Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
7. máj 2010

caute ,
vini , tak snad fakt z toho vyrastie.

zuzi , no mozno to bol len jeho prvotny hnev .neboj on ta chape

zvysok zabudnuty 😀

petka035
7. máj 2010

Ahojte, tak u nás prší,mám nervy z toho 🙄 sunny malá je iný jazykovedec 😀 Zuzi no nemám slov, teda hlavne na rodičov TP,ved okrádajú nie Teba ale svoje vnúča 😝 a kebyže mne toto mm napíše tak by som sa riadne urazila 😔

mukky
7. máj 2010

ahojte

zuziiiicek17
7. máj 2010

Ahojky,s mp vec vyriesena,ospravedlnil sa... 😉 jeho rodicov neriesim radsej.
A s Miskom kriz ...nic nechce jest ,len cici ☹

nikollette
7. máj 2010

Dobré ráno...

No Vini si ma prekvapila.. Vážne dávaš havina preč 😕
Ja kebyže dávam našu preč, jedine k mojej mame, nakoľko ona je miovník najväčší.. Psov vykrmuje ako vlastné deti 😅 Vyvára im mäská denne, stará sa, s nou spí havino, atd... ale cudzím by som nedokázala dať.... 😔 by mi srdce puklo... aj ked, asi ty nemáš iné riešenie...
A že Tomi si takto pospal, no pekne....

Zuzi, ty kokšo.. to tie peniaze, čo si akože oni od teba požičali? To som vedela že ti nevrátia 😝
mna by to tiež nahnevalo 😠 😠 😠 😠

Inak to je pravda že yorkh neplzne... máme v rodine štyroch... Zato naša krátkosrstá čivava pĺzne ako besná.. Hlavne teraz...

Ozujsková ako píše Zuzka, my sme tu viac menej tabulky, či aspon polotabulky, sa snažíme 😉
Ale kľudne sa pridaj, vítaný je ktokolvek.. Kedže tu riešime denné, bežné veci, a všeličo čo nás napadne 😀

Mukky ahoj 🙂

nikollette
7. máj 2010

Som vytiahla box s hračkami, čo už malý nevidel asi mesiac či viac, s plno hračkami, a teší sa im ako novým... 😀
To mám podľa Mukky 🙂

mukky
7. máj 2010

nikoll ahoj,že to zaberá? 😉
malý akurat zaspal

nikollette
7. máj 2010

Zaberá.... Tento box s hračkami nevidel už vyše mesiaca, ak nie aj viac... a teraz sa sním hrá už asi hodinu, úplne sám, a zaujato 😅

mukky
7. máj 2010

😉

ja včerajši večer a noc katastrofa,začal ma bolieť žaludok,strašné tlaky,mdloby,nevolnosť,zvracanie,hnačky,strasne som chcela spať a utlmit tu bolesť a malý sa takmer celu noc budil a poplakaval,vstaval.....aspon mm bol doma aj dnes,lebo mi bolo strasne,akokeby som týzden pila...
hlava ma už bol asi 4 dni takze som asi o 4 zaspala ak nie neskor ..pijem harmancekovy caj a uz je lepsie no...pojdem si lahnut asi a poobede snad uz bude dobre celkom..

inak som si vsilmla ze my sme nejak strasne s malým prepojený nejakym zazrakom...ked napr.lezim s nim a nespim,ale sa neprehadzujem ani nemrvím aby som ho nerusila..maly to citi a mrvi sa a spi kratsie a nepokojne...uz viac krat sa tak stalo...tak isto aj vcera,urcite citil nieco negativne kedze bol v noci taky aky bol.. ☹

vinifera
7. máj 2010

Nika - (nemám dočítané tak len yareagujem na tvoju vetu) Nie zatiaľ ich nedávam preč. On je aj tak strelený nikto by ho nechce. To bol len taký pokus. No a idem dať malému papať. Teraz sme sa zobudili - tak kadejak divne teraz spávame. Poobede prídem. Poodpisujem všetkým na IP - za ktoré veľmi ďakujem.

