Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
10. máj 2010

Joj, MP ešte furt cvičí 😒
Do kelu, kedy budem jesť... 😕

petka035
10. máj 2010

a čo dobrého budete mať?

askorka23
10. máj 2010

nikolette ked ostane posli 😀 😉

nikollette
10. máj 2010

Neviem čo chce robiť...ňVidím tam len rezne vyložené, že sa rozmrazujú...

askorka23
10. máj 2010

nikoltte....uvidis co vykuzli 😉 😵

nikollette
10. máj 2010

Uvidím veru 🙂

Dnes je tu nejak prázdno.. včera sme nestíhali zase 😀

nikollette
10. máj 2010

Zuziiicek, kde si celý den? 😕

askorka23
10. máj 2010

nikolette nebij este sa to len rozbehne 😉 😅

nikollette
10. máj 2010

NO to r´tu už možno nebudem, kedže pojdem jesť a k TV s MP 😉

nikollette
10. máj 2010

Baby už mám termín na tattoo... Túto nedelu, alebo bud. nedelu... Ak by mi to teraz nevyšlo, kedže chceme ísť s malým niekam na výlet ... ked bude pekne..

zuziiiicek17
10. máj 2010

Ahojky 🙂 idem docitat 😵

askorka23
10. máj 2010

nikolette 😉 Baby ja uz idem 😉 Ahojte!

petka035
10. máj 2010

askorka pa. zuzi vitaj 🙂 niki a už máš teda vybraté čo si dáš?

nikollette
10. máj 2010

Zuzi no konečne 🙂

Askorka, papa...

Peti hej...
počkaj dám foto...

nikollette
10. máj 2010

Zuzi, sa nezlakni tých oblúd svalnatých 😀 😀 😀

nikollette
10. máj 2010

🙂 🙂 🙂 🙂

nikollette
10. máj 2010

Kvetina ide na bruško a podbruško...
Ruženec na pravý bok...
A motýl na kríže 😉

nikollette
10. máj 2010

Samozrejem všetko vo väčšom 😉

petka035
10. máj 2010

Niki a kde a v akej velkosti? 🙂

petka035
10. máj 2010

už si odpovedala 😉

lenka_66
10. máj 2010

poslusne hlasim nastup 😀

zuziiiicek17
10. máj 2010

Ja som dnes mala saleny den 😀 Malysa vyjasil ..este fuuurt nespiiiii 🙄
Rano ma na*rala dr.mi nedla ziadny recept pre maleho na sirup...jasne,ze v styroch lekarnach mi povedali,ze mi treba recept 😠 cize zajtra zase idem zase.Do jedneho busu mi nepomohol nikto ,aj ked som prosila ...sa vsetci otocili chcrbtom ,nastupili a ja som jak taka p*ca cakala 20 minut na druhy 😠 😠 😠
V jednom NC som malemu kupila dve tricka ,kratasky dvoje a siltovku .A v hypertescu som mu kupila FP tie kruzky ,mobil hrackarsky a kluciky a este kacicku do vody 🙂
Fajne som zmokla ,ale malemu sa pacilo bubnovanie dazda 😀 Ale den celkom v poho ,...len este musim ist este raz ,pokupit daco sebe ,lebo s malym neviem a nemozem ...

zuziiiicek17
10. máj 2010

niki ,tie obludy su fuuuuuuuuj 😀 😝

nikollette
10. máj 2010

Zuzi, no fasa ludia 😝
Tak ale inak ste mali v poho den 😉

zuziiiicek17
10. máj 2010

Maly sa hra s tymi kruzkami ,cize asi ho tak skoro neuspim 😀 Neva ,kym je ticho tak fajn

nikollette
10. máj 2010

Tie krúžky sú fajn.. Aj nášho bavili...

zuziiiicek17
10. máj 2010

No hej ,v poho ,len som zmmokla 😀
A som bola v Draciku a nevedela som si vybrat ,tak som nakoniec sla do tesca ,tam som vybrala hned 😀

nikollette
10. máj 2010

Do kelu MP ešte furt cvičí, čo chce byť ako tie obludy 😀 😀 😀 😀 😀

lenka_66
10. máj 2010

zuzi , tak to poznam ale ja som slusne drza , takze ma este neodmietli 😀 .raz som sla v buse a tam same stare baby ako deti.skratka nik komu by som mohla dat kocik dvihnut.uz mi lepilo ze ako vystupim.no ked bus zastal surovo som sa postavila k dveram ze nik nemohol nastupit 😀 cize mi muselo pomoct .a raz som jednemu mladikov zaklopala na okno a hodila pohlad tulaveho psika.vstal a pomohol dnu 😀

zuziiiicek17
10. máj 2010

Lenka ,mne sa to tiez stalo prvykrat ,,preto som taka nasrata bola,ale co uz .Stalo sa ,ale teraz uz aj ja taka budem ,postavim sa nech ma nesu 😀
Misko sa stihol smiat na bezdomovca smradlaveho 😀 😀 😝 fuj ...a este v NC sa rehotal na vsetky cajocky ...no hotove boli z neho 😀 vsade same : jeeeeej ,jake krasne ,jejo ,babo,ake ma krasne ocickaaaaa, 😀 😀 😀 a on len ocka hadzal a sa rehunil