Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
13. apr 2010

cez den maly spinka asi takkazde tri hodky pol hodinu MAXIMALNE hodinu a to uz mi je divne ,ze ako dlho spi 😀 a v noci od osmej do polnoci vacsinou a potom v poslednej dobe vselijak

zuziiiicek17
13. apr 2010

idem uz haji mukky,maly sa mi nejak zlosti,tak ide ku mne,nech sa ukludni 😉
tak dobru nockuu 🙂

mukky
13. apr 2010

zuzka 😀
no kupovala som ich v parfumerkach dvoch roznych tak hádam ano..a ten druhý je super,to tak presne nanasa.skor na zahyb na viecko.. a ten treti vies som myslela ci nie je na rozotretie linky na viecku ..ja zistim 😀

a este spiralu som si,ale tu co si odporucila som v rakusku nekupila som potom lutovala..v ba som ju uz nenasla,teda nie tu extra ciernu
maybeline turbo bosst ci tak nejako som si kupila

mukky
13. apr 2010

ja idem kuk rychlo aspon nejake spravy a tiez pojdem pomaly.lebo neviem co zajtra bude a sme sami az do vecera,hadam nebude prsat a pojdeme von
dobru nocku

mukky
13. apr 2010

bejbypd dievcatko nečká sa ti?? 😀
kde si?ako sa máte...

mukky
13. apr 2010

nikoll si predstav,kupila som vcera v budapešti tie nálepky penové do kupelne pre maleho co som tak velmi chcela 😀 😀 co su len na nete 😵 😵 ,su super,sa teším,len dnes sa nechcel ani kupkať ten moj chlapcek ☹

no a super si zvladla tie tetovania,potom napis o tom viac 😵 ,takze teraz budes chodit len s copom 😀
a vzdy som kukala po vsetkých nakupných centrach ci tam nie si 😀

petka035
14. apr 2010

zuzka tak mne kojením som si tiež myslela,že nič nejde dole a to som ani moc nejedla a cvičila každý den a ako som prestala kojiť tak už mám skoro 5kg navrch 😝 takže od pondelka dieta 🙄 kým nebudem mať aspon 49. Aj ja chcem vedieť aká je dobrá špirála na tie moje leukemické riasy 😀

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

zuzka ja mam ten isty problem od porodu. ani kojenie mi nepomohlo. teda v mojom pripade to bolo odstrekovanie. ked som bola tehotna pred porodom mala som 64-65kg. teraz mam skoro 68kg ☹ a ani cvicenim ani zdravou stravou to nepreslo. ja to mam asi zo sedaveho zamestnania. teraz som sa dala na dietu podla mesiaca. takze dva dni v mesiaci nejem len pijem tekutiny. a prave dnes je jeden z tych dni, ked nejem ☹ a som taka hladnaaa

baby vcera ma Damian tak vytocil, ze som mu skoro dala na rit. hodil mi v posteli z celej sily mobil do hlavy.

mukky
14. apr 2010

ahojte,
malý paše 1 a pol chleba s maslom a acidofilne mlieko a iste este bude mrnčať ze je mu málo 😀
ja som ranajkovala hrozno,teraz káva..tak som na nu mala chuť,ale je so sojovým sušeným mliekom a chutí hnusne 😝

u nás je desné počasie,len by som spala,prší od hádam večera a je zamračené,von nejdeme,to bude dlhý den,este aj mm je do večera v práci
vstal o 6.40,tak budem dufať ze bude chcieť zaspať cez obed,nie ako posledný týzden na dovolenke a včera 😔

petka035,mm to včera vyriešil tak,že sme museli vybrať šuflík z postielky,prevrtal diery a posunul madrac nižšie.ale trosku je tam na konci "fuga" pozdlž postielky tak tam vystrkuje nožky a ráno chcel zodtial výjsť,ale to sa nedá,chvalabohu..
nepacilo sa mu ze nevie z nej vyskociť,ráno to s plačom skušal 🙄 😀
neviem na ako dlho to je take riešenie..snad najdem potom nieco na postielku ,alebo sa vyberu tyčky 😝

