Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
17. máj 2010

baby, citim sa akoby som sa vydavala min.vikend 😀
inak ja som bola reg.na mojasvadba.sk, ale fotky som tam nikdy nedala. teraz sa im dostava konecne publicity 😵

nikollette
17. máj 2010

Jééééj mukky za mládi 😀 😀
Ale vtedy si tam dala takú inu foto, že mu boli zdialky iba vlasy vidieť, akedže on má svetkle a dlhsie ja som si vážne myslela že si to ty 😀 😀 😀 a kukám, že kokós aká fotka, že mukky za mládi...
A apna to potom nejak zaklincovala že Facundo za mládi, či ako to bolo...
😀 😀 😀 😀

nikollette
17. máj 2010

Leelo, patrilo by sa, ved si krásna, a máte krásne fotky zo svadby, nie je za čo sa hanbiť 😉

vinifera
17. máj 2010

Aj ja sceeeem link
Inak aj moja kamoška takto začína fotiť. Tiež je amatérka. Kúpili si s manželom profi foťák. Už aj fotila asi 3 svadby. (len do toho otehotnela tak majú chvíľu prestávku) Je véééľmi šikovná. Má taký iný pohľad na bežné scény. A aj škaredý človek ukáže jak najvačiš modelka.

leelo
17. máj 2010

vini, to je presne aj moj pripad - zo zaby princezna 😀

leelo
17. máj 2010

a ma ta kamoska tvorbu niekde na webe? ja milujem fotky

leelo
17. máj 2010

baby, nekukajte ten link, radsej prispievajte !

zuziiiicek17
17. máj 2010

Krasna si tam 😉
Aj ja by som raz take chcela 😵

vinifera
17. máj 2010

leeelo - viem že dávala nejaké fotky na svadbaprievidza.sk. Ale neviem ti takto poslať link na presne jej prácu. Nejak sa ešte veľmi nepropaguje lebo jej malý má 4 mes a fakt na to teraz nemá čas.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/viki10/
ale aj toto doma fotila malého 🙂

leelo
17. máj 2010

vini, krasne ho nafotila. tie fotky s kyblikom su super. hmm, sikovna je.
pravda, clovek sa musi tomu venovat, to je hotova veda, ako si nastavujes clonu a pod. my mame tiez taky polo-profi fotak, ale nemame sa cas s tym ucit manualne fotit. je to ako perly sviniam v nasom pripade

leelo
17. máj 2010

zuzi, ja ti zelam, aby si zazila svadbu podla svojich predstav. my sme to mali take pekne aj vdaka fotografovi, on sa kazdemu z hosti venoval, velmi pekne sa spraval, vsetci z neho nadseni. bol taky svetly bod dna. aj vela zakaziek tam ziskal, kazdy chcel od neho cislo. ked potom vysli fotky, tak vsetci kamosi, co chystali svadbu, si ho objednali 🙂

mukky
17. máj 2010

nestiham vas..

vinifera
17. máj 2010

Neviem takto narýchlo nájsť od nej fotky v ntb lebo mi tu malý skáče po hlave. Ale aspon niečo.

nikollette
17. máj 2010

No mne sa guláš už varí 🙂
Mna by tiež bavilo fotiť... 🙂

mukky
17. máj 2010

JA HO CHCEM DOMA 😔

😀

nikollette
17. máj 2010

A ja chcem doma tohoto 😀

nikollette
17. máj 2010

Dúfam že to MP neprečíta 😀

nikollette
17. máj 2010

🙂

nikollette
17. máj 2010

My sme ťapy že Mukky 😀 😀 😀

nikollette
17. máj 2010

My ked budeme mať razsvadbu alebo niečo kde sa fotí, tak šef mojho priatela sa živí aj tým..
Fotí aj natáča rôzne udalosti 😉

nikollette
17. máj 2010

Aj obidvoch, keď už tak 😀 😀 😀

mukky
17. máj 2010

nikoll 😀 😔
mne sa páči aj to,že má Facundo dobru povahu podla toho čo som o nom čítala,že je skromný 😵

nikollette
17. máj 2010

Aj Ami je dobrák, aj ked nevyzerá 😉

mukky
17. máj 2010

vini ale to nie si ty tam v tej sukni nie? 😕

mukky
17. máj 2010

drobcek chcel velmi pozerat macka pooh 😔 😔 si sadol do stoličky a pozera 😔 ..som mu dovolila a to vecer nechcem aby mal nieco zapnute ale tak hadam zaspinka v pohode,pojdeme sa o chvilku osprchovať

nikollette
17. máj 2010

To je Vini.. toe foto má aj FB 😉

mukky
17. máj 2010

leelo pekné fotky 😵 😵

petka035
17. máj 2010

ahojte, idem dočítať 😉

mukky
17. máj 2010

nikoll hej?vini vyzeráš tam o dosť staršie 😕

nikollette
17. máj 2010

On už vie tak dlhšie pozerať rozprávku?
Môj len tak chvílku, alebo ked ho niečo veľmi zaujme...
Napr. čo je to BebeTV, co je od 6m, sú tam také farebné blbosti, ani nie že rozprávky.. pre úplne nejmenšie deti.. To nášho ani nezaujíma... 😝 Skôr JimJam alebo Minimax 😉
Minule sme pozerali o takých tulenoch co sa stále smiali, a malý sa s nimi úplne nahals rehotal, ked to pozeral 😀