Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
6. máj 2010

Vini 😢

A to už má na celý život alergiu na tie veci? Prepáč že s atak blbo pýtam, len nemám skússnoti so žaidnou alergiou v rodine, ani v okolí, tak neviem.. že napr. celý život nebude môcť vajíčka?
A tie silné lieky 😖 ☹ to ti verím, že sa ti ich nechce ani mu dávať 😔
Vd to, že roztoče sú všade, aj v tej najväčšej hygiene 😒
A havo, hm... no teraz je pekne, je jar, ide leto, ale čo v zime... ☹

mukky
6. máj 2010

mm šiel von a do obchodu s malým,praskol tam celý systém vo wc ide to opravit,musim si svihnut ked chcem tie vsetky kury skraslovacie uskutocnit 😝 😀
inak ja som ako na trni aj ked mm ide s malým niekde a ja nie 😔 a mam tendenciu volať čo malý 😔

aj ja som vydatá,asi 5 rokov to bude 😀 mm sa chcel ženit a spolu sme 14 rokov a zijeme spolu 12 rokov

nikollette
6. máj 2010

Mukky to musí byť ako večnosť 😅

mukky
6. máj 2010

vini tak to nie su dobré správy ☹

nikollette
6. máj 2010

A to má po TP? Aj on je tak na všetko alergický?

mukky
6. máj 2010

nikoll 😀 aj teba to čaká 😀

vinifera
6. máj 2010

Nika veď keby tam bol ticho je mi to fuk. Veď je tam krásne. Napr. toho francúza vyšmarím von a je ticho. Ale tento tam furt šteká, škrabe o dvere ....
Nika ja tiež skúsenosti so žiadnou alergiou nemám. Nikdy som nebola na nič alergická. Ale môj chlap hovorí že aj on k tej doktorke chodil. A že tiež vždy katastrofické scénare. A že nemám stresovať. Že podľa jej predpovedí už by on (MP) mal fialky odspodu vonať. A že z toho vyrastie. A ja neviem čo si mám o tom všetkom myslieť. Chce sa mi plakááááťťťťťťťťťťťť.

nikollette
6. máj 2010

No tak možno má TP pravdu... Síce nie je lekár, ale možno má fakt pravdu... Ked aj on to má ako malý, a vidíš že je v pohode, možno s toho vyrastie. Lebo je pravda, že batolatá, a deti mávajú všelijaké alergie a ekzémy v omnoho väčšom množstve ako dospelí. Tak snád........

A so psom to je pravda... Naša je tiež rada vonku teraz ako je teplo, vyhrieva sa na dvore ako mačka... Ale zase si neviem predstaviť že by mala vonku prespávať. ☹ 😖
A ešte k tomu keď šteká, a dobíja sa dnu, a píli ti tým uši, tiež to nije boh vie čo 😒

nikollette
6. máj 2010

Mukky ved hej 🙂 😅

mishelin
6. máj 2010

mukky wau tak ty si aka rekorderka a ty mas kolko rokov,ak to neni tajne 😉

mukky
6. máj 2010

idem off tak sa majte nakuknem okolo 21.hod

mukky
6. máj 2010

ja?24 😀
ale nie....26 😀
😝
zacalo liať 😲 😲 tak fakt idem

mishelin
6. máj 2010

vini ja som sa tiez s takym niecim este nestretla,akurat co mi mali obaja taku suchu kozu ako krupica a take tie vyrazky co raz vyjdu raz sa skryju vtedy som stresovla lebo dokt mi povedal ze je to aj zivotu nebezpecne ak mu to vyjde napr.niekde z vnutornwej strany v hrdel moze sa zadusit ale nasttastiei m to obom preslo same od seba az na tu kozu..

nikollette
6. máj 2010

Mukky ale vy ste sa dali dokopy ako velmi mladý nie? Aspon ty si musela byť ešte ucho 😀 😀
Ja somsi od 14tich do 18užívala slobody, a krátke vzťahy kotré som vždy ukončila.. Od 18tky, do 20som si užívala zábavy s MP.. A potom som si povedala že 6rokov blbnutia a vyžitia stačilo... A chcela som mimi... a som spokojná....

