Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
9. máj 2010

Aha...

Ja sa už normálne nudím bez tých mojích chlapov.. 😅

nikollette
9. máj 2010

Ja večer budem pri TV s chlapom...

mukky
9. máj 2010

čafte,len som rýchlo nakukla,mm došiel skor,mama nebola doma tak zobral drobca von a ja sa idem pustiť do pratania kupelne a wc,snad aj z komody malé veci a zimné podkladať ak stihnem..som si vymyslela robotu na večer 🙄 🙄
a vy oddychujete? 😅 treba 😉

nikollette
9. máj 2010
zuziiiicek17
9. máj 2010

Ahojky ,no my sme dnes boli na tom programe ku dnu matiek ...Bolo to strasne dlhe cca hodku a pol,maly uz bol potom nervozna .Tancovali tam deticky ,spievali atd ,a na konci si starosta volal kazde dieta narodene minuly rok .Miskovi sa starosta strasne pacil ,sa na neho rehunil .Ja som dostala Oranzovu gerberu a obalku.Potom sme sa vsetky mamicky s detmi fotili so starostom .Cize milion fotakov a Misko sa ako jedine zo 16 deti rehotal na vsetky strany .On ma strasne rad pozornost 😵 Celej sale sa to pacilo ,ako tam kopkal nozkami a smial sa 😵 😀
Ked sme dosli domov ,babke uz bolo lepsie .Kym som bola prec ,tak bola u nas moja teta a ratranec s priatelkou -volala som ich ,lebo som sa bala nechat babku samu doma .A v tej obalke bolo mimochodom 35 € ,cize supperrr 😀
Zajtra ranko ideme ku doktorke ,lebo mi maly nejak zacal kaslat a tie zubky nikde ani neciitit ani nic ,tak neviem ,ci nie je chory alebo co .A potom poojdeme na vlacik do mesta a hor sa na nakupy 😵
Mimochodom u nas bolo dnes krasne a teplucko ,vobec neprsalo .
A vy kde ste ??

mukky
9. máj 2010

čaute 😅
nikoll dík 😀 ,len už mám objednané iné..

zuzana ako to čo máš s tým mobilom zase? 😒 😖

askorka23
9. máj 2010

AHoj!Mozem sa k Vam pridat???JA sa taktiez neriadim nejakymi tabulkami,knizkami 😉 Ja sa riadim mojim srdieckom ktore vidi co "chcu moje deticky" 😉

mukky
9. máj 2010

ja som si teraz sadla,som pratala a sprchovala mrnusa,zjedla jogurtíky,mm má vyprážaný syr,tatarku a americké zemiaky 😔 😔 mu závidím 😠
a som mu dovolila že si može dat vínko červené 😀 ,jemu je sveta žiť 😀
malý ešte nespí,vykrikuje z postielky a kope asi do skrine 🙄

zuziiiicek17
9. máj 2010

Heh mukky ,som ho vypla ,lebo mi zral nervy . 😀 Ale ak chces volat ,tak si ho zapnem 😀
astorka kludne ,len sa ku nam pridavaju mamicky ,ktore nemaju precitane nic z temy a potom radsej zdrhnu po par dnoch 😀

petka035
9. máj 2010

Ahojte tak ja nestíham nejak, kým všade popridávam fotky 😝 dnes sme mali taký hektický den. sme boli na jednej akcii..hasičská nedela"celkom fajn bolo len počasie mohlo byť krajšie,nakoniec aj pršať začalo 🙄 Zuzi tak zajtra budeš mínať euráčiky 😀 my sme na vítani dostali len uterák pre malú,žiadny kvet, žiadny papier a peniaze tobôž nie 😔 hlavne,že inde sa aj 200eur dostáva 😝

zuziiiicek17
9. máj 2010

A ty si mala co ,ze mu zavidis ? Si nabehla na delenu ?

mukky
9. máj 2010

zuzicek takže bolo super 😵 ,paráda,taká zmena trošku más smeja doma,hej? 😀
sa veľmi teším že si dostala aj peniažky,pekná suma 😉

askorka23
9. máj 2010

zuziiicek17 no tak dufam ze ja nezdrhnem 😉 😀
petka035 no aj my sme mali hekticky den...ukradli firemne auto 😒

zuziiiicek17
9. máj 2010

200€ ??? To som este nepocula ...U nas sa tento rok narodilo 16 deti ,takze by sa fajne buchli po vrecku .Mne staci aj tych 35 😝

zuziiiicek17
9. máj 2010

No my sme tu prevazne polotabulky az tabulky ,preto som to tak napisala 😀

askorka23
9. máj 2010

zuziiicek17....dobre vediet ....ale niee dufam ze mi tu s Vami bude dobre 😉 😀

mukky
9. máj 2010

zuzicek tak hadam miško nebude chorý ☹

ved som písala že som lmala na večeru jogurty 😝
nedržím celkom delenu ale tak trosku dietnejsie,na delenu som nebola psychicky naladená a bolel ma ten žaludok tak neskor zacnem..

a my sme nedostali nič,ani neviem či také nieco v meste funguje,asi nie,ved by skrachovalo 😀

zuziiiicek17
9. máj 2010

Mukky ,smejo veru ,hlavne na cudzich .Chce sa vytiahnut aky je super 😀

petka035
9. máj 2010

Zuzka v niektorej časti BA davali, v NR tiež tak do 100nejak a u nás ani euro 🙄 😀 u nás radšej zdvihnú cestovné 🤐
askorka tak to sa s našim dnom nedá zrovnať 😲

zuziiiicek17
9. máj 2010

No mesto by skrachovalo veru 😀 hlavne na Luniku IX 😀 😀 😀

mukky
9. máj 2010

askorka ahoj,ale my sme viac menej tabulky 😀 ajedna je tu takááááá strááášna tabulka že až 😝 😝 😝 ale neviem ako sa volá,mi vypadlo 😀
teda to je blbée s tym autom

mukky
9. máj 2010

hlavne tam 😀

askorka23
9. máj 2010

mukky...... 😉

zuziiiicek17
9. máj 2010

Mukky ,nechcem ukazovat na tu tabulku ,ale pisala predo mnou 😀 😀

mukky
9. máj 2010

zuzi a čo ta stval mobil? 😕

mukky
9. máj 2010

askorka áno? 😉

petka035
9. máj 2010

Zuuzi vidíš tak preto u Vás tolko nedávajú 😀

zuziiiicek17
9. máj 2010

Sa vypinal vkuse ,uz mu chudakovi staremu uplne drbe 😝

mukky
9. máj 2010

zuzicek pred tebou pisala peťka bébébébé

mukky
9. máj 2010

okolo 18 som volala som myslela ze ešte máte dedinsku besiedku ked si bola vypnutá 😀