Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. máj 2010

No v tomto akvarku zvykli byť tiež malé ryby, roky rokúce...............
Ale tie rybky boli mnalé, max 10cm...
A toto boli masožravé hebedá 😝 😝 😝 a asi tam niečo povolilo v akvarku, a už stačil takýto tresk od rýb a bolo...
Aspon kúpime iné zvieratko 😉

nikollette
25. máj 2010

No hej možno, ale tento trsk rýb k tomu iba prispel...
Oni sa tak vedeli "hádzať" do toho akvarka, že dovi.. Infarktové stavy som chytala.... 😲

mukky
25. máj 2010

ahojte,mm už zaspal pri malom ale ten kdeže 😀 🙄 ,tak ho kontrolujem ci nevyskočí a až potom sa pojdem naobedovať 🙄

zuzicek ahoj,deti nemaju kefky??? 😕 😲 no neviem,ale p by musel poriadne zarobiť aby ste tam sami niekde mohli byvať v prenájme ☹

a to ona akože neurobí ranajky a neponukne ta??a ked varí obed ci je večera?ved ked mám navstevu tak sa o nu patricne starám...alebo ak je to blizka rodina tak poviem ze mozte si zobrat vsetko co je v chladničke..a najesť sa kedy chcete

@zuziiiicek17 a p sa ako správa?nepochytil ich maniere?? 😒 uz len nejako vydrž..a ako mama?

@nikollette ahoj,jémine to steda mali noc 😲 ,este stastie že sa to nestalo ked tam stál náhodou chrisko..asi to bola fakt riadna náhoda či osud že si tam bola.. 😕

nikollette
25. máj 2010

Mukky veru, sa čudujem že som nešla spať. Keby som si išla lahnut s MP, tak by nás nadránom asi budila babka že jej kvapká na hlavu voda 😖
A my máme ešte k tomu všade kopec káblov od tv, dvd, domáce kino ponaťahované všade, notebook káble, nabíjačky v zástrčke sú vždy zapojené,a čo ja viem čo všetko... som to rýchlo nejak povťahovala a odložila na stôl.

Zuzi, a teda chceli by ste tam bývať? Ja si tiež myslím že potom by TP musel dosť dobre zarobiť aby ste to tam utiahli na nejakej úrovni.

mukky
25. máj 2010

@lenka_66 hlava už nebolí?mna uz to preslo..
@vinifera aj u nás asi bude burka..a čo otec?ako sa drží..

wandeirra
25. máj 2010

ahojte zienky,
idem pocitat co ste zaujimave popisali. drobcek haji.
no Niki fakt mam uz tolko,ale hovoria mi ze vyzeram na nejakych 20 a mp mi niekedy hovori ze mam rozum na 18 😀

nikollette
25. máj 2010

U nás bola v noci búrka..

nikollette
25. máj 2010

Wan, to máš super 😵 Ako vážne vyzeráš podla mna okolo 20, ako som písala do 22rokov 😕 😅
A ked si mala naozaj toľko tak ti tipovali viac sa stavím 🙂

nikollette
25. máj 2010

Ja som vyšla s malým na dvor.. Chcel ísť von...
Do piesku sa hrať... Som si zobrala comp, a sa slním troška, kým sa malý hrá... Máme pekne... 🙂

nikollette
25. máj 2010

Fúúúúúú, u nás strašne praží 😎

wandeirra
25. máj 2010

Niky maly je krasny v tom bazeniku. my mame taky isty,ale tento rok ho asi nevytiahnem von,kazdy den prsi,aj teraz a studeny vietor...pridrbane pocasie.
ked si dam siltovku a zastavia ma policajti,divne pozeraju ze ci je to moj vodicak a auto /si myslia ze nejake decko ide/ a na diskoteku ma minule nechceli pustit, ze vstup od 21 r...ale uz som si zvykla 😀

wandeirra
25. máj 2010

to je nespravodlive,tu leje...idem sa balit,stahujeme sa na juh 😅 😅

nikollette
25. máj 2010

Hm tie orytnačky suchozemské sa dosť ťažko zháňajú... Každý na nete len kúpi...
A iné inzeráty su neaktuálne 😒
A zase niekde v auparku v chovatelksých nedám za nu 200eur 😝

nikollette
25. máj 2010

MP by radšej kúpil hada, chameleona alebo pavúka... No ja ani za nič, fuj, fuj 😝

nikollette
25. máj 2010

A ešte každý je moc z daleka... nebudem cestovať pre korytnačku na druhý koniec Sk 😅
A chcem väčšiu, nie takú mini, co miože ešte zomrieť..
Som nasla že 30ročná korytnačka.. To už bude inbé hebedóoo 😀 😀 😀
Ktovie kolko za nu chce 😅

leelo
25. máj 2010

@nikollette kde to hladas?

