Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
1. júl 2010

vieeem - radler!

nikollette
1. júl 2010

Ja pijávam, keď už niečo, tak fernet citrus.. Mám rada všetko citrusové. Ovocie, hlavne svieže citrusové vône 😵 😵 😵
Asi aj na zajtra si fernet kúpime....

leelo
1. júl 2010

niki, ze bananove pivo som videla - hnuuus 😖

nikollette
1. júl 2010

Ja milujem MOjito 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mňam, teraz také osviežujúce by som si dala 🙂

nikollette
1. júl 2010

Fuj, ja som videl zatial len citrónové, a bolo blé 😝

mukky
1. júl 2010

@nikollette nebavim sa s nim tha neznam 😀 ale asi sa vratili koli pneumatike co mm bude mat dnes a vybavoval rodicom v chorvatsku dovolenku este neviem podrobnosti

leelo
1. júl 2010

mnaam mojitko 😵 to si este pockam. ale teraz som opita aj ked si dam pohar sampusu. ako predvcerom

mukky
1. júl 2010

@nikollette aj parfemy 😀

nikollette
1. júl 2010

Mukky zase sa s ním nebavíš? 😀
Chudák 😅

nikollette
1. júl 2010

Mne veľmi voní Light Blue, tú mám stále k dispozícii. Aj ked je to otrepaná vôňa, ale pre mňa vyhovujúca a sedí mi.
A ešte DKNY - woman 😵

nikollette
1. júl 2010

Ale je kopec iných dobrých, ale tieto mám naj 🙂

leelo
1. júl 2010

vidis, mozem si dat virgon mojito, sak co som pipi 😉 uz zabudam. je este strasne dobry drink nealko co som tu skoro v kazdej restike videla - mixovany a ako zaklad je pouzity bazovy sirup, k tomu asi len mineralka citron a mata, tusim tak nejako. mnaaaaaaaam 😵

leelo
1. júl 2010

@nikollette ked si spomenula tie citrusove vone, hned ma napadlo light blue, to je klasika. ale uzasna stale 🙂
ja pouzivam skor kvetinovo koreniste, chanel: coco mademoiselle a allure, prada...

nikollette
1. júl 2010

Leelo ja som to pijávala ako tehu 😉

mukky
1. júl 2010

S som už uspinkala,mm odisiel,opat veget 😀
ale pojdem do sprchy alebo vane,aj u nás je horucava,von pojdeme poobede

mukky
1. júl 2010

ja mám teraz versace versense a salvatore..incanto/ale sa mi zdá v poslednej dobe sladsia,nevioem ci je od nej este viac citrusova,neviete?viem ze su od salvatore nejake novinky/
ale najblizsie si kupim asi chanel fraiche

mukky
1. júl 2010

a adidas oranzový a spreje oranzové a zlté 😀 adidas/citrusové vone/

nemozem sladké ani neznášam

mukky
1. júl 2010

myslíte ze je nevhodné keby som svagrine dala pretaporté a je z nej asi len 2 krát strieknuté?trosku len to vidno,ale jasne zeby som jej popvedala ze ak sa jej paci ta vona ze jej ju dám...ved je rodina nie cudzia tak to asa hadam moze nie?
mam rada tu vonu ale som ju dlho pouzivala

mukky
1. júl 2010

a este mam z avonu ci oriflame nejaku citrusovu ale to som tusim dostala..uz ani neviem..

chodi moj veeelmi oblubeny serial,zeny gilmorky 😵

zuziiiicek17
1. júl 2010

@mukky hojky

zuziiiicek17
1. júl 2010

ja pouzivam tiez skor citrusove vone typu light blue alebo mexx a tak

zuziiiicek17
1. júl 2010

@mukky hodia gilmorky ????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 idem kukaaaaaaaat

mukky
1. júl 2010

@zuziiiicek17 hooooj 😀 aj vcera uz sli 😎

zuziiiicek17
1. júl 2010

no fasa a ja si nikdy nekuknem program a potom nevem 😒

zuziiiicek17
1. júl 2010

koniec 😢 fnuk

ale ide veronika marsova 😝 😀 😵

nikollette
1. júl 2010

Ja som mala tiež Gilmorky zapnuté. Malý zaspinkal. Ja idem sliediť na MMB 😕 😅

Klášne holywoodky 😵

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7871518&tab=7

mukky
1. júl 2010

@nikollette som skusala tie vone tvoje ale nejak mi nesadli potom,na papieriku uz inak vonali o den..ale pekne vone

leelo
1. júl 2010

ja tiez neznasam sladke vone, fuj. pacia sa mi, ked su talke sviezo kvetnove, ale to uz je dnes asi kazda. raz som mala nina ricci a tam boli okrem ineho rajciny a maliny, uzasna vona 🙂 a burberry su uzasne vsetky. nie su ani vyslovene svieze, ani sladke, ale take dramaticke, zaujimave, ine.
ta nina ricci ma ale fakt uzasne vone - jednu vecernu ma moja mama a tam su mandle s cukrom 🙂 a vobec to neni sladke, ale citim sa ako na plese v zime v rusku niekde

mukky
1. júl 2010

ja si dnes tiez chcem pozriet MMB,nieco by som chcela ale neviem čo....a pre setru som dala napady co malemu na narodky,ale mala mu vcera kupit chicco okuliarky tak neviem ani ci mu kupila...z ameriky alebo z anglicka,som zabudla 😀
nejaka kamaratka nosi alebo tak nejako