Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
18. jún 2010

no idem Vám napísať preco som revala koli svokre a som z nich sklamaná 😖

my ideme na 14 dni do chorvatska a oni mali ist so svokrom ale inde ako my, na 7 dní..ale nedaleko..tak som mm povedala ved nech idu taky termin ako my ked chcu a sa mozme stretnut ,pripadne jednu noc my alebo oni prespat u nas...tak im je to jedno tak idu o den skor ako my..

a moj mm mi navrhol ze nech idu s nami nasi rodicia...teda moji...akoze nie ze im zaplatime ale spolu by sme byvali,to sa da tam kde ideme...len mama na tolko dní nemoze koli robote..tak mm napadlo ze ked svokrovci pojdu domov o 7 dní,zeby mohli do auta zobrat aj nasich,nie?cestou spať

šli sme k svokrovcom,mm sa ich to opýtal a oni pred nami ze ok,v poho,mozu ich zobrat....tak my sme sa potresili/jasne ze mama by im aj prispela naspať na cestu/ ale to sme nepovedali...ale ved načo,aj tak by sli spať ale nasi by im dali aj tak peniaze

tak sme nasim povedali ze 7 dni budu s nami...a ze spať pojsu s mm rodicmi

a na druyhy den vola svokor mm že blaá,blá,že im to nevyhovuje že idu este do BA a Trenčína že ich nezoberu 😔 😲 😲

také chujoviny,som zacala revať strasne ja ani neviem preco..tak sa ma dotklo že im vadia naši alebo čo,lebo svokra ked sme tam boli odisla a urcite ked prisla tak svokrovi nahucala do hlavy svoje a pritom aj ona suhlasila---

oni si neuvedomuju že nam ubližili?ze my nasi mohli S postrazit napr a mohli sme ist plavať nie ako minule,kazdy vzdy zvlasť.-...a hlavne že povedali ok a potom si take sprostosti vymyslia....sklamalo ma to a zabolelo ☹

nikollette
18. jún 2010

Ja asi idem o chvílu do vane, malý už zaspal...
Sa musím dať na zajtra do poriadku na senecké 🙂

vinifera
18. jún 2010

sedím tu. Akurát som dojedla hrachovú polievku. A zúrim. Chlap zasa nie je doma. Vymkla som ho. A mám chuť nahádzať všetky jeho handry do vreca a vyšmariť pred dvere. (len keby si nebol požičiaval peniaze na ten bazar aj od mojich rodičov ...)

nikollette
18. jún 2010

Mukky ☹ ☹ ☹ ☹ nepríjemné fakt.... aspon keby to neslubili... Ale v už dáte vedieť vašim atd, a nakoniec nič z toho...
Nechápem ich 😒 😔

nikollette
18. jún 2010

Vini 😠
A kam isiel? Teraz v noci sám???
Halvne že dnes si s ním ešte chcela niečo riešiť, a teraz si na neho naštavná poriadne čo...
Ja by som zúrila ako čert....

zuziiiicek17
18. jún 2010

@mukky 😔 no to je blba situacia.ale taki su ludia ...a co som si vsimla tak hlavne svokrovci 😝 ja nemam rada neuprimnost .namiesto placu by som im asi vyadala ...ale straaaasne

zuziiiicek17
18. jún 2010

@vinifera zase nejaky ulet 😖 magor ako kazdy ...

nikollette
18. jún 2010

Mukky a čo TM nato? Aspon im to povie do očí, že vám ublížili????????

mukky
18. jún 2010

lutujem že idu taky termin ako aj my,ja za nimi nepojdem....proste nikde nemali ist a teraz na druhy den zrazu idu hej tam a tam??klamári
a este dalsi problem je ze mame som voalala a plakala a ona ze nech neplacem a podobne ze neva...tak v nedelu bude kamarat volať a zisti nam ako ztamad idu lietadla...zeby sli na tách 7-8 dni a odisli letecky

ale velký PROBLEM nastal v tom,že mojmiú otcovi nedochádza ze chceme byť aj s mm sami 😀 😀 😀 a on nechce ist prec s mamou o tych 8 dni ze nech ide sama,ze on nemusi do roboty...proste chce tam ostat a mu nedocvakuje...ako netuzim tam byt s nim tolko sdalsich dni bez mamy 😀 ved on si to predstavzuje ze stale sa bude s mm potapať aj co?sama budem na riti a bejat za malým?a este aj tak chceme ist ku svagrine cestou spať na 3 dni...
ASI MA CHAPETE..ale mama mu to ma vysvetlit ze aj sami chceme byt lenze on sa urazi a nepojde vobec podla mna...ale tak mamu necha ist sam?

nikollette
18. jún 2010

Jejda trulo 😅
Mohlo by mu docvaknúť ...
Bože ja ked to čítam... že sa urazí a nepojde vôbec... čo sú malé deti??? 😅

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette niki ,podla mna su vsetci chlapi jak male deti 😀

vinifera
18. jún 2010

A do prdele neviem kde som dala jednu fľastičku s kolostrom pre malého . Stále 50 € a neviem kde je! 😠

zuziiiicek17
18. jún 2010

@vinifera tak si sadni na chvilu a mysli na nieco ine .JA VZDY POTOM NAJDEM CO HLADAM 😀

nikollette
18. jún 2010

Vini, snád sa len nevyparila? 😉

Zuzi, až na výnimky... 🙂

zuziiiicek17
18. jún 2010

@nikollette ale aj vynimky obcas prekvapia 😅

nikollette
18. jún 2010

Ale aj ženy 😅
U nás som to decko skôr ja ako mp 😉

mukky
18. jún 2010

@nikollette no ked mi to mm povedal som zacala revať a kricat..ale nie na neho ale celkovo ze akí su,ze jeho matku ani svokrova choroba neobmakcila/svokor mal rakovinu nedavno/ a mm na mna ze nech nekričím že on za to nemože ja som mu povedala ze ja nie na neho a revala som a revala...

