Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
27. aug 2010

@vieraj aj moj F malo papa,ale teraz na dovolenke sa naucil pekne sam lyzickou,aj sa napapal,co som niekedy kukala naneho kolko zjedol...sa vyblaznil vo vode a potom mu aj chutilo a videl aj druhe deticky,ako papaju,tak aj to pomohlo 😅

zuziiiicek17
28. aug 2010

Ahojte babulky 😵
@adal no akyy je chutnucky 😵 😵 chyba mi take male drobciatko.
@leelo no v CZ sa mi nepodarilo najst dobru trojkolku ,tak to musim riesit buduci tyzden v Košiciach 😒 aj to si asi poziciam od babky looove 😅 a sesternica chce drobcovi kupit hojdacku ,tak sa tesim .on hojdacky miluje 🙂
U nas je uz dnes akosi skaredo ,ale mne to akosi nevadi kym neprsi .Ja mam najradsej jesen odjakziva .
A ked bude listie farebne ,tak jedna znama mi pofoti maleho vonku v nejakom parku .snazi sa byt profi ,ale s detmi este nema skusenost 🙂 babke by som chcela totiz dat urobit kalendar s miskovymi fotkami .
A dnes sa idem strihat 😵 chcem nejaky pekny streleny strih ,tak uvidim co s kamoskou vymyslime .a v pondelok mi kamoska nafarbi a uz budem spokojna 🙂

zuziiiicek17
28. aug 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8911758&tab=1
co poviete ?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8911744&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9231229&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7126590&tab=4
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9182250&tab=6
jednu z nich dnes objednam ,ale poradte mi ktoru .tie prve 4 su sice v podstate rovnaky typ ,ale neviem ktoru mam vziat .a smart trike je tiez pekna ,ale nema v predu tie melodie

adal
28. aug 2010

dievčence ďakujem za pochvalu 🙂 , všetky dietky sú krásne a pre svoju maminu najkrajšie 😉
ale tretie nebude, aj keď nikdy nehovor nikdy 😉 😀 nestíham, len využívam situáciu že chlapi išli na nákup 😉

penny13
28. aug 2010

Ahojte. Som tu len na skok. Ideme celá rodina do Zličína,. Vystupuje tam zajtra Katkin miláčik, tak sme sa dohodli, že si spravíme takú dovolenočku.

vinifera
28. aug 2010

@zuziiiicek17 toho myšiaka 3 od vrchu mám aj ja. Super je. Akurát kukám ako je tam pripevnený ten spodok - malý totiž začal skákať po tej podpere nôh - uvoľnil sa šrobik a celé tu ruplo. Ale prišla som an to že tá kovová hovadina od spodu aj tak nemá opodstatnenie ....
Dnes sa mi darí jak hovado. Malému som spálila obed. Takmer nám kuča zhorela. Takmer som dvoch psov otrávila tým msradom. Lebo šak ja som si na prízemí čítala knižku .... a potom všetko čo som ešte chytila do ruky som pototo .......

@janac1974 juj tak to ste mali super dovolenku. My sme si museli variť.

vieraj
28. aug 2010

@zuziiiicek17 modru od Magdaleny D. tusim mysiak to je 🙂

tweetinkapp
28. aug 2010

@zuziiiicek17 vitaj doma 😵
@janac1974 krasne fotky, vidno, ze ste sa mali dobre. a dcery mas teda fakt kocky 😵 . super, ze sa tak aj povenuju bracekovi. mne by sa teda zisli 😀

janac1974
28. aug 2010

ahojteee a dakujem vam 😵

@vinifera vsak ste sa mali prist stravovat do hotela Nimfa,Zivogosce je kusok za Tucepi a do hotela chodili jest z okolitych penzionov...vobec nikto to tam nekontroloval,vstup bol mozny pre kazdeho...keby som vedela,ideme do apartmanu a stravujeme sa v hotely a neplatim take peniaze 😠 a tie smajliky tam lietali aj z inych plazi,ale boli inej farby..
@tweetinkapp,dcery sa museli aj malemu venovat,lebo by sme sa zblaznili s mm,Fifo je taky bezec,stale uteka,nevie chodit kludne,a stale sme boli v strehu a behali aj my za nim 😝

janac1974
28. aug 2010

a idem asi objednat tuto tortu k 2.narodeninam
http://www.tortyodmamy.sk/?q=rozpravkove-postav...

lenka_66
28. aug 2010

caute,

@janac1974 vitam na rodnej zemi 😀 .krasna rodinka ste.super ze vsetko ok

@adal jooooj normal vaham ze skocim na stareho ked vidim bobacika.no mala by som mu ho dat aspon pozriet aby vedel o co mi ide 😀

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 ahoooj a dakujem.. trosku uletena rodinka 😀 ale inak sme OK 😀
no surodenca treba 😅 ...sup sup leni,nebude aspon velky vekovy rozdiel...

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 tak to tazko ked obaja mame nb na kolenach 😀

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 aaale vsak ty ho nejako presvedcis 😀 a co Marek spinka?

lenka_66
28. aug 2010

kedze je ticho tak ano .

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 to bolo o marekovi 😀

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 no vidis,vyuzi sancu...maly spinka,draheho mas po ruke...ja som otehotnela druhy krat,ked Nika mala
1rok 😉

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 no ma to este par zadrhelov . jeho nepresvedcim a ja som leniva este aj to 😀

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 😀 neverim 😀

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 jaj bieda so mnou 😝 ale ta co uz aj take dni musia byt

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 odbocim od temy,aku tortu ste mali?myslim tym plnku a cesto...ja akurat riesim,ze ci dam cokoladove cesto a mandarinkovu plnu...alebo kokosovu plnku

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 pudingova a asi marhule.a bola fajn lebo to nebolo sladke az az

lenka_66
28. aug 2010

@janac1974 tak neako bola

lenka_66
28. aug 2010

no slabo vidno su tam 2 cesta a pudingova plnka

tweetinkapp
28. aug 2010

@janac1974 my sme mali minuly rok jednu total cokoladovu a druhu coko cesto a plnka s ovocim. myslim, ze to ovocie tu tortu tak osviezi. i ked ani kokosova nemusi byt zla. taku som este nemala 😀

tweetinkapp
28. aug 2010

@lenka_66 krasna torta. co to za tvar? ja uz asi tyzden chodim pozerat do temy marcipanove torty. co tam niektore dokazu vykuzlit 😅 . nechapem.
my zvazujeme, ze adamkovi tento rok upecieme tortu sami. no ale neviem, neviem. musim si to este poriadne premysliet, nech nakoniec vobec nejaku tortu mame 😅

lenka_66
28. aug 2010

a este marek mal svoju z kyslej smotany
hadam bude vidno

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 dakujem vyzera fajnovo

@tweetinkapp aj my sme mali minuly rok total coko,vsetkym detom chutila...tohto roku dam urobit s ovocnou plnkou
uz som sa rozhodla a cesto bude cokoladove

tweetinkapp
28. aug 2010

@lenka_66 myslis toto zelene na tanieri? 😀

janac1974
28. aug 2010

@lenka_66 takuto torticku mame velmi radi vsetci,je vyborna osviezujuca...ja to robievam niekedy aj do poharov
vrstvu piskot na to ochutena smotana ,ovocie,atd.dcery to maju radsj ako zakusky