Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
12. aug 2009

dobre idem ja tata tak vecer papa ahojteeeee 😉

nikollette
12. aug 2009

Dobré ranko, no včera sa to tu rozbehlo...
ja som to už nevydržala dočítať, išla som spať 😵

Mukky čakala som čo napíšeš, ale ked si nepísala, išla som do hajan,... 🙂

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

niki ved aj ja som mala problem to cele docitat dnes rano 😉 ako sa mate s malym?

nikollette
12. aug 2009

No aj ja 😅

V pohode, maly je vyspinkaný, teraz sa zabáva s pískacou knižkou 😀
pred chvilou som muchcela dat papať, zjedol max 4lyžičky Hipp (zemiaky-králičie maso) no nejak nechcel 😒

nikollette
12. aug 2009

Andy škoda že nemáš abum, kukla by som si tvojho krpčeka 🙂
Na fotke v pase vyzerá strašne zlatý, fakt strašne 😉

Tebe ho tiež vyťahovali VE, vsak...

roka96
12. aug 2009

ahojte teraz konečne trošku zaspal! Zase ho bolia zúbky! Už ich vidím pod kožou a nie a nie von! Hráme sa a on zrazu začne plakat - chudiatko moje! Tak sa pozeráme z okna to ho celkom baví a asi pri tom zabudne na bolest. Ukazuje mi teta, baba, tutut, a tak všeličo je zlatý! Len ja už mám svalovicu, je to už váha!

roka96
12. aug 2009

ja to mám tiež problém čítat, ked som tu dlhšie není!
Akurát varím synovi z rajčín čerstvých zo záhradky takú omáčku s olivovým olejom a urobím mu k tomu tarhoňu ..a dala som tam trošku uhorky- tiež zo záhradky!

nikollette
12. aug 2009

ROKA to už vie také slovíčka hovoriť.. že teta, tutu, baba, atd 😅
wau.. ja sa uz tiež teším kedy moj začne.. včera z neho vyšlo náhodou že "mam" 😀 😀 😀 asi chcel povedať mama 😀 😀 😀

ale nie, ja viem ze to su len take blaboty zatial co si ani neuvedomuje, ale uz s nato teším 😉
A kolko má zubkov?

roka96
12. aug 2009

andrea to bol zážitok, to ti poviem! ten výťah myslím! akurát tu pijem kávu a dúfam, že malý niečo pospí!
A aj máte pod domom garáže? My sme boli minule v Rakúsku u kámošky a to sa mi strašne páčilo, že každý dom ma podzemnú garáž a každý byt tam má svoje miesto! Takže tam neexistuje, že sú všade autá! Zaparkuješ hocikde! A kluče od garáži majú iba tí, čo tam bývajú!

roka96
12. aug 2009

nikollete on už vie vela. A každý deň nové..je to krásne a zlatúčke, ked sme vonku vidí deti tak mi oznámi , že baba, alebo teta, ked ide vláčik povie tutut, je zlatý fakt vie veľa..
akurát u mojho syna mama znamená jest! Sa už smejem ked je hladný hovorí mama-... inak prvé čo povedal, bolo ham.. To mal možno 6-7 mesiacov neviem ale myslím tak, že chápal, čo hovorí videl niekoho jest tak vždy ham , ham.. zlatý bol..

roka96
12. aug 2009

zúbky 4 hore, 4 dole , 2 stoličky dole, dve hore, a teraz sa tlačia 2 očné naraz a to je brutal.. Ostatné tak neprežíval ako tieto!
takže dokopy máme 12

nikollette
12. aug 2009

Fíha tak je šikulo 😉
očné su najhoršie, tak nech to máte čím skor za sebou 😉

roka96
12. aug 2009

je šikulo to je pravda! ja tiež dúfam, že už ich uvidím!! tie zubky myslím!

roka96
12. aug 2009

no dnes som už stihla zvesiť prádlo, uložit prádlo, navariť, obhádzať..dnes mám nejaký aktívny deň! Ale to asi preto, že mi syn trošku búva..Tak je perfiš, ked je to takto..človek tolko urobí, keď nebúva tak mi všade uteká, sa bojím aby nespadol, musím ho stále sledovať..No závidím tým, čo im deti cez deň dobre buvajú! Ale závidím v dobrom!
Idem pokračovať v práci a ked sa zobudí pojdeme tata!!!

