Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
18. jún 2010

My sme už okúpaný.
MP stále cvičí 😒

Peti, ja tiež XS 😅 S na väčšinou visí 😝
hlavne rifle... AKo tričká v pohode aj Sko, ale gate radšej XS....

petka035
18. jún 2010

ja tričká tiež S-ká v pohode,ale tak ja mám C-čka 😅 a rifle som si kúpila naposledy 25ky a sú mi dosť velké,no ale mne sú každé dlhé,kedže mám len 161cm 🙄 tak teraz nemusím skracovať,lebo to ked skrátiš to má hned iný strih,a som chcela s úzkym spodkom a kebyže si kúpim nejaké dlhé a skrátim, tak by som mala aj zvony z toho hádam 😀

nikollette
18. jún 2010

Peti tak to áno 😅

nikollette
18. jún 2010

Neznášam zvony 😝 😅
Nie ako volakedy najvačší hit, čím širšie tým lepšie 😀 😀 😀

petka035
18. jún 2010

som hladná,ale už si asi nič nedám 😔

petka035
18. jún 2010

no to hej, si pamätám ked som na strednú chodila-tak niektoré mali až také plachťáky tie spodky 😀 ja mám teraz len jedny dole rozšírené ale tak decentne 😅

nikollette
18. jún 2010

Ja som patrila tiež medzi tie plachťákové 😅
To bol vtedy techno štýl 😀 😀 😀 😀 😀 😝

petka035
18. jún 2010

Niki 😀 no a si vezmi,že za pár rokov to príde zas do mody a budeme nadšené 😅

vinifera
18. jún 2010

Nika asi ani nejdem. No ale nechty môžem mať spravené, nie? 😉

nikollette
18. jún 2010

No ved, ja som vždy vravela ked sa nosili zvony, že v živote by som si na seba nedala mrkváče, ani keby to bol najväčší hit. Doteraz si to pamätám ako sme sa vysmievali z mrkváčov riflí...
A teraz by som iné neobliekla...

Vini, a mala si ísť?

nikollette
18. jún 2010

A sranda.. Akurát pozerám slnce, seno a tá Blažena tam mala taký overal, čo teraz idú do módy 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

cawky ,nemam vas este docitane ,ale chcem sa vam pochvalit 🙂 Uz som pre Miska konecne "mama" 😵 juuuj ,ja sa tak tesiiim 😵 najprv som si myslela ,ze to nie na mna hovori ,ale hej 🙂

nikollette
18. jún 2010

Zuzi gratulujem 🙂

Ja papám čerstvú štrúdlu, babka robila 🙂

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette ved vseeetko sa raz vrati do mody ...len dufam ,ze ucesy nie 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette mnam ,musim aj ja babke povedat nech upecie 🙂

nikollette
18. jún 2010

Veru tie účesy otras...
Ale verím tomu že keby to bola moda, že sa na to dám 😀
Aj ked dlhé vlasy sú moderné stále, nejak a nimi nedá nič pokaziť 🙂

zuziiiicek17
18. jún 2010

Ja som minule isla vo vlaku a dve babky tak bozekovali nad mladymi ,ze ake nosia ucesy :" A ta mala taky ruzovy pas na hlave a henta zeleny a si pamatas ake mala predtym vlasy ta pani ucitelky vnucka vlasy ? ved ta mala na hlave vsetky farby ."
"Jaaaj tota ,ta to dzifce ,chudak pani ucitelka ....to totu prespanku myslis ne ? "

Ale ked si vsimli ,ze ja tam ,tak uz si len suskali do ucha 😀 😀 😀 kravy staree

nikollette
18. jún 2010

Akože o tebe kecali?

petka035
18. jún 2010

Zuzi gratulujem 😵 Ninka len baba, bebe a mama len v plači 😝 minule ju mm kočíkoval a potom mi vraví,že sa niekedy cíti ako keby ovcu vozil, že z kočíka len,,be-beee "a tak 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette hej o mne 😀 ale ja uz take baby stare neriesim .Par krat som bola cela v ciernom a hned o mne isla klebeta ,ze som satanistka 😀 😀 😀 😝

@petka035 aj misko to tak mal este pred par dnami .LAe mne sa strasne paci ,ked sa sam rozprava 😵

petka035
18. jún 2010

@zuziiiicek17 Ninka sa niekedy sama so sebou rozpráva, ešte aj s takým priškrteným pisklavým hláskom-podarená je vtedy a ked hovorí ba ba tak ustá otvára ako kačka 😀

zuziiiicek17
18. jún 2010

To aj misko robi a este ked si sepka ,tak vtedy je zlaty .To vyzera akoby nieco tajne sepkal mackovi 😀

petka035
18. jún 2010

no idem to už ja vypnúť,mm po mne zazerá už 😝 dobrú nocku 🙂

mukky
18. jún 2010

ahojte 😎

zuziiiicek17
18. jún 2010

@mukky Ahojky 🙂

nikollette
18. jún 2010

Mukky ahoj...

Chris ešte nespí, tu ešte papá. Si zobral uhorku, jasné že mu vypadla z ruky, pes ju hned uchmatol, zobral, a malý za nou a vytrhol jej to z ust a on do pusy 🤐 😝 😅
Už nie prvý krát... Nestihnem ani zareagovať 😒

mukky
18. jún 2010

@petka035 som sa nasmiala riadne že ovcu kočíkuje 😀
takže malinká ti uz dáva zabrať?no som zvedavá či bude tiež tajfunik 😀

aj ja som nosola 25 rifle ☹ ,ked som mala asi 23 rokov som vtedy mala 41 kg,cop,batoh a mamina kolegyna sa ma pýta,dievčatko a ty do ktorej triedy chodíš?? 😀 😀 😀 😀 😀 sme sa s mamou rehlili 😀 ,dnes mám číslo 46 😔 😔

mukky
18. jún 2010

@zuziiiicek17 gratulujem 😅 Miško je už chlap 😵 ,tak čo,p už odišiel že si došla ? 😨 😀

že prespanka 😀 to slovo še mi pačilo i u pasla kone na betone,ale ta zapadnari a stredoslovaci potrebuju na toten film titulky 😀

a to sa fakt este tak bere v dnesnej dobe ze prespanka?čo im hrabe?ved kazde druhe partnerstvo s dietatom je bez svadby,nie?tak aj moja mama je potom 😀

mukky
18. jún 2010

@nikollette 😀 teraz neviem kto je rýchlejsí ci pes či Chris 😀 a ako Shrek? 😀

nikollette
18. jún 2010

Co to konkrétne to prespanka znamená? 😕 😅