Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
18. máj 2010

jasne, mat tak 20, ale dnesne skusenosti 😉
inak ja si myslim, ze teraz vyzeram lepsie ako v 20. mam viac prachov na staranie sa o seba, kozmetiku, kamuflaze staroby a prkotinky 🙂
ja si idem uz tiez lahnut, dobru noc vsetkym

mukky
18. máj 2010

veru baby skoda ze sme od seba ostatne tak daleko..keby sme sa vsetky stretli to by bola iná liga 😀 😀
by sme sa rehlili a rehlili 😀

zuziiiicek17
18. máj 2010

No vsetky by sme sa rehlili a nase deti by si tukali na hlavicky ...a nasi chlapi by za nimi pobehovali 😀

mukky
18. máj 2010

leelo 😀 a dobru nocku...

lenka opat dojde po funuse 🙄

mukky
18. máj 2010

zuzi asi tak 😀

zuziiiicek17
18. máj 2010

leelo ,dobru ,aj ja uz idem

zuziiiicek17
19. máj 2010

Bre ranko 😉 MY sme sa zobudili cca pred pol hodkou.U nas prsi ,ale ideme k doktorke do poradne .Idem jej povedat ,ze chcem aby mu vzala krv a moc 😔 Minule ,ked som sa jej opytala ,ze preco to na pol roka nerobila ,tak na mna kukla ako na nenormalnu ,ze ci ho chcem tak nicitit nascgval ,ze mu nic nie je .Ae ako moze vediet ,ze mu nic nie je ,ked mu nerobila rozbory??? 😔 Urcite budem ja ta krava ,co chce pichat dieta ,no ale istota je istota.Ci robim blbost ?

mukky
19. máj 2010

ahojte,
počasie užas 🙄 leje a je zamračené...

my s malým pozeráme našu svadbu s mm na dvd,malý trosku nechápe,ja velmi nehcem pozerať lebo už mi je do revu 😀 😀
vstal 6.15 😒
ja mám od kedy som vstala zaľahnuté v ušiach a píska mi v kuse v ľavom uchu 😕 ,je to veľmi nepríjemné,žeby tlak? 😕 ,ešte sa mi také nestalo..

idem si dať kávej a malému desiatu a vy ako?aké máte počasie,idete sa dnes opaľovať aspon na balkon?? 😅 😀 😀

zuzícek dobre robíš...

zuziiiicek17
19. máj 2010

MAly tu stvornozkuje okolo mna .Mne sa vooobec nic nechce .Asi by som sa mala naranajkovat 😕

Mukky ,fakt myslis ,ze je to dobre .Chudatko ,bude plackat .

mukky
19. máj 2010

zuzi viem že bude plačkať,asi ako som ti písala mu mozno zoberie krv z hlavičky 😔
ale to by mala dr urobiť tuším okolo 6.mesiaca ak nie skor...malo ti papá,spinká,uvidíš aj či pribral ak ti ho zváži a zistí železo,krvinky a podobne..

nám napr.zistili odberom málo železa

sunny_face
19. máj 2010

Ahojte
Zuzi aj maš nejaky dovod dat maleho pichat, alebo len pre istotu? Napríklad my máme v rodine z mm strany cukrovku a mm mama ma stale prehovara,aby sme dali malej pre istotu urobit testy. Ala vobec si neviem predstavit ako to prebieha u takýchto detí, lebo minulý rok si ich pre istotu robil mm a musel tam pit sladku vodu a sediet v cakarni-proste tak ako ked sa robia testy v tehotenstve.Ked som sa pýtala detského tak mi povedal, že si mám kontrolovať: či je bleda, či je vela sladkého a či jej nestojí vaha.A keby sa mi niečo nepozdávalo, tak mám dobehnúť,ale to mi pride také.... čo ak prídem neskoro.No neviem...!
Mukky takže svadobné dvd pozeráš a čo vas to tak napadlo?

vinifera
19. máj 2010

leelo nie večer som už neupratovala. Zúfalo som sa snažila uspať malého. Šli sme do postele bolo 21 hod. Zaspal o 23.10 hod. Proste plakal a škriabal sa a škriabal sa. Som myslela že sa z kože vydriape. Keď som mu chcela držať ruky až sa nezoderie tak vrieskal ešte viac. Už bol pár krát pridriemaný a vždy ho to svrbenie zobudilo. Nakoniec po tej 23 zmorený unavený zaspal.
Nevládzem, nezvládam ....