petka035
14. apr 2010

mukky ste ho riadne dobehli 😀 ale aspon na nejaký čas to vydrží a potom uvidíte.Mne sa tu malá snaží ukradnúť penaženku zo stolika(vždy ide po penaženkách 😕 ) a ešte sa aj nasrala ked som ju preložila inde(teda malú) 😝

vinifera
14. apr 2010

Ja by som vybrala tyčky.
A idem to zrealizovať aj na našej postielke. Ale nakoľko je to starý model skôr ich budem musieť odpilovať🙂 Len môj krpec tam nechce byť vôbec. Tak skúsim odpilovať tyčky možno ho bude baviť vychádzať a schádzať.
Inak netuším čo budem doma celé dni robiť nakoľko hlási pršať až do piatku. Malý tu zbesní. Včera zaspal bolo pol jedenástej. Furt zdrhal z postele. Lietal tu jak keby bol z divých vajec vysedený. 😠

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

My sme tiez dali jedno celo postielky dole a pripevnili sme postel k nasej posteli aby sa neskotulal drobec z postele dole. Dva
dni sme to skusali len tak, bez pripevnenia k nasej posteli ale Damian padal na zem a plakal a ani paplon na koberci nepomohol. A dost nam pomohla zabrana do dvery, takze aj ked je drobec hore aspon nezdrhne dole schodmi do obyvacky, lebo to by bolo uz s inymi nasledkami.

Vini nas drobec tiez zaspal po dlhej dobe dost neskoro ale bolo to o pol desiatej. Taky bol roztatareny pred spanim, ze nemohol potom zaspat.

mukky
14. apr 2010

pet Ninka je zlatunká a má peknu mamičku 😵
pripomínaš mi Leonu Machálkovu

vevusiatko
14. apr 2010

mukky cmuuuk 😝
vini aka sexica 😅

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

Vini mi na tej fotke pripomina Zdenku Prednu 😉

mukky
14. apr 2010

vevusiatko super,ze cmuk 😝
ahoj 😀

mukky
14. apr 2010

Prednu ja nemusím 😀
a naživo nevie spievať velmi..

vevusiatko
14. apr 2010

ahojte 🙂 mukky vadi ti, ze ta bozkam 😀 😀

mukky
14. apr 2010

vevu ste už na vychodze ci na zapade 😀

mukky
14. apr 2010

nie 😀 len ten smajlik je ze ako ble eee 😀 😝
ale tusim si aj raz pisala ze to sa akoze oblizujes tak co si mám vybrať? 😀 😕

petka035
14. apr 2010

mukky,že Leona,to k akej starene si ma to prirovnala 😀 no musím kuknúť jej foto 😉

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

mukky vsak ja som len porovnala vinin vyzor. hadam spieva lepsie ako Zdenka 😀

vevusiatko
14. apr 2010

mukky inak hej to si moc nepolichotila , ze leona 😀 😀 😀

vevusiatko
14. apr 2010

petka si krajsia

mukky
14. apr 2010

petka,nemyslím vekom 😀
náhodou je velmi pekna a super vyzerá,nedavno som s nou videla rozhovor ..
a kolko že máš ty rokov ak smieme vedieť? 😀 😵

adi ja viem,ja len tak som poznamenala jej spev 😀

mukky
14. apr 2010

vy ste ale ťapy 😀
ved som napisala ze má peknu mamicku ale ze mi pripominal leonu a tá je predsa pekná 😀

vevusiatko
14. apr 2010

podla mna leona je pekna len z dialky a namalovana 😅

zuziiiicek17
14. apr 2010

Aj podla mna je leona pekna zena ,hlavne typovo...ked bola mlada ,tak bola sexica 😀
Mimochodom dobre ranko 😀

mukky
14. apr 2010

http://www.super.cz/clanek/35247-machalkova-sip...

no neviem najst ten novy rozhovor s nou ale tam vyzera super...

zuzicek no kde si?? 😀 ake pekne ranko,snad den,nie? 😀
v mojej variacej téme ta čaká prekvapenie 😀

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

No keby ste povedali, ze sa podobam na Sophiu Loren tiez sa nenaseriem aj ked je to starsia dama 😀
Leona bola pekna a asi aj este stale je 🙂