nikollette
6. máj 2010

Mukky počkaj fakt kolko máš??? Ved to e je tajné si to tu neraz písala... Ale som zabudla, a nece sa mi haldať do zadu...
Ale tuším 40 si písala nie???

vinifera
6. máj 2010

mishelin - no ale my máme všade po tele ložiská. Boli sme aj v nemocnici na kožnom. ... A ja už fakt nevládzem.
Akurát mi povedala že po tom denerele by mal spať. Tak som zvedavá...Lebo inak je o 7 mej ráno hore. O 22.30 ide spať.
Dnes spal hodinu od rána...

nikollette
6. máj 2010

Ale som iba srandovala 😀 😀 😀 😀
Jasné že nie 40... tuším 31 si písala... ved to je v pohode... malý už bude mať 2 rôčky.. MOja známa rodila ako 37 ročná 🙂

zuziiiicek17
6. máj 2010

mukky 😀
Vini,je mni to strasne luto ☹ len sa vyplac,mozno to pomoze ☹ ja by som revala do vecera asi .
Uvidis,vyrastie z toho a o par rokov len mavnes rukou 😉 uvidis

nikollette
6. máj 2010

Vini, tak veľa síl a pevné nervy prajem... 😔
Ja by som si už asi vlasy šklbala ☹

nikollette
6. máj 2010

My sme boli na chvílku vonku na dvore... Aj ked ten vietor, nič moc.. 😒

petka035
6. máj 2010

ahojte,no mm uspáva malú a ja rozmýšľam čo si dám jesť 😅 Vini normálne ma to zobralo ☹ v posl.dobe sa utvrdzujem,že človek čím viac sa stará tým je to horšie 😔 rozmýšľala si,že by si navštívila aj inú alergologičku alebo kožnú? a alergia na BKM sa prejavuje tiež ekzémom? 😕

nikollette
6. máj 2010

MP cvičí ako vždy 😒
ja tiež nozmýšlam čo jesť... ale nech vymyslí niečo on.. a nech aj navarí 😀

zuziiiicek17
6. máj 2010

Ja som sa najedla francuzskych zemiakov ...do prasknutia 😅
Peti ,alergia na BKM sa prejavuje hroznym ekzemom 😔 Aj moj synovcek ma ,ale to je strasne.Chudak deticky

nikollette
6. máj 2010

Zuzi, aj by som si dala 🙂

zuziiiicek17
6. máj 2010

Uz som zozrala 😀 Mala si skor povedat ,by som poslala cez IP 😀

petka035
6. máj 2010

ja by som si dala dáky koláč 😔 kto upečie? 😅 Zuzi som myslela skor,že bolesťami brucha a hnačkami a vyrýžky ako sprievodný jav. Nikedy má totiž obavy či nie je malá nan alergicka,lebo sa vypína,akoby mostíky robí,vrčí a vyzerá akoby ju brucho bolelo ale nemá z čoho,a kakaním ani vetrami to nie je 😕 som si to aj po jogurte všimla ale aj inokedy to robí

zuziiiicek17
6. máj 2010

Mno tak to asi bude lepsie vediet Vini .
JA by som si dala (keby som nebola prezrata ) nejaky cokoladovy kolac 😵 😵

nikollette
6. máj 2010

Fuj, mne čokoládové veci ani nespomínajte... Ja inak nie som moc na sladké, a dnes som doseba dala Forte čokoládu, a 3bit... aj banán, a oriešky v čokoláde... takže čokoládu necem ani vidieť 😖 😖 😝

zuziiiicek17
6. máj 2010

😀 Niki ,ty si toho pojedlaaaa ....ja by som mala asi o dve kg viac 😀

nikollette
6. máj 2010

No hej 😅
Boa nech už dojde hore ten MP bo som už aj hladná..a nech sa pustí do varenia.. 😅