Ale inak je šikonvík. Už pred 8 mmou mi skákal po hlave. Doma sa už zjavne nudí. Lebo si teraz zobral moju kabelku a odpochodoval na chodbu. Akože mama keď sa tebe nechce tak ja idem von aj sám 🙂

mukky
19. máj 2010

sunny ahoj 😉
ako je u Vás,čo budete dnes s Luckou robiť?čo robievate ked ste doma ,spinká ti cez den?
malý papá v stoličke keksíky,raz za čas mu dám tie nestlé sušienky..chutné su

ešte stále mi píska v uchu,vraj to može byť spojené s tlakom,srdcom,infarktom 😕 a podobne,teším sa..
nech to len prejde..

sunny mna tak nejak napadlo ze to pustím,ale plakal 😀 😕 tak som to vyypla..asi nechápal preco sme tam 😕

leelo
19. máj 2010

dobre rano 🙂
vini, ved ja viem, ze si uspavala. myslela som, ze maly snad rychlo zaspal a ty s nim...
strasne mi je ho luto ako ho to svrbi a teba ako si vytrpis. ja som taketo nieco (3 hodinove zaspavanie vecer, v noci 3 hodinove bdenie po kojeni) zazivala asi 2 mesiace, nakoniec som zistila, ze malemu vadi spaci vak. amaterka som ! 😒
idem vas docitat

leelo
19. máj 2010

mukky, to piskanie moze byt kludne tlak. daj si kavu, ale o to viac pi vody.
zavladla tu svadbova nostalgia. ja som plakala na svojej priamo v kostole, je to aj na fotkach. no nezdrzala som sa, co zrobim 😝
ja ked si mam niekedy chut kuknut video, tak si pozriem radsej fotky, fakt tam mame zachyteny kazdy okamih - ako na videu.

zuzi, ja som skoro zomrela, ked mojmu B brali krv z hlavicky. poslali ma von, lebo som zacala plakat este skor ako isli na to.
mal vtedy 3 mes. a ani velmi neplakal, ja omnoho viac. ked ma potom zbadal, tak sa usmieval.
deticky maju skoro vsetky anemiu. da sa to zistit aj vselijakymi vonk.znakmi - napr. blede pery. ale spolahlivo to ukaze az KO. preto sa vlastne dava masko, idealne od zaciatku prikrmovania, aby mali zelezo. telicko si ho vsak este nevie tak dobre spracovat, preto sa predpisuje ten maltofer, ale az po odbere. KO moze ukazat dalsich sto veci. mas pocit, ze miskovi moze nieco byt? nezachytila som, ze nepapa...

leelo
19. máj 2010

mukky, este som zabudla: diki za audio nahravku co si poslala. toho providera mate vy? 😀 mm prisiel domov, tak som mu to este pustila a kosili sme sa spolocne 😀 ze jeho to zivi! iny biznismen, uz podla vyjadrovania 🙂

baby, mam dnes solo? vyslo slnko a zdrhli ste na kupko? maly uz zase zaspal, tak mam cas tu zavislacit. a nikde nikoho...

nikollette
19. máj 2010

AHojte....

