Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. máj 2010

Všetky zvieratá som už mala 😉 😒
Ja by som strašne chcela tú opicu 😅

nikollette
25. máj 2010

Uvidíme či niekto odpíše, a či to nie je nejaký podfuk, keď je to za tak málo peňazí 😒

mukky
25. máj 2010

@nikollette a co na to p?? 😀

nikollette
25. máj 2010

Aj on chce. Vravím my sme už raz chceli, ale vtedy tieto nemali, sme ju nevedeli zohnať....
🙂

wandeirra
25. máj 2010

niky tie prasiatka nemaju chybu 🙂

wandeirra
25. máj 2010

skoda ze nemame dom,hned by som to zacala chovat 😀

petka035
25. máj 2010

ahojte 😵 dnes som nemala vobec čas 😝 som upratovala,venovala sa malej, varila a tak mi ubehol den rýchlo.zajtra to bude asi to isté,lebo doobeda ideme s malou na poradnu, potom nakúpiť potraviny,zeleninu malej a tak 🙂
dnes sa tu riešili zvieratká 😵 my nemáme žiadne,si teraz s malou v byte ani žiadne predstaviť neviem 😖 tá by ho dala do laty 😅 ale mala som škrečky a vodnú korytnačku.tie asi dve ale vždy zdochli ☹

nikollette
25. máj 2010

Zajtra idú ryby na odpal. Nieko si pre ne má prísť. Ale má väčši akvarko ako máme my, takže sa tam budú mať aj lepšie 😉

A tie opice, som sa dočítala na nete, že tie opičky co ponukajaju lacnejsie, teda okolo 300 - 400eur, su podvod. A pýtaju peniaze vopred do zahranicia, ale opice nepošlú 😒 Takže jedine osobne by som šla kúpiť, keby nejaká bola...

nikollette
25. máj 2010

MP išiel piecť fornetty pagáčiky...
Ja pozerám ordináciu.
Malý sa tu ešte hrá....

mukky
25. máj 2010

ahojte,
aj mne už malý hajá,som teraz dosť dlho volala so svokrou a idem kuk co ide v tv a potom do sprchy ked to maleho nepreberie..dufam že nie..
dnes sme sa konecne kupkali 😵 ,som napustila vanu a pred tým sa s nim hrala a ukazovala ako sa deticky v letálu altoys kupu 😀 a ked sme sli do vane sup som ho rychlo dala sadnut a rychlo zabavila a kecala a kecala,zamrncal ale neplakal a ostal tam asi pol hodku 😅 ,aj som si popratala v kupelni a ho to unavilo riadne,ani nekrical mama z postielky 😵

leelo
25. máj 2010

ahojte
juj, mukky, to sa tesim, ze S sa tak krasne kupkal 😵 😵 vidis, to chce len cas a trpezlivost 😉
a dobre si nanho isla, sikovnaaa

nikollette
25. máj 2010

Mukky, super že sa savierko tak kúpal pekne. 😉

leelo
25. máj 2010

obe ste pri telke? nieco zaujimave? ordinacka chodi v 2 dieloch?

nikollette
25. máj 2010

Hej ordinácia v 2dieloch 😉

leelo
25. máj 2010

o 2 tyzdne ideme domov, tak si kuknem. v archive ma to nebavi

mukky
25. máj 2010

@leelo dakujem aj
@nikollette aj tebe...uz je to vsetkop kludnejsie ako bolo tych par tyzdnov..

nikollette
25. máj 2010

Baby MP dorobil fornety idem papať. A k TV ma volá 😝 tak idem....
Zajra prídem 😀 😀
Pekný večer

mukky
25. máj 2010

@nikollette zradkyna ☹

mukky
25. máj 2010

inak svokra ma dnes velmi potešila,sa teším...moja babka celu noc nespala koli ruke,dnes sla k lekarovi taxikom a ma aj tazku osteoporozu tak cestovanie v aute je pre nu bolestivé 😔 ,ze ma silny zapal klbu a dali jej 5 injekcíí na 5 dnía bola nestastná ako by sa dopravovala ku dr na pichanie,peso to nie je mozne a taxiky tam a naspat su drahe a mm by ju jasne ze hodil ale aj robí nemoze kazdy den..a svagor no comment radsej..mal ju odniest ale nakoniec nemohol.
sanitka nechodí a sestry zdravotné domov nechodia 🙄

tak som si na svokru spomenula a zavolala jej a ze co je vo veci,,,babka nechcela ze nechce ju obtazovat..a svokra zlatá,sla hned ku nej a pichla ju,aj zajtra este pride a anuci tetu moju pichat ta byva s babkou..tak super,som rada ze takto nám pomohla 😅

mukky
25. máj 2010

už hajáte? 😕

leelo
25. máj 2010

ja nie, nemozem ale dobre pisat - mam volnu len lavu ruku, B tak zaspal

mukky
25. máj 2010

zo je hlupana ta v love na doma 😝

leelo
25. máj 2010

ale napisem ti, zze dobra svokra, to je radost do domu

mukky
25. máj 2010

to..ta ako sa vola?ale som sa rehlila ked mala tu šou s rochnjakom 😀

nikollette
25. máj 2010

Ešte so nakukla. Kedže MP išiel do BA pre mekáč 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
25. máj 2010

@nikollette som ta minule na to namotala,čooooo??? 😀 ja som vedela ze skor ci neskor ho vysles 😀 😀 ,už ta poznáááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀 😀 😀

mukky
25. máj 2010

@leelo 😀

mukky
25. máj 2010

@nikollette a co ze siel bez teba???neplakal??? 😀 😀 😀 😀

mukky
25. máj 2010

inak ja keby som sa nebála a mala dosť penazí,dala by som si silikony.. 😔

nikollette
25. máj 2010

Nechcel ísť bezomna, len horko ťažko. Ale tak, chceli sme pizzu, ale už nerobia. Tak ovedal že taký mekáč by bol fajn...
A že pojdeme spolu... a ja že mne sa nechce... a on že ani jemu samému... a už som sa začal urážať že ked to navrhol, a urobil mi chuť tak nech ide 😅