Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
4. júl 2010

@zuziiiicek17 tam podla mna nebudu ublizovat

nikollette
4. júl 2010

mukky idem to kuk aj ja.. dobre znie názov 😉
my sme konečne len 4 zase.. si dnes vzali chlpáčov... určite sa o nich tá baba bála.. dať ich niekam skoro na týždeň, k cudzím... ona má vyše 30r, a nemá deti, tak si viem predstaviť že tí hafanovia sú ako jej deti 😅

zuziiiicek17
4. júl 2010

@mukky ale vraj pomaha

mukky
4. júl 2010

mam same neprijate hovory od mamy a mm 😕 😀
idem volat mame,pap

zuziiiicek17
4. júl 2010

idem aj ja ...ale hajat ,tak papa

nikollette
4. júl 2010

Mukky ten film vyzerá dobre, mp o chvílu dokončí palacinky, tak pôjdem pozerať a papať...

nikollette
4. júl 2010

pajte

mukky
4. júl 2010

jaj ved to je zajtra nejaky sviatok,nie?mm ide opat do roboty,si vybavil100% 😀 hurááá 😀

janac1974
4. júl 2010

@nikollette mnaam palacinky...ja dojedam fuler,som si kupila v kfc...sme sa vybrali s dcerou a s Fifom
podvecer do ESC...malemu som kupila sandalky,tenisky u batu a koleso na plavanie,take co v nom moze aj sedkat
dcera si kupila rifle v teranove a nafukovacku...
@zuziiiicek17 pekna fotka...si kočka 😉
@mukky,ten caj lietajuca lastovicka som si kupila,kamoska mi ho poradila,je vyborny na precistenie...
som ho vypila a uz som letela na wc,je to akoby prehanadlo odvtedy som ho nepila a mam ho v skrini

mukky
4. júl 2010

@janac1974 toto si papala?som musela kuk co to je 😀
dalsia pokušitelka 😠

dobre ste pokupili a pi čajík

janac1974
4. júl 2010

@mukky ano...je to trochu pikantne...je to zem.kasa,kuraci rezen nakrajany a je v tom este syr a kukurica...

janac1974
4. júl 2010

ja by som ten cajik pila,ale nemozem cely den presediet na wc 😀 a ty ako?ktory cajik pijes?

lenka_66
4. júl 2010

caute,
prave som ulozila mareka dala sprchu po 2dnovom pobyte u svokry.sim ko 😝

janac1974
4. júl 2010

@lenka_66 ahoj...az teraz ti maly zaspinkal 😕 ja by som nemohla byt dva dni u mojej svokry...
by ma asi porazilo

mukky
4. júl 2010

@janac1974 to može byt mnamka riada,my tu kfc nemáme 😒
ale aj tak dobre ze nemáme 😀

ja pijem akurat pu-ehr caj

mukky
4. júl 2010

@janac1974 😀 nedobra svokra?

mukky
4. júl 2010

@lenka_66 😀
ahoj ako bolo? 😀 daj dajake pikošky 😀

mukky
4. júl 2010

som nakukla ale idem kuk ten film,kôň jeden modrý ,nic koli nemu poriadne nikdy nevidím 🙄 🙄 😀

lenka_66
4. júl 2010

@janac1974 mna tiez majnem 😀

@mukky ani nemam pikosky .az na divu polievku bez soli.naco som doniesla marekovi kuraciu ked oni tiez maju.a svagrina mu chcela dat uhorku tak svokra zakazala bo ze sa obsype 😕 .

lenka_66
4. júl 2010

baby idem lebo tam som spala v noci max.hodinu aj to trhane ,a polhodku poobede s marekom

janac1974
4. júl 2010

@mukky ten caj nepoznam...moja svokra nie je az taka zla,ale vadi mi,ze vsetko musi byt
podla nej,vzdy som bola ticho pre dobro v rodine,ale raz ma to uz nahnevalo a povedala som jej,co
si myslim...odvtedy ked k nim ideme,tak len na par hodin..
komunikujem s nou normalne,ale vsetko si robim podla seba...

leelo
4. júl 2010

caute.
zuzik, krasne foto, ty modelica 🙂

mukky, odvodnovanie je jedna vec ale hladovka organizmu druha, sak vies... 😉 pu-ehr poznam, vonia mi tak mastalovo, ale parkrat som ho pila so sefom, aby mal partaka.

jani, takto ste hyrili? a ty uz si uplne fit?
ten bazen je uzasna vec. v dobrom zavidim. starate sa o to vy, ci mate na to niekoho. vzdy tie naj veci (krb, bazen, atd.) vyzaduju aj veelku otravnu starostlivost 😎 🙂

lenka, mna by uz odviezli. alebo svokru. asi skor ju 😀

my sme prave dotlacili zmrzlinu. akoze na dobry spanok. vidim, ze nie sme sami, super!

janac1974
4. júl 2010

@leelo už som OK,asi som vypila nieco studene alebo bublinkave,hrdlo ma bolelo viac ako
tyzden...o bazen sa starame my,ako myslim cistenie a vysavanie...mame ho zastreseny,takze nam tam
ani vela spiny nenapada...kontrolujeme ph vody,davame chlor...

leelo
4. júl 2010

foto z dnesneho vyletu:

janac1974
4. júl 2010

@leelo uzastne fotky...malinky je zlatucky 😵 😵
velmi mi niekoho pripominas...na niekoho znameho sa podobas...

leelo
4. júl 2010

@janac1974 dakujem, maly je fakt chutny. kosime sa na jeho hereckych pozach, ked sa zjavi fotak 😀
nikol vravela, ze jej pripominam Kalisovu. ale nazivo keby ma videla, tak to nehrozi. som sa smiala na tom 😉

leelo
4. júl 2010

@mukky ty si sa ma myslim pytala, ci robim panenku. prepac, ze az teraz odpovedam, ale uplne mi to vypadlo...
panenku som este nerobila, mame radsej hovadzie, to robim dost casto. takze osvedcenym receptikom nepomozem. ci pre ine si chcela? 🙂

mukky
5. júl 2010

ahojky 😎
idem ranajkovať a dat si kávej,S desiatuje v stoličke,len dokedy tam vytrime 😕 😀

jéj ide mr bean kreslený ,mám sancu ze kym neskončí bude tam sedieť 😀

doteraz sme pratali s malým 😅 ,S vstal asi 7.20 😨 a ja som nevedela este o 4.spať 😝

mukky
5. júl 2010

@leelo ahoj,hej na recept som sa pýtala ci nemás nejaký iný,ale tak som zúž urobila potom ten so slaninkou a slivkou