Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
19. máj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=M9EUnyYxPSE

nááádherné, infantilnééééééééé 😵

leelo
19. máj 2010

Niki, dnes som si vsimla, ze mas link na to video aj v blogu. mne youtube blbne. akoby mi to nieco blokovalo. niketore videa mi spusti, ine nie. ale pozerala som chrisove fotky, strasne zlatunky je este uplne uplne malinky v tom modrom - podbradnicku a capicke s menom 😵 😵

nikollette
19. máj 2010

Pre Mukky 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=J_czwmfbvk8

aj pre vás ostatné...
Toto mi pripomína staré časy ked sme sa dali s MP dokopy 😎

petka035
19. máj 2010

Ahojte ako tak mám dočítane a len tak čumím 😕

petka035
19. máj 2010

som dnes nemala čas na kona, dosť neskoro sme vstávali, potom obed navariť,aj malej, von s nou ísť a poobede sme boli na nákupoch ale len v drogerke a potraviny

leelo
19. máj 2010

cau peti 🙂
to cumis, co?! 😎

nikollette
19. máj 2010

Peťka ahoj 🙂

petka035
19. máj 2010

Ahojte kočky 😵 no veru som nechápala,že čo sa to tu deje 😖

zuziiiicek17
19. máj 2010

zdrastvujte 😎 😀
Ja som tiez dnes nestihala a ako vidim ,nikomu som nechybala 😔 😀
Rano sme boli na poradni .maly ma 80cm a 8400g.RAval ako najaty hned ako zbadal dr.nema ju rad ,ma zdrbla ,ze je prilis naviazany na mna 😅 krava a na koho ineho 😀
Poobede som boal v meste ,kupila soms si tricko .podpiru a taaaak .MP nic 😔 ked mne sa nic nepaci 😔
A kupila som si blby make up ,lebo moj prestali objednavat do Dm 😠 Schmatla som prvy co mi bol farebne blizko a sla som .No a nekryje nic 🙄 😠
A Michal nehaja 😠 nechce .a dnes zvladol 5hodin bez cici 😅

zuziiiicek17
19. máj 2010

Hej a inac ,ta krava s tolkymi ....no to je smutne 😔 Lutujem ju ,ked musi marnit cas tu ,pretozew nema napr deti,muza alebo peniaze atd.
Dufam ,ze nikto z nas nase fotky nikde nenajde

leelo
19. máj 2010

ze nechybala - hned rano som ti pisala 😝

petka035
19. máj 2010

Zuzi krásne miery 😵 je riadne dlhý,my ideme na poradnu až budúci týžden tak som zvedavá,ale 8kil to nebude a 80cm tiež nie.
a bolo by zvláštne keby nebol naviazaný na Teba ale na nu 😝 😀 brali mu aj tú krvičku?

leelo
19. máj 2010

dr. je uzasna, ze pozdravujeme. pediatri su niekedy jak masiari 😒
a teda robila odber?

zuziiiicek17
19. máj 2010

ona nema deti,cize tomu nerozumie . 😖
Nerobila odber ,vraj spravi ,ked prideme z ciech ,tak som zvedava

petka035
19. máj 2010

zvláštne,že bezdetná pediatrička 😨

zuziiiicek17
19. máj 2010

Alkoholicka 😖

vinifera
19. máj 2010

aaa čau Zuzka. Inak tebe som chcela napísať že malému brali krv prvý krát z hlavičky až v nemocnici - keď sme boli na kožnom. . A potom druhý krát asi mesiac dozadu u alergologičky. Raz teda u detskej lekárky na zápalové faktory - ale to len trocha z prsta.

Nika tým že zmeníš PC ale sa prihlasuješ stále z domu sa ti IP adresa nemení. Musela by si zmeniť router. Teda celú tú krabicu čo máš z nej net. Alebo ešte existuje softvér ktorý dokáže "zanonymniť" tvoju IP adresu. V praxi to znamená že vždy keď sa prihlásiš je ti pridelená iná verejná IP adresa. Čiže systém by sa dal odr...ť. Ale ....

leelo
19. máj 2010

omg 😀

leelo
19. máj 2010

asi misko z nej citil vypary, tak rucal

vinifera
19. máj 2010

No pokiaľ viem aj naša pediatrička nemá deti .... Ale malé mimi zbožnuje. Vidno to na nej.

leelo
19. máj 2010

vini, ja si myslim, ze to blokuju podla MAC adresy. s dynamickou ip by si velmi nepomohli

zuziiiicek17
19. máj 2010

JA by som sa urcite rozplakala ,keby som to videla 😔

Inac ,to je jedno odkial ,ale n beton sa prihlasi aa ak nie tu ,tak inam urcite

leelo
19. máj 2010

ano, a konika moze len citat a kopcit fotky. na to nick nepotrebuje

petka035
19. máj 2010

ja som vždy pri malej ked jej berú krv,aj z hlavičky a aj ked jej infuzku v nemocke dávali,aj pri preplachu slzného kanálika som s nou bola a držala jej ruky-hm aká necitlivka som 😔 😅

leelo
19. máj 2010

ja som tiez s B chcela ostat. ale spustila som rev, este mi ho len z ruk vzali, tak ma poslali von. tam som sa vyrevala dokonale

zuziiiicek17
19. máj 2010

Peti ,ale ty robis v zdravotnictve ,to je ine

petka035
19. máj 2010

Ninka vrešťala lebo jej tie dve staré ježibaby(sestrička s dr 😅 )nemohli nájsť žilu na hlave,že má tmavé vlasy a moc vela ich má 😝 no to asi nevideli vlasaté deti 😔 ono to tie deti nebolí,skor je im nepríjemné to zovretie a podobne

petka035
19. máj 2010

Zuzka no v podstate ano,ale s deťmi nepracujem(aj ked sa ako deti chovajú 😝 😀 )a vlastné je predsa iné

leelo
19. máj 2010

ved to - mna to boli viac ako jeho. pri tom odbere mu poskrabali hlavu vedla miesta vpichu. asi sa im mykol. ja ze im krv odkvapla a to bola ranka 😠

leelo
19. máj 2010

peti, to neni necitlivost. dnes by som to uz zvladla bez slz. uz sme si svoje uzili, nejaky odber ma nezlomi