Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
4. máj 2010

Ved jedna koza jej je vidieť... Ty kokos, to je prípad... 😲

nikollette
4. máj 2010

Boa to vyzerá ako keby tam masturbovala 😕

zuziiiicek17
4. máj 2010

No ,vtedy mala 17 na tej foto a minule som sa jej pytala ,ze preco si to tam dala a oma ,ze preto ,ze ju takto poznaju vsetci kamarati .Teraz uz vobec nie je taka pekna a ani sa o seba tolko nestara

zuziiiicek17
4. máj 2010

A minule sa mi priznala ,ze kedysi davno ,asi vtedy ,ked vznikla ta fotka robila v Nemecku....a ze si o nej mozem mysliet co chcem

zuziiiicek17
4. máj 2010

Cela je divna a chora podla mna ..a jej deti su brutalne nevychovane .

nikollette
4. máj 2010

Nechcela som sa to pýtať, ale ako prvé ma napadlo že určite robila najstaršie remeslo 😕
Vidno to na nej... Aj ked viem že foto môže klamať, ale predsa...

Načo má taká prosím ťa deti?

Haha, e tak ju všetci poznajú? Ako ako kurvu??? Teda... no nemám slov...
CHuda deti.. sa ani nečudujem ked sú nevychované... Ked majú takú mater, oni za o nemôžu... 😔

zuziiiicek17
4. máj 2010

Hej a si sa pytala na MK ....Prosim ta ,co by tu robila ??? Medzi tolkymi tabulkami ??? By ju ukamenovali,keby "otvorila usta"

nikollette
4. máj 2010

Ona tam má len tu jednu foto? Tú hlavnú? Kedže ma nemá v priateloch....tak neviem..

zuziiiicek17
4. máj 2010

Ved jasne ,ze za to nemozu ,ale ona sa furt stazuje ,ze je na vsetko sama ,ale mp mi stale povie ,ze ked pride z roboty ,tak je bordel a navarene sice je ,ale to je take jednoduce ,ze aj ja zvladnem ,co neviem varit.

nikollette
4. máj 2010

Jasné toto nie je stránka pre nu... Ona moc nežije tým materstvom asi... Ale inými vecami podľa mňa 😔

A ona ani deti nemá v albumoch? Iba seba nahú... Hanba jej...

zuziiiicek17
4. máj 2010

Hej iba tu jednu ,mozno nejaku inu nema .A teraz by sa asi neodfotila

nikollette
4. máj 2010

Aj ked viem, že jto každého osobná vec, akú fotku si kde dá a ako si vychováva deti, ale predsa no uznajte 😖

nikollette
4. máj 2010

Ona je češka normálne?
A inak aká je? Co robí doma? Chodí von s deťmi? Atd.... Nevieš.,...

zuziiiicek17
4. máj 2010

Nema deti ,jej asi netreba ...Vsetky jej deti boli nehoda ...ked to mam tak hnusne napisat

nikollette
4. máj 2010

Myslela som si... že to nebola žena čo plánovala deti a taký život..
Ona keby nemala tie deti, možno aj teraz šlape...
A co na to jej muž? Ona je vydatá? On čo je za prípad?

zuziiiicek17
4. máj 2010

Hej ona je Ceska .Mne sa na nej od zaciatku nieco nezdalo ,ale proste som nechcela nic povedat mp ,aby sa nenahneval .Mne sa stale zdala byt pripita a ked som videla cez skype ako fajci pri detoch ,tak som mala dost 😠
Potom mi povedala ,ze ked mi maly place ,tak nech ho osprchujem studenou vodou !!! 😠 Krava blba
Vonku s detmi chodi ,ale asi hlavne na cigaretku s kamoskami

zuziiiicek17
4. máj 2010

No prve dieta ma s nejakym holandanom 😒 Ten jej posiela mesacne okolo 15000,cize aspon ma zaco kurit a pit... 😠
Mp brat je v pohode ,len je zavisly na PC ...on oci otvori a vyhadzuje mp ,ked si so mnou pise .Jeho nezaujima ,ze sme od seba daleko a ze aspon tak si mozme pisat