Ideme sa najesť, potom nakuknem 😉

nikollette
19. máj 2010

Mne dnes došla tá šatka LV, a malému tenisky 😉

sunny_face
19. máj 2010

Mala mi chodievala spávať okolo 13hod do pol3 spala a vecer isla okolo tej pol9.Ale v poslednej dobe si to stale predlžuje, pomaly rozmyslam že by bolo lepšie ju nedat spat na obed a radšej večer skor.A ešte teraz ked je take upršane počasie je to uplne naprd, lebo sa nudí a potom je umrnčana a vymýšla hluposti.Ale teraz som objavila tu v OCentre interierove ihrisko (aspon tak to maju v názve) a velmi sa mi tam pacilo, platí sa 1,5Eur na neobmedzený čas a zabavia sa tam deti od roka - vyššie.Doobeda tam chodia s malými deťmi a bola som aj poobede a to bola o ničom, lebo tam boli aj väčšie deti a tie sa tam bláznili (podla mna až nebezpečne) a samozrejme že tie menšie opakovali po nich. Niekedy ked tam pojdem to možem nafotit,aby ste mali predstavu asi ako to vyzerá. Moja mala tam miluje trampolinu a šmýkalku do guličiek a ja tam milujem, že sa od kávy pozerám na nu a som si ista, že ju mam pod dohladom 😀
A čo sa týka sladkosti malá ma rada tie rezy Kinder a Pingui, pribináky. Čokolády moc nechce ani napolitanky. Jedine čo tak ešte má rada cukríky Ľadovky - je na nich doba ľadová obrázok. Sú štiplavé ale ona sa po nich ide zabiť.Tie jej dávam ked ju potrebujem umlčat pri vybavobačkách a napodobne.

sunny_face
19. máj 2010

Inač Mukky ja mam na sebe overene, že ked mi píska v uchu, tak sa hlási nádcha. Minule sa mi stažoval mm a na druhý den mu už tieklo z nosa.

nikollette
19. máj 2010

Najedený sme..
Idem trošku spratať hračky z obývačky, urobiť si kávičku a nakuknem...

Mukky IP 😉

mukky
19. máj 2010

ahojte,malý je už v postielke len či zaspí 😕
ja si akurát robím omeletu so šunkou a syrom,už som dávno nemala nič z vajíčok,ani praženicu.. 😕 naposledy asi vajíčka na Veľkú noc 😕

nikoll ahoj,kedy ste vstali? 😀 a to normalne malý tak spinká napr.od noci od mliecka do 12.hod bez zobudenia? 😅 😅 😕
brala by som 😀 asi každá 😀

sunn 😀 bud rada že ti nechce veľa sladkostí 😉 potom odfoť a pozrieme sa ako to tam na tom ihrisku vyzerá,chodíš tam aj s nejakou kamarátkou?

leelo si viem predstaviť ako ste sa na tom videu s mm smiali 😀 😀

mukky
19. máj 2010

nikoll neskor ti odpíšem,idem aj ja jesť

mukky
19. máj 2010

milučký anjelik už spinká 😅

mukky
19. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/tehotne-nastrocne/

nie je to tá istá? 😕 😀 😀

peťka a ty kde si? 😕 a ostatné?

vevusiatko
19. máj 2010

ahojte
mukky citam aj ja ale nechapem ja uz neviem kto je kto..... zacina to byt zaujimave 😅

nikollette
19. máj 2010

Mukky áno moja, tak spinká. Ale okolo 8mej sa začne mrviť, a vtedy tiež papá mliečko.. A ešte aj v noci. Takže haldný by nemal byť 😉
Ja som umyla podlahy v kuchyni a obývačke narýchlo, spratala som šup - šup hračky, urobila si kávičku...

mukky
19. máj 2010

nikoll super 😉
a ty by si chcela dať malého do školky?a ostatné?

mukky
19. máj 2010

veve nechápem ako može niekto tak dokonale klamať..ved predsa ked chcem klamať musím si vymýslat nieco a to dlhsie trvá a tak napísať ale tie príspevky nie su s velkým časovým odstupom.. 😕
to v tej téme sledujem odkedy tam na to upozornili,,kocka s 2 nickami aj sama so sebou si tuším písala a urobila tam ale chybu 😀 tak na to došli..

mukky
19. máj 2010

no a dnes som zistila od jednej nemenovanej 😀 😀 😀 😀 že je tu asi další prípad 😲 😲 😕 😀