a ze co on na to?a co mam povedat?tak sa rohźhodli tak čo.. 😠 on nevie rodicom velmi povedat svoje trdlo..ale aj jeho sa to dotklo mi povedal
neviem ako teraz mam reagovat som na nich nahnevana,skor sklamaná

a to s otcom neviem,proste on to nepochopí ze chceme byt sami....mama mi povedala ze on to nepochopi..a som jej povedala ze nech mu povie ci on keby bol mladý ci by si vedel predstavit 14 dni dovolenky s otcom alebo svokrom keby mal mladu zenu a dieta..

uvidíme..bojim sa ze sa urazi velmi...ale ved mohol by byt rád ze mozu aspon na ten týzden ist,nie?
CO VY NA TO?

mukky
18. jún 2010

lebo minule leto boli v chorvatsku naši,segra,jej mm,mamina sestra a vsetci spolu byvali v jednom apartmane..boli na 7 dni..ked sa vracali,sa u nas stavili na cely den..my sme boli este par dni tam potom..

a segra povedala ze s nasimi na dovču nikdy viac....teda s otcom..vsetko ofrfla,jake je more a podobne..stale sa okolo jeho muselo vsetko tocit...on nikdy nebol pri mori,40 rokov chlastal tak nebol nikde nikdy..ale sa mu velmi pacilo aj mamke...ai u nas sa im pacilo kde sme boli

proste foter je taký 😝 tak ale ja som mu rovno povedala ze ked pojdu kazdy si bude robit co chce....ja ho nebudem pocuvat ze on toto a toto...ale ku mn ea mm si tak ani velmi nedovoli...

nikollette
18. jún 2010

Jasné že by mu mohol stačiť aj ten týžden... To je nejaká hrozná povaha potom, keby nepochopil, a ešte sa aj urazil 😕 😝

Hm, ja by som nevydržala.. Ja by som našim povedala svoje a MP takisto... By sme nevedeli byť ticho a hrať sa že sa nič nestalo....

nikollette
18. jún 2010

Ooooj, s takým by som na dovolenku nešla 😝
Segra ti asi dobre radila.....

mukky
18. jún 2010

PROSTE,chcem aby sli naši s nami na ten týzden a potom chcem byt sama s mm,ved mama moze len na týzden a byt tam este naviac len s otcom nie.. 😔 aj sa bojim ze co ak by podlahol a zacal tam piť?by som sa zblaznila

nikollette
18. jún 2010

To má proste v povahe 😔

Baby idem ja do vane...
Pekný víkend

mukky
18. jún 2010

@zuziiiicek17 ale minule bola svokra zlatá,chodila pichat injekcie mojej babke /neviem ci jej babka nedala peniaze za to ale podla mna hej a ona urcite zobrala,dufam ze jej nekrivdim/
tak preco toto?preboha ved co sa chceli so svokrom trepať v aute či čo?? 🙄 nemali povedat ze ano,zoberu ich ale rovno do oci povedať nie

mukky
18. jún 2010

@nikollette ahoj nikuška a pekný den zajtra 😎 a dík za podporu

mukky
18. jún 2010

@zuziiiicek17 a ty ides zajtra ku nim?a kolko ti maju este vratit penazí?

mukky
18. jún 2010

strasne debilný program ide v tv 🙄 mm uz spí,zajtra má nocnu 😝 ,to chodí o 17-tej z domu,neviem ci niekde zajtra pojdeme ale v nedelu má volno 😉

zuziiiicek17
18. jún 2010

Idem aj ja hajat ...nejaka som zase raz znicena ...sice maly ma dnes zobudil o pol siestej rano 😖

zuziiiicek17
18. jún 2010

@mukky oni uz nic ,vsetko mi uz vratili 😉 nastastie.inak by som tam ani nesla .ANI SA MI NECHCE ,ALE NECHCE SA MI HADAT S MP

leelo
18. jún 2010

no konecne som docitala, uff...
mukky, ty sa len pekne prestan obavat o to, ci sa otec urazi abo nie. keby sa aj urazil, tak co? zase sa odrazi, svet sa nezruti.
mali by ste od zaciatku s mamou k nemu tak pristupovat, ze pri kazdej zmienke o tom, ze by mal s vami zostat, treba hned povedat: aaaale, co si? ty stary tam chces s mladymi zostat? a mna nechat samu ist domov? no urcite!...
takto moja mama tiez vzdy vmanipuluje otca tam, kde ho chce mat. proste zaonacit to tak, ze je to vlastne kvoli nej a vobec nepripustat moznost, ze by s amal urazit. nevraviet mu nieco ako: vies, musim ti nieco povedat - oni by tam chceli ostat sami... to nie, lebo to ho hned napadne urazit sa 😉
a svokrovci - spravaju sa ako vacsina ludi, co maju mindrak povedat uprimne na rovinu, ze nieco nechce

leelo
18. jún 2010

vini, kolostrum ma maly na ekzem?