nikollette
4. máj 2010

Ty kokos... že aby si ho osprchovala studenou vodou? Zuzi, ja nemám na ňu slov.. Len čumím 😕 čo všetko tu o nej píšeš 😖 😔
Okrem toho že je tak trošku "poľahšia žena" ešte aj alkoholička? Ja lutujem tie deti 😔
Aha, ty juvídaš aj cez skype že? A čo tam zvykne robiť?
A čo ten jej muž???

Sorry že sa vypytujem.. lemn som tak zvedá.. Vieš ja "Keliška" 😅 😅

nikollette
4. máj 2010

Závislý na PC??? A co tam také robí? Chatuje s inými ženskými? ALebo hrá hry, či???
A oni sú zobratý???

Inak hned som si myslela že určite má každé dieťa s iným.. Alebo aspon jedno s iným...

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mno nie su zobraty ...pred polhodkou mi pisala ,ze ako som mohla dovolit ,ze sme nebyvali s mp spolu ,ale kazdy zvlast .A co sme mali zit zo vzduchu ??? Mozme byt radi ,ze ma babka nevyhodila.
Ona mi na to ,ze by sme sa mali zobrat atd ...pritom ani oni nie su zobrati.

zuziiiicek17
4. máj 2010

No on hra poker na fb ...fakt ,to je katastrofa s nim ,on je schopny to hrat aj vnoci

nikollette
4. máj 2010

Už len taká má čo dávať rady.................... 😠 😠 😠 😠
A co robí ten je P na tom počítači? Ved ale on nerobí že tam furt sedí, alebo čo? že hned ako oči rozlepí už tam je...

nikollette
4. máj 2010

POker na FB.... Ja umrem... to sa dá byť aj na tom závislý? Aspon že tam nemôže prehrať peniaze 😀 😀 😀

zuziiiicek17
4. máj 2010

No ,ked nie je prave v robote tak tam sedi .
Mna by srali fajne teda .Som aj mp hovorila ,ze nechcem byvat blizko nich .lebo ma z nich je*ne.ppc rodina ozaj .Ja sice tiez nemam super rodinu ,ale vzdy lepsiu ako mp .Chudak ,podla mna sa bocian pomylil ,ked ho tam doniesol 😀

zuziiiicek17
4. máj 2010

No veru ,keby sa tam dali prehrat peniaze tak to by ina sranda bola 😀

nikollette
4. máj 2010

On sedí na PC, pofjčuje si, hentá tiež vypaluje zobák a pije.. A deti si robia chuďatá čo chcú...
Aspon ich krmi poriadne... NIe su nejaké vychudnuté... ja uz si fakt myslím všeličo... 😖

zuziiiicek17
4. máj 2010

Tak nejak to u nich prebieha ...no ona pije asi potajomky ,lebo svagrovi to vadi ...ved jasne,ze mu to vadi .Aspon v tom je normalny .
Deti nie su vychudnute ,ale minule som sa jej stazovala ,ze maly mi nepribera a nechce papat ziadne prikrmy a ona ,ze mam byt rada,lebo to je lepsie akoby mal byt tucny a vkuse by len jedol

nikollette
4. máj 2010

že v kuse by len jedol... že ked neje máš byť rada.... no u obézneho pubetiaka ok, ale nie u malého bábatka...
Bože to je trúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúba!!

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mimochodom ,s tym mam fakt problem ... 😒 Miško ozaj nechce nic zjest 😖
To musi byt mega vyhladoany a aj vtedy spapa tak max 80ml cohokolvek

petka035
4. máj 2010

Ahojte, úspešne dočítané 😝 fíha tu sa ale ohovára 😀 ale nie, nemám slov, hned som na fb kukala 😅 hm ,úžas 🙄