Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
16. jún 2010

mukky a ty mas ake krstne meno??...nemusis pisat ak nechces...
moj krpec nic neda len tak do ust,on je fajnovy...ale nikdy nehovor nikdy preto sa hra vzdy pri mne 😉
niki...to nebolo na schodoch,mala uz 9rokov,vystupila z auta asi ortostaticky kolaps a spadla...predny
zub sa uz nedal zachranit ☹
druha dcera asi v tomto veku,co nase deti sa hrala s hrncom,akoze varila a spadla tiez na predne zuby
na hrniec....dva predne zuby sa jej zlomili,ale nastastie to boli mliecne,takze uz ma teraz chrup OK...

leelo
16. jún 2010

ahojte vsetky, boli sme cvicit a vy pisete a pisete 🙂

mukky, to s otcom snad neyslis vazne...

niki, aj som na teba myslela, aj bol u nas ten kamarat z vasej dediny, ale my sme niekolko dni teplotovali a hnackovali, takze ja som nestihla uplne nic. asponze ten krst vysiel, to uz maly ako zazrakom nemal nic a na 2.den sme futasili domov.
dala som do blogu aj fotky z krstu. maly super naladicka, vysmiaty, ale pri samotnom krsteni mu fararko 2x nalial vodu do oci, tak spustil strasny rev a nevedeli sme ho utisit, esteze som mala dudlik. tie fotky to pekne zaznamenavaju - od vyskania az po male babatko umrncane v naruci dedka s dudlikom. aspon sme to nemali nudne... 🙂

janka, ahoj, my sme sa tu este nestretli. tesi ma 😉

mukky
16. jún 2010

@nikollette som zabudla ale neodpustila,,ale alkohol može za takéto zverstvá ktoré otec napáchal...a to som napísala len také utržky...ked ma vyhodil z domu na zakladke na 3 dni som spávala na lavicke na telesnej 😕 a s monoklom a krvavým pod okom...a teraz rozmyslam ako je mozne ze ucitelia nezavolali k nám socialku? 😕 mohli veru..

a raz som sedela za stolom a celou silou ma nim prerazil a zakliesnil o sijaci stroj a to len preto,ze dosiel opity a mala som na rukach akurat nasu "kokršpanielku" steniatko a zacal vrieskať ze či z nej chcem urobiť mačku 😢

som mala riadne modriny vsade a dýchat som nevedela hodnu chvilu ani sa nadýchnuť...joj len preglgam aby som nerevala...mm sedi nedaleko a nechcem revať...
ale tak vtedy som mala 17 už a mm popcul v telefone ze ako placem a dosiel a zbil ho..pobili sa,povedal ze jeho buducu zenu bit nebude 😔

nikollette
16. jún 2010

Leelo tak ste mali zábavný krst 😀 😅

nikollette
16. jún 2010

Zabudla a neodpustila? Skor naopak nie, odpustit sa za činy dá, ale zabudnúť nie, kedže ti to nik nevymaže z pamati...
A ked si mu neodpustila, to sa s ním aj bavíš?

nikollette
16. jún 2010

Mukky 😢
ale muselo to byť hrozné moja 😔 A to len tebe ubližoval? Segre, mame nie? to si mala kolko rokov? A potom prestal piť, a znormalizoval sa? Určite sa za to teraz aj hanbí....

mukky
16. jún 2010

@leelo no,bohužial áno..asi preto som taká citlivá a aj na malého..vlastne aj preto sme sa so zuzkou nepohodli,teda nie ze nepohodli 😀 ale napisala ze nechape ako som taka citliva ked som toto vsetko prezila...lebo ona tiez nie malo toho prezila a le ona sa voci tomu obrnila...

janac1974
16. jún 2010

mukky ☹ smutne si to mala...
moj mm tiez vyhodil raz dceru z domu,kvoli cigaretam,nasla som jej vo vrecku,on jej kazal celu
skatulku vyhulit,ona to nechcela a tak ju vyhodil z domu...to bolo hrozne...som bola v 5mesiaci...
ona chudera s revom odisla...pobalila par veci a isla...o 22 mi uz nebolo vsetko jedno...vyskocila som
do muza a vyhodila som ho ja...musel ju ist hladat...odvtedy mu zakazujem vyhadzovat ju z domu....
teraz uteka sama 😀

mukky
16. jún 2010

@nikollette no ja nie som jeho dcéra a sestra áno...sestre fyzicky nie,male psychicky uz od malinka polakala a branila ma nech ma otec nebije,nekrici a utekala s vankusikom a splacom k susedom vecer,v noci...joj je mi tazko z toho...
na mamu vzdy po cele roky pitia utocil psychicky ci bil to neviem,vraj nie...ale par krat asi ju udrel co sa mi marí..tak je s nami od mojich cca 4 rokov a to peklo som zazivala do 19 rokov kym ma mm neodniesol z domu..

