Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
16. máj 2010

hej 😔 cize najskor bude cel noc na mne prilepeny a ja od zajra pijem cajiky na podporu a v meste musim dokupit ricinnus homeopatika

petka035
16. máj 2010

Niki tetká pekné 😵 bolelo?
Zuzi to mi je lúto ☹ vôbec nejde?

nikollette
16. máj 2010

Zuzi, moj mal MM síce len krátko, ale neuveritelne mi pomáhala Vinea. A nemysím že su to len keci.. Ja ked som ju pila, mala som mlieka až až... a ked mi MP náhodou zabudol kupiť, cítila som to na tvorbe... Nevravím že sa netvorilo vôbec, ale o niečo menej určite...

Peti...
Hm, čo ja viem... Tak normálne...
Občas zabolelo, zaštípalo, zapálilo, a občas vôbec, a pohoda... ako kedy... ale dalo sa to vydržať... 😉

nikollette
16. máj 2010

Ja sa tu rehocem na malom. Papá jahody a sa tak kyslo tvári, ale pritom mu chutia 😀

petka035
16. máj 2010

Zuzi tú vineu skús a vela papaj aj to pomáha 😉
Niki tak si to zvládla pekne.MP si tiež niečo dával?

nikollette
16. máj 2010

MP nabuduce nalítko chce...
Chcel teraz, ale už mal dalších ludí na 17tu objednaných.. a mna skočil okolo 16:30, takže MP by už nestíhal...
Takže on nabudúce 😉

petka035
16. máj 2010

už sme mali uspaté, mm išiel do tesca a zrazu len grg z postielky a malá tam pásla 😝 tak ju uspávam, je tam rozvalená ako valach a netvári sa že ide spať,tak hojdám postielku a teraz som ju načapala sa tam hrať s podbradníkom 😠

zuziiiicek17
16. máj 2010

vineu som pila predvcerom,preto sa cudujem 😔 zajtra zacina kura na MM 😅 moj cicimaniak by neprezil,keby som nemala mm

nikollette
16. máj 2010

Zuzi aj polievočky sú super na tvorbu MM 😉

leelo
16. máj 2010

Zuzicek, mliecko sa nemoze len tak stratit, to urcite nie!
citis sa blbo, si chora, unavena, mliecko sa teda horsie spusta. zober si maleho do postele, sprav si teply cajik a prikladaj ho. ked nespi, aj kazdu hodinku.
zajtra si okrem niecoho na hrdlo kup aj tu homeopatiu a hlavne neboj.
ta vinea mala aj pre mna nieco do seba, normalne som citila, ako sa mi nalievaju prsia. vzdy si ju necham doniest alebo prinesiem 🙂

leelo
16. máj 2010

Nikoll, krasne tetovanie, tie kvietky su uplne super! ja som tiez s tym koketovala, chcela som si dat tiez farebne - kvety co su v znaku statu kalifornia. ked som tam totiz bola, tam maju tetovanie vsetci. a mnohi nadherne. tak ma to chytilo. ale som zbabelec, cukla som. nie odvazlivka ako ty 🙂
to su vsetky tvoje kerky? a vsetky robene dnes?

mukky
16. máj 2010

ahojte,my už hajkáme 😅

nikoll pekné tetká 😉 ,ešte si budeš nejaké dávať?no vidíš ako si to zvládla super 😉 a tak si sa bála...

zuzi skus sa ist osprchovat a na prsia si daj teplu sprchu riadne dlho,či sa nespustí mliečko lepšie..

bejby super že sa ti páči v robote,teším sa s tebou,to je základ že sa ti zatial páči a peniažky si zarobíš,super pocit..

nikollette
16. máj 2010

Leelo dakujem 🙂
hej toto som si dávala všetko dnes...
krem toho mám dalsie 4.. čiže dokopy 7 😀

mukky
16. máj 2010

nikoll čo si budeš teraz obliekať aby to bolo vidno? 😉

nikollette
16. máj 2010

Mukky, nemusí to byť stále vidieť... úplne stačí v lete v plávkach, alebo v odhalenejšom oblečko cez teplé mesiace 😉
A inak kríže mávam stále vonku, resp aj brucho 😕 nie kvoli tetkám, kedže som si ich dala teraz, ale zvyčajne nosím také presne tričká, a max bedrové rifle, že ked si čupnem, alebo sa ohnem, hned je všetko vidieť...

mukky
16. máj 2010

nikolka aj rihana má hviezdičky,ale viac ich má ,ty más jednu nie? 😉

http://www.rihannafun.estranky.cz/stranka/tetov...