nikollette
25. máj 2010

Len som zadala do googlu suchozemská korytnačka na predaj, a tak na všelijakých stránkach..
CHcela by som pre malého na MDD 🙂 alebo že by sebe spraviť radosť 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
25. máj 2010

joj baby,vcera som pozerala taký stary ceskoslovensky film a tak strasne som plakala....ale strasne,4 ročné dievcatko tam rodicom zomrelo na zapal mozgových blan,a ako sla do nemocnice,ako to mama prežívala.. ☹ ☹ ja odkedy mám drobca strasne ma to berie ked sa niečo detí týka,akoby slo o moje...som nevedela prestať plakať,asi aj svoj strach som vyplakala..

ja sa tak strachujem o malého,proste je zo mna,nosila som ho pod srdcom,je moj....a to si pisem este s jednou mamickou ktorej sa pred mesiacom narodilo babatko a po porode zomrelo,chlapcek ☹ ,jej prvé bábo ☹
som jej ip napisala ze som na nu mnyslela...ani predstavit si to neviem,taký zial..

aj mne sa chce spať,asi pojdem ku chlapom 😀 ,teda k mensiemu,strasieho som vyhnala do detskej lebo je ako medved na posteli 🙄

nikollette
25. máj 2010

NO 75% inzerátov, je : Kúpim, alebo kto mi daruje korytnačku...
Asi nikto moc nechce kupovať v chovatelských, kedže tam za to pýtajú dosť penazí.... 😒

mukky
25. máj 2010

@leelo ahoj, malý spí?

mukky
25. máj 2010

ide mi kaviaren Slávia 😀 s drobcom pozerávame 😀

nikollette
25. máj 2010

Mukky každ sa bojí o svoje dieťatko podla mna...
Ale nemožeš dovoliť aby strach o malého pohltil každý tvoj den, vieš 😉

nikollette
25. máj 2010

Mukky užívaj si ho...
Ja sa ina bojím aj toho že raz odomna odíde ked vyrastie 😅 😔 ho nepustím 😀 😀 😀

mukky
25. máj 2010

som nasla predvcerom v kuchyni mravce,som sa strasne potesila 😠 ,2 krat som ich uz vysprejovala a uz ich nevidím,hajzlíkov 😝

nikollette
25. máj 2010

Mukky aj u nás sa občas objaví nejaký ten mravček 😝
Kedže malý kade chodí, tade trúsi 😒 a my tiež jeme väčšinou v obývačke pri TV.. nikdy nie v kuchyni 😕

nikollette
25. máj 2010

Aaaaaa že 10ročná korytnačka za 500er... NO tak asi budeme musieť kúpiť nejakú malú...
potom za 30ročnú budú chcieť aj 2000eur 😅

mukky
25. máj 2010

ved kazdý den nie,ale kazdý druhý 😔 😀 ,ale keby si ho videla čo on robí 😒 ,je to živel..
budes mat napr.39 a budes mat este druhé ked ti chris odíde 😅 😅 ,si raz spomenies na moje slová,uvidís ja mám citák ze budes mat raz aj druhé bábo 😅 😀 teraz ze nechces je ok,ale za 10 rokov sa mozes zmeniť a ja budem len rada 😅

nikollette
25. máj 2010

Jéééj 🙂
Len sa bojím toho tzv. náročnjesieho chovu, aby mi po pár dnoch neumrela, alebo niečo ☹
Preto som chcela trošku väčšiu, ktorá už je "zabehnutá" v živote, alebo ako to napíšem...

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/3811912/Suchoz...

wandeirra
25. máj 2010

mukky,ja to mam tiez zapnute tu kaviaren,to je ina haluz🙂 uz sme asi fakt stare,ked pozeravame taketo programy

mukky
25. máj 2010

nikuš každá sa asi nebojí o svoje dieťa,vid pražáčka 😝 😝 😠