Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
7. aug 2009

presne tak ak mali ked ho chytom za ruky tak chce cestovat nozakmi dnes sa po posteli posuval na brusku laktami som samila bol cerveny jak paradajka!

miskachrumka
7. aug 2009

baby od akeho veku mozi deti bryvdzove halusky?moj manzel teraz sparavil atke vinikajuce ze idem sa prejest a ten pozitok by som chcela dopriat aj malemu no suprove!sme mali nane chut už davno len nebolo casu! 😅

smily
7. aug 2009

moja sa odraza rukami ale posuva sa vzdy dozadu a strasne sa jeduje 😵

miskachrumka
7. aug 2009

aj tento sa popri tom jedoval ale posuval sa dopredu nie dozadu asi baby chcu ist dozadu a chalani dopredu 😅 😀

miskachrumka
7. aug 2009

smily fakt nam pomoze ta octanova mast?a preco mu to nemozem natriet hned v ambulancii ale iba doma?

smily
7. aug 2009

co ja viem? ja som o tej octanovke nepisala... nasa nemala ziadnu reakciu tak neviem... nasa doktorka povedala (pri starsej - tiez sa ockovala infanrixom hexa a vtedy sme doplacali) aby som jej doma dala preventivne nurofden alebo panadol..... raz tusim jej stupla teplotan na 38,5 (tiez vecer) a dala som jej na to panadol a do hodinky bolo ok...

miskachrumka
7. aug 2009

no super 😒

roka96
7. aug 2009

miska ohladom toho očkovania nám vždy doktorka poradila dat hned octanovú mast a okolo 16 poobede dať panadol aj ked nemá horučku. A nikdy sme nemali žiadny problém, viem že každé bábo to zvláda inak možno len my máme štastie, ja len aby si skúsila.
Tu octanovú mast mám v chladničke a hned mu to vždy obviažem vreckovkami a natierám aj viac krát!

roka96
7. aug 2009

nejako s Vami nestíham! 🙂 ale malému musíme stále niečo vymýšlat a skoro ani doma nie sme! 😝
andrea ja mám jedného poriadne živého a mám 49 kilov a keby mám ešte druhého takého istého už ma snáď ani nevidieť!!! 😅 takže druhé asi až ked bude samostatný! dúfam ti tento víkend výde počasie.

roka96
7. aug 2009

bryndzové som dala ochutnat niekedy teraz okolo 13 mesiaca, ale to len jednu halušku velmi mu chutila, ale príde mi to ešte poriadne slané.. Ja sa snažím ešte čo najmenej soliť..

roka96
7. aug 2009

smily no slovenčina Ti ide perfekt ale je to podobné s Tvojou rečou však? A Koľko tu už žiješ?

roka96
7. aug 2009

no a zase som tu sama ☹
idem aj ja rýchlo do postieľky kým sa dá!!
😉

megi93
7. aug 2009

Baby poradte čo s hyperaktívnym dieťaťom? Ona proste nechce spať. ☹ Cez deň spinká v pohode presne podla režimu, ktorý donedávna fungoval. Ak poobede spí do pol 4 alebo 4, tak ju okolo 18:30 berie spať a na 10 minut zaspí nech robíme čo chceme. Ak spí do 16:30 poobede, tak ju síce neberie spať, ale večer nezaspí. Som zúúúfalááááá 😖

miskachrumka
8. aug 2009

tak na tie halusky mame kopeeeeeec casu! 😉 tak kupim tu octanovu mast teda a nas ockovali okolo pol tretej poobede a cely vecer nic som myslela ze bude super isiel pekne buvkat vsetko a narat popolnoci to zacalo rev a horucky!

miskachrumka
8. aug 2009

baby mi mame prvy zubok teraz som ho nasla no nadhera joj taka som stastna na dole na desne tak krasne klepka 😀 😀

miskachrumka
8. aug 2009

no cela som happy z toho zubu !uvidime kedy dojde prvy ale zevraj mne vysile druhy 3dni nato tak uvidime !mali i stale kaka ale nie riedke normalnu stolicu ale už dnes 3krat 😕 co on kaka kazdy den raz!a spapal len polku kase a aj stvrtku znej vyzvrackal a chce len pit caj a caj a caj ..........ani mlieko nic ine! ☹ ☹ 😔

miskachrumka
8. aug 2009

chcela som napisat ze uvidime ked vinde druhy 🙂

megi93
8. aug 2009

No mi sme dnes mali výborný obedík 🙂 Som malej urobila brokolicovú krémovú polievku a kura na mrkve s ryžou. Len tak sa zaprášilo. Ani som nevedela, že má tak rada brokolicu. Ja ju nemusím, ale zrejme sa stane súčasťou našej kuchyne 😅 No a nechali sme drobčiču vytrápiť, nešla doobeda spať a zaspala o 13 nad tanierom. Tak uvidíme dokedy si potiahne a ako to bude večer.

megi93
8. aug 2009

Miška, blahoželám k zubčeku. Nám sa už tiež prerezal ten očný, tak už to máme bez bolesti 🙂

smily
8. aug 2009

roka96 dik. je to podobne🙂 uz som tu 7 rokov 🙂
Miska, Gratulujem!!!

miskachrumka
8. aug 2009

dakujem ste zlate akurat sme dosli domov z opekacky bolo ok mali cely cas buval co je premna dost prekvapujuce! 😀 baby za kolko ten zubok naratie no normalnej velkosti?on ma len zaciatok vonku!a vedla vidim dlsiu bodku a pasik taky isty ako ma tym kde mu už vysiel tak asi pojde skoro aj druhy! 🙂

nikollette
8. aug 2009

Ahojte,
no to by aj mna zaujímalo kedy narastie na taký ako má byť? 🙂

miskachrumka
8. aug 2009

nikol aj vy mate len zaciatok zubku ze? 🙂

nikollette
8. aug 2009

NO hej asi tak nejak 😅

miskachrumka
8. aug 2009

no mi ideme kupkat no najprv dopapat mrkvicku a kasicku a roka dnes tu budes? 😉

nikollette
8. aug 2009

My sme dnes chceli nafukat bazenik nech sa maly vyjaší na dvore, lebp do obeda bol taký hic tu u nás že na skapanie... ale po obede zašlo slnko, a už sa mi na kúpanie veru počasie nezdalo... tak tak sme dnes dopadli 😅
Tak sa budeme kupat len vo vanicke vnutri 😀

Chudak moj ma taky škrabanec ze tejto noci na halve.. asi 6cm dlhy a riadne hruby ☹
chudátko.. aj ked mu nechty strihám stále, on sa vie tak zaryť do svoje kože na halve, a tváričke niekedy že až 😒

miskachrumka
8. aug 2009

moj si niekedy pch aprsteky normalne do ocka pod viecko som ztoho zhrozena aked mu dam prec rucku tak place a v poslednim case si natahuje usko ze ho ma az cervene! ☹

nikollette
8. aug 2009

Mishka , viem je to desné.. ale ajtak som sa zasmiala.. čo robia tie naše deti.. čo nemajú prah bolesti,alebo čo 😅 😀
naťahujú si ušká do červena, pchajú pršteky pod viečka, vyškrabú si na tvaricke 5cm jazvy...
Kedy ich prejde už toto obdobie? 😒 😅

nikollette
8. aug 2009

Ideme sa kúpkať, nech sa malý teší, lebo už zatvara očká, nech mi ešte pred kúpním nezaspí.. potom som späť 😉

nikollette
8. aug 2009

Ako keby boli tie naše detičky , ako malý satiry 😀 😀 😀