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

niki nemam to schvalene od mangela sem dat fotky do albumu. sa boji o maleho ☹

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

roka nemame vlastnu garaz. byvame v dome ktory je prerobeny na tri byty ale parkujeme rovno pod oknami v pristave. takze super,lodicky kazdy den.

inak nas maly tiez vela hovori: mama, baba, tata, dede, gaga a uz vie aj vyznam niektorych slov tak ich pouziva ked treba. napr. pri kakani do serblika hovori kaka, na kacky gaga. mne ada a manzelovi tata. no a mele este aj ine veci ale tym zatial nerozumiet ale posledny tyzden sa moc rozhovoril

roka96
12. aug 2009

je to zlaté! Ja som akurát minule rozmýšlala nad tými fotkami v albume, ked som v správach videla, ako niekto predával dieta na internete a vybral fotku niekoho koho ani nepoznal..asi z podobnej stránky ako je táto!
Tiež ich asi zruším..Chudiatko tá mamina sa nejak dostala na tú stránku a uvidela tam svojho syna, že je na predaj! Chápete to je doba! Asi si nechám foto iba na facebooku.Tam predsa majú prístup iba kamaráti!

roka96
12. aug 2009

andrea musí to tam byť krásne v tom Vašom byte..Inak ked tak nad tým premýšlam, aj ja som cestovateľka! 😀 😀 aj s mužom a synom..My sme fakt stále niekde!

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

roka no ved preto mam taky nick. tiez rada cestujem. najradsej by som zila v kazdej krajine europy po nejake dva-tri rocky. ale je to dost narocne. hlavne manzel sa uz nechce tolko stahovat ako kedysi ☹ ale rada by som este niekde inde zabludila

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

no prave odkedy pocul tu spravu v novinach tak nechce davat maleho na net. dame ho len na nasu web stranku ale najprv ju uzamkneme a dame heslo len znamym a rodine

roka96
12. aug 2009

no ved to! Idem aj ja zmazať! fakt už dlho nad tým premýšlam neviem prečo som to ešte neurobila!

roka96
12. aug 2009

a je to netreba toľko rozprávať, ale konať! 😉

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

roka som rada, ze nie som sama, kto sa boji 🙂

sirinka
12. aug 2009

aj ja sa bojim, ale nemyslim si, ze si niekto vyberie dieta podla foto...skor si vytipuju deti na ihriskach a pod...

markiza
12. aug 2009

andrejka, roka, pravdu mate. najlepsie je mat rodinne fotky pod zamkom, ved teraz je na vyber kopec stranok kde maju pristup len povoleni obkukavaci.

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

no tak na tych ihriskach je to este horsie. minule som bola s malym vonku na hojdacke a taky dedko si nas natacal na video. teraz mozem len dufat, ze to bol turista v dedine a natacal vsetko co videl

nikollette
12. aug 2009

Andy 😒 no teda....
By som tam išla a asi by som mu tú kameru roztrieskala od nervov 😅
čo si vás má čo natáčať?

markiza
12. aug 2009

u nas v skole si nejaky uchyl natacal deti pocas dna vodnych hier, ked vsetky behali v plavkach.

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

niki tiez mi hlavou vrtalo ci to nie je nejaky pedofil. lenze tu v NL je to tazke. tu nemozes len tak prist k niekomu svihnut mu alebo mu poskodit majetok. potom ta povlaci po sudoch a zdere ta z koze. ani ked ta niekto nazve nejak skaredo a ty mu za to "svih sem svih tam" nie je riesenie. sa nedoplatis ☹
fakt len dufam, ze to bol turista

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

markiza 😕 tak to je ina sila