nikollette
16. máj 2010

Mukky ja viem 😉

mukky
16. máj 2010

ale ten lev je otrasný co poviete? 😕

http://www.pikosky.sk/2008/02/22/christina-ricc...

bejbypd
16. máj 2010

mukky no musela som zobrať tú robotu asi aj za cenu toho že tam pravdepodobne budem musieť stráviť viac času akoby som chcela 😒 depkovi znížili plat o tristo eur,čiže teraz keď poplatíme hypotéku,účty,všetky veci spojené s bytom a naše poistky tak z jeho výplaty nezostane nič a z mojich 185 eur nevyžijeme aj pri najvačšom uskromnení sa ☹ som z toho na fakt nanič 😔 ako sa hovorí na osratého aj hajzel spadne..s prepáčením..pritom sa cítim maximálne zo všetkého unavená,on je od rána do večera v robote a hovno mu platia,sa ani nevidíme pomaly,ja som na všetko sama,svokra mi šlape na paty jak keby som nesvojprávna a niekedy mám pocit,že už fakt nevládzem a padnem na hubu..no z niečoho sa žiť musí,ja tú prácu mám rada,robila som to aj pred tehu len ma mrzí,že občas to pojde na úkor malej a teraz na mňa doľahla taká depka jak hovado 😝

nikollette
16. máj 2010

Angelina má vela tetiek to viem 😉

nikollette
16. máj 2010

Bejby bude dobre neboj 😉

mukky
16. máj 2010

bejyby dievčatko ☹ ☹ to ma mrzí velmi ☹ a to preco mu preboha o tolko znízili plat?? ☹ ja ani neviem kde robí a co ale nemusíš písať..

to je riadne vela 😒 budem ti priat samých super zákazníkov so super tringeltami..

ja som pozerala bambulku poslednu cast a som isla revať jak mi prislo smutno 😒 😀 ale nemám dovod na plač,u nás ok celkom 😀

nikollette
16. máj 2010

Inak taký časníci podla mna dobre zarobia.. a ženské pohlae ešte viac..
MP raz brigádoval ako časník v jednom menšom podniku, to už dávno ked mal okolo 18rokov.. a veru za den doniesol aj 600sk tringelty... 😉 a to tam plat denný nerátam..

nikollette
16. máj 2010

Tak som chcela napísať že okolo 500 - 600 bolo ked bol obyč. den.. cez víkend aj vyše 1000sk 😉

leelo
16. máj 2010

mukky, dakus = trosku? 🙂
baby, ste ma teda pobavili vtipkami, zlate ste. svokra vtip je dobryy, vzdy si spomeniem na tu moju 😎

bejby, neboj, pre malu si ajtak naj mamicka na svete, aj ked budes v praci. drzim palce, aby sa vam situacia zlepsila. a presne tak ako prichadza vela pohrom naraz, tak sa to vzdy obrati a nasleduje super obdobie 🙂

bejbypd
16. máj 2010

ďakujem baby,ale zase znižovali stavy,chamtivé tesco vydrbané,zarábajú milióny a chcú aby im tie milióny zarábalo,čo najmenej ľudí...Robí po riaditeľke druhu najvyššiu funkciu manažéra,ale keďze prišla kolegyňa po materskej tak jeho robota sa rozdelila medzi ňu aj jeho,pritom je v robote ešte dlhšie ako býval a častejšie len už nerobí nočné...

mukky
16. máj 2010

nikoll mám pocit ze od kedy je euro je to horšie pre časnikov

ja osobne neuznávam tringelty dávat bezhlavo kazdemu,dávam jedine milej obsluhe mne tiez nikto nedával tringelty ked som robila v masiarni ,v potravinách,v odevoch 😔 😔 😀 😀
a bola som taká milá 😀 ..ale nie,ja milujem pracu s ludmi a viem ze ma ludia a hlavne starí mali radi a to mi bolo najvacsím ocenením

zuziiiicek17
16. máj 2010

bejby 😔 to mi je luto
ale neboj,vsetko to spolu zvladnete a ako vravi leelo ,pre malu si naj .mozno so slzickami ale zvladne to aj ona 😉

mukky
16. máj 2010

ako to sa nechvalim len rada na to spomínam..ked mi moj super majitel 😝 😝 😝 v hnusnej 😝 masiarni nanutil predavat vyrobky po zaruke a staré klobasy a podobne myslite ze som ich predavala?iste..a hlavne starým ludom som povedala ze to nie je cerstve nech to nekupuju 😔 a aj ako učnica ked som predávala v lahodkach detto 😝 😀 som videla ako sa robia šaláty,ako sa co ine opravuje a robi a jasne ze som to zakaznikom povedala..preto ma majstreky a veduci a zastupcovia tak milovali 😀 😀 😝