak pohrať a drobec robí huncuctva tak nemozem pisat a nechce pustit elektricku kefku,tak aby ju pri behu "nezhltol"
no ani som nestihla dopisat a vybral mi hlinu z kvetináča 😝 tak uz je v stolicke a i dem vysavať.....

nikollette
4. máj 2010

AHojte...

Zuzi to je super že už je lepšie Miškovi..
My máme tento bazénik.. Malý sa v nom kúpal už aj min rok 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8249301&tab=1

Je super, kedže má striešku a na malého aspon nepraží slnko 😉

Malý ide o chvílu von s babkou, a ja sa idem pustit do velkého upratovania, už musím 😝

nikollette
4. máj 2010

tu je..
inak v reáli jue vačší ako na ilustr. foto 😉

nikollette
4. máj 2010

Zuzi, ak chcete na dvor a nie na vnutro, myslím že aj tento muchotrávkový by bol super... Kedže také maličké deti sa nemajú vystavovať priamemu slnku, a zase ke ho dáš do tiena, a mal by sa tam kupať, raz dva by vychaldla voda a mokrému by tam bolo asi chladno...
Do tohoto bazénika som sa zmestila aj ja na chvilu, len tak skrčená, ale zmestila 😀
A voda tam ostala príjemne teplá, kedze na to sviti slnko, ale zase to chráni hlavičku a telíčko bábatka pred slnkom 😉

nikollette
4. máj 2010

NO ja idem upratovať...
Občas popri tom nakuknem...
Ani neviem, kde mám začať, taký výbuch je tu 😝

nikollette
4. máj 2010

Uf spálna a detská hotová... Idem dalej 😝

vevusiatko
4. máj 2010

Niki nehovor mi om bordely ach u nas hroza ale som chora tak ignorujem 😀

nikollette
4. máj 2010

Veve 😅

Aj obývačka už je hotová...

Idem na kuchyni... Fuj to neznášam najviac... 😝
Uf, určite som aspon kilo schudla 😀

Som zabila min. 8 pavúkov, 5 mravcov, vsade vysávala, umyala podlahy, urobla poriadok, prach...
Ešte ma čaká to isté v kuchyni.... A kúpelnu mam ok, kedže som ju pulirovala po kupani ešte včera večer 🙂

No idem makať.....

vevusiatko
4. máj 2010

niki ako si sa k tomu odhodlala....fakt mas moj obdiv ja sa k tomu neviem dostat ☹

vinifera
4. máj 2010

Ahojte kočky!
Tak sme boli doobeda na kontrole u kožnej v nemocnic. Je to v pohode. Skonštatovala zlepšenie 😉 Už tam nemusíme chodiť - stačí obvodná kožná.
Bola som teraz ešte v meste lieky a maste vybrať a konečne si nakúpiť v drogérii nejaké skrášlovadlá čo už som urgent potrebovala.
Videla som v meste aj tú plastovú trojkolku (čo je na nete za 33 až 39 € - v cene 50 €) a neprišla mi až taká umelá. Tak teraz neviem či kúpiť tú lacnejšiu alebo tú drahšiu čo má Nika a Zuzka za 70 € z netu.

vinifera
4. máj 2010

No a Nika keď si v takom švungu príď aj ku nám. Stačí len podlahy umyť🙂)

nikollette
4. máj 2010

Kuchyna hotová, vypulirovaná, už len riady ma tam čakajú... Som K.O 😝
Malého už doniesla babka hore, ešte že je taký uvedomelý 😀 a išiel spinkať... 😉

Vini, dík za ponuku, ale radšej nie 😅 Podlahy sú moja smrť... To najviac, najviac neznášam...

Veve, ked už je tu ako po atómovke, jedine to ma prinúti.. Alebo ked majú príst hostia, vtedy sa činím...
Inak sa aj ja veľmi ťažko ktomi viem prinútiť.. Našťastie to často robí MP takže pohoda... 😀

vinifera
4. máj 2010

Inak mne sa zasa zdvihol tlak v meste. Stretla som spolužiačku zo strednej. Má 5 mesačnú dcérku a vrieskala jak o dušu tak jej na cumlík dávala pikao!!!! uaaaaaaaaaa. Ja budme po meste s takým rozkusaným jazykom chodiť.