Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
20. máj 2010

leelo aké vločky, rýžové?

leelo
20. máj 2010

peti, ovsene k obedu. z ryzovych robim "kasu". je to bezpecnejsie ako ryza, lebo ta, ked je dlhsie mimo chladnicky, tak sa v nej tvoria jedy...
a ryzove vlocky sa rychlejsie rozvaria

leelo
20. máj 2010

leni, ten vyraz mam osvojeny od manzela z vychodu. je to akoze tvrdsie povedane? ja to tam necitim, neni to moj rodny jazyk 😀

lenka_66
20. máj 2010

lelo, no to je susedne slovo od zrihal

leelo
20. máj 2010

leni, kupujuci, teda ten, co odpoveda na inzerat, plati

sunny, ja si vychutnavam aj obdobie bez lozenia ako velmi pokludne.
s tymi nickmi je to tak, ze ked si ich vytvoris a aj pravidelne pouzivas z 1 compu, tak tam vznikne urc.podozrenie. dokaz podozrenia je to, ked si protirecis a vymyslas vo viacerych temach ako niekt. kolegyne. co sa da kludne aj s 1 nickom. ale vacsinou, ked je niekto trafeny, tak uz poriadne a robi to aj to

leelo
20. máj 2010

lenka, rebricek od najjemnejsieho po najtvrdsie, podla mna, oprav ma ak je to potrebne, pls:
zgrcal, zbluval, zryhal

leelo
20. máj 2010

peti, mala je strasne zlata v tej vanicke. milujem to rozhadzovanie rucickami a nozickami 😀

lenka_66
20. máj 2010

lelo no tak neako

sunny_face
20. máj 2010

Leelo dakujem za vysvetlenie
Lenka ja ked som kupovala cez e-shop tak som vzdy hradila postovné a u niektorých firiem aj balné. A som spokojná, zatial som nemal zle skúsenosti, len raz som kupila tričko, ktoré mi potom prišlo ako nosené, ale to bola moja chyba v aukciach som si nevšimla, či je to nový tovar alebo použitý. 😖

nikollette
20. máj 2010

Dobré ráno..
Dojdem k PC a on zapnutý, som ho zle vypla, takže celú noc fičal 😒

nikollette
20. máj 2010

Tú babu v tom linku na to "stop klamárkam" poznám. Chodili sme na jednu školu.
Ja ranajkujem maxi milku a chipsy 😕 😔

vinifera
20. máj 2010

Kupujúci

nikollette
20. máj 2010

Už je vo voľnej diskusii aj téma o klamárkach 😀

vinifera
20. máj 2010

Nika ja obedujem chipsy 😅

mukky
20. máj 2010

buenos dias 😎

nikollette
20. máj 2010

Mukky ahooj 🙂

Vini, ja som už doraňajkovala chipsy, ak sa to raňajakmi dá nazvať 😅

nikollette
20. máj 2010

Kam si zmizla?
Drobček ti hajá? Sa stavím že aj ty pôjdeš o chvílu 😔

mukky
20. máj 2010

ahoj niki,dostaneš po dupe že tak papáš zdravo 😕

ja som ranajkovala pol banána a teraz pečiem kuracie stehná a aamerické zemiaky,chlapi spia

mukky
20. máj 2010

nikoll ešte uvidím či pojdem 😀

mukky
20. máj 2010

idem kuk čo ste popísali

nikollette
20. máj 2010

Nechoď ☹

nikollette
20. máj 2010

Ja počúvam rytmusa a tinu 🙂

cestovatelkaandrea
20. máj 2010

ahojte som tu len na chvilu? Niki ako sa mate?
A ty Mukky?

My sme opat chori, manzel je doma s drobcom. Opat crevna viroza ☹

mukky
20. máj 2010

petka zlatá je maličká 😀 😵 a pristane ti tá farba vlasov 😉 ,som myslele že tmavšie niečo si si dala

mukky
20. máj 2010

jej ahoj adi,minule som ťa tu zhánala že kde si ☹
joj,tak nech ste čím skor zdraví,ako inak sa máte?

nikollette
20. máj 2010

Ahoj Andy 🙂
My sa máme OK, zdravý sme našťastie 😉
Tak Damiánkovi skoré uzdravenie 😉
MP mal tiež nedávno črevnú virozu, nejakú trojdnovú 😝

nikollette
20. máj 2010

Peti takú farbu akú si si dala, tak také niečo mám ja ako prirodzené vlasy. Možno o trolilinku tmavšie, ale skoro to isté..
Tú farbu som volila ked som bola ako blondína, a už sa mi nechcelo farbiť vyrastajúce vlasy 😉

petka035
20. máj 2010

ahojte 🙂 no nechcela som zasa taký skok z blond na tmavé tak možno postupne,zatial to vyzerá tak celkom prirodzene.Niki mne teraz vyrastajú moje takejto nejakej farby,ale kedysi som mala svetlejšie,len jasné,že farbením stmavli 😝 a mne sa nepáči ked spod blond vyrastá hoci len pol centimeter,to ako taká cigaňa,ale zas farbiť si vlasy každé dva týždne pomaly 🙄

nikollette
20. máj 2010

Veď to, aj mne farbením stmavli. Ale neva, kedže som sa ajtak preorientovala na tmavú 😉