ale uz nepije cez rok aj nieco..po asi 40 rokoch chlastu,teraz je to ok je iny clovek

nikollette
16. jún 2010

Jani, už teraz sa bojím puberty 😅 😕

leelo
16. jún 2010

@mukky je uplne pochopitelne, ze si na svoju rodinu teraz citliva a nechces ani nahodou pripustit, aby sa cosi co i len podobne nejakym sposobom zopakovalo. ale nemam pocit, ze si prehnane uzkostliva. ja som taka ista. sme stare a bojime sa o to viac 😀 😀 😀
fakt ma mrzi, ze si take nieco musela zazit. vzdy spominas, ze idete k tvojej mame. oni uz s otcom spolu neziju? alkohol je strasne svinstvo, ja som strasne citloiva na to, hoci u nas nikto nikdy nepil a neznasam, ked si mm co i len trosku da niekde na svadbe alebo tak. neviem, preco mam tu alergiu...

nikollette
16. jún 2010

Mukky aha, takže nevlastný otec....
Hm mala si to ťažké 😔 TM ťa vyslobodil 😵 😵 také romantické 🙂
aspon že teraz je už normálny, aj ked tie roky už nik nevráti spať.... ☹

nikollette
16. jún 2010

Sú rôzne tipy ludí inak...
Niekto ked si vypije je agresívny, tyran atd...
A iný sú milý, vtieravý, poslušný 😅

mukky
16. jún 2010

@janac1974 miňa zavut Petra 😀

mukky
16. jún 2010

@nikollette no,mala by som mojmu mm byť vdačná za vsetko,veru... 😔 ,moja babka vraví že by som mala bozkavať zem po ktorej kráča 😅 😀

leelo
16. jún 2010

menja toooze Petra 😀

leelo
16. jún 2010

mukky, vsetko s adeje pre nieco a tvoj m.ma ako vidime dolezitu ulou v tvojom zivote 🙂

janac1974
16. jún 2010

hm...mukky...fakt smutne...co narobi alkohol z cloveka...

mukky
16. jún 2010

@leelo žiju spolu..a viete,najtazsie bolo to ze mama ma aj sestru miluje strasne,lepsiu mamu nepoznam ale ma to boli ze neodisla od neho,bala sa....
a ked ma bil ci vyhodil z domu len sa spýtala ci mam kde ist spať 😔 ..ale tak aj to vyhodenie a bitka mala svoje caro 😀 ,lebo tie 3 dni na ulici a skoro bez jedla 😀 boli pre mna krasne,stravila som ich s mojim chlapcom a aj noci 😔

nikollette
16. jún 2010

Mukky tak, tak.. Máš velmi dobrého muža 😉

mukky
16. jún 2010

@leelo 😀
len ma nelutujte 😀 ine deti si prezili toho viac a omnoho horsieho zažili

nikollette
16. jún 2010

Mukky si bola mladá rebelka čo 😅
Ja som nebola nikdy vyhodená z domu....

mukky
16. jún 2010

boze dufam ze to mama neprečíta ze som o otcovi napisala ? 😕 😔 mami ak hej tak prepáč 😔

ona mi dodnes vravi ze si neviem predstavit ako sa ho bala,ale tak deti su deti....

lussy23
16. jún 2010

Ahojte. Sem tá mvás čítam. A tiež by som chela prispieť. Ja síce ešte deti nemám. Ale mám braček-synovca a ten keď je napríkla dpod stolom sa bojím, aby sa neudrel a stále ho sleduje. Keď chce robiť niečo nebezpečné, radšej niekoho zavolám.

mukky
16. jún 2010

no skoro som dospela..nemala som detstvo

janac1974
16. jún 2010

ja som mala naj kamošku...Petku 🙂 sa mi to meno preto velmi pači 😉
ale aj muzske meno Peter sa mi paci,chcela som ho dat synovi,ale moj brat sa tak vola...

nikollette
16. jún 2010

Mukky no snád si to neprečíta.. Prečo chodí na net? 🙂
Ja by som ale nevedela žiť s chlapom, ktorého by som sa bála 😔 to musí byť život v neustálom strese 😔

nikollette
16. jún 2010

Jani, Filipko je krajšie,... Aspon podľa mňa 😉

mukky
16. jún 2010

inak mne sa tiež páci meno petra 😀 a aj Petrana,petronela alebo Perla 😀 ,ale Perla je viem ze smiesne mozno ale ak si predstavíme perlu ako sperk,to meno je pekné

bol to taký zivot,cele roky pre mamu a ona je dobracisko a velmi