nikollette
7. máj 2010

Mukky, tak nech si čím skôr fit 😉

Vini, a ešte spal s vami? To nie je len tak dať preč havina, však ☹

Mne je tiež nejak divne... sa mi kúti hlava, oči ma bolia ako pozerám do monitora 😝

mukky
7. máj 2010

nikoll dík..
som na večeru zjedla pomaranc a trochu manga a 1 pribináčika a potom to nastalo 😝 asi bol nie dobrý alebo ja neviem,ale bol v zaruke este 5 dní 😖
som chcela tak dietne večer a som dopadla 😒

a chris ako,uz je uplne fit?

nikollette
7. máj 2010

Hééj, Chris je už dávno úplne fit 😉
Mne sa dnes tak nič nechce, sa mi nejak divne točí hlava ☹

mama.wolfka
7. máj 2010

ahojte 😉
mukky kuk hore 😀

mukky
7. máj 2010

wolfka už 😅

mama.wolfka
7. máj 2010

mukky to môžeš mať kľudne tú 1-2 dňovú "črevnú" chrípku, aj u nás to bolo cez Veľkú noc, ale fakt po 1-2 dňoch už bolo ok, troška dietka, ale potom už dobre
vtedy som bola aj s malým u dokiny a vraj je toho teraz dosť, tak možno to po čase dorazilo k vám na východ

ešte jedna poznámočka k vetru v KE 😀
minule v spravách hovorili, že "typicky veterno v KE ... " ... takže je nezávisle potvrdené, že v KE fúkava vietor 😀 😀 😀

mukky
7. máj 2010

zuzícek ☹ tí jeho rodičia su suproví fakt,ze vedia v noci kludne spavat ked nevratia peniaze ktoré im nepatria...

mama.wolfka
7. máj 2010

inak vyrástol nám pod oknami taký malý lunapark a je tam aj kolotoč pre malé detičky, tak skúsime Samka dať 😀
som zvedavá či sa mu bude páčiť

tak ja zasa idem, idem piecť kuracie nohy a zemiačiky varené k tomu, chlapi chrapkajú 😀

jaj taký dobrý deň dnes 😀 ... teda zatiaľ 😉

mukky
7. máj 2010

vieš čo wolfka,s tým vetrom si ma roadne na*erkala,už mi ani nepíš 🙄

mukky
7. máj 2010

wokfina no no sa nepretrhni od roboty 😝

nikollette
7. máj 2010

Mukky, je mnoho ludí ktorí vedia kludne spávať a dlžia dosť penazí... 😖
Nechápem také povahy... MOjej mame dlží jeden "úžasný" človek 760 000sk 😒

mukky
7. máj 2010

nikoll a nerieši to na policii? 😕 chlapec by to už nerozchodil

nikollette
7. máj 2010

To nie je chlapec.. a polícia by nič nezmohla, kedže nie je ani záznam ani papier o tom 😔

nikollette
7. máj 2010

Písala som už o tom v "nakupovačkách"... nechcem tu o tom písať, kedže toto je verejná téma, a nikdy neviem kto to číta...

nikollette
7. máj 2010

malý úplne zlatý... si sadol do boxu od hračiek, a tam si pozerá knižku... ledva sa tam vopchal, ale ved pohoda 😅

mukky
7. máj 2010

jasne,nieco som tam vtedy citala

mukky
7. máj 2010

to sa tak u nas hovori ze chlapec..

nikollette
7. máj 2010

Viem, chápem 😉
Proste človek čo má veľké konexie, a aj keby bol papier, on má takých právnikov, že ho vysekajú zo všetkého... Takže to nie je len tak... aj ked večen slubuje že vráti... 😒

vinifera
7. máj 2010

Nika túto noc tu ešte spal. Ale celý den je bud vonku alebo hore u mamy. Tu s nami už nie je 😖 A momentálne šteká vonku pred dverami.

mukky
7. máj 2010

idem,papa