Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
18. jún 2010

@nikollette veru 😀 ale by som riadne usetrila 😀 😀 by som nechodila nikde 😀

evka444
18. jún 2010

ja potrebujem len radu kolko by mala vydržať pixla nutrilonu?

mukky
18. jún 2010

@evka444 no,ked pijete kazdé 3 -4 hod ale neviem kolko tak asi 1,5 týzdna? 😕

bashenka
18. jún 2010

ty si jaka rýchla to kde si našla 😖 .... podla mna by to možno aj mohlo byť tak keby rodičia tie deti odkladali do choditka na pol dna...ale ked sa tam chvilku pohra určite mu to klby na celý život nepokazí... a naše sa nemohlo prevrátiť ani si v nom nikdy neublížila 😎 u nás sú nakupi nič moc... neobsedí ...iba ked taká rychlovka...

mukky
18. jún 2010

ok baby,uz som mala dávno spať 😀 idem o chvilu aj sa mi chce aj sa mi dobre kváka 😀

mukky
18. jún 2010

@bashenka ty ma si velmi dobre este nepoznás,vsak? 😀 😔
no,som rýchla 😀 a tabulka 😔

bashenka
18. jún 2010

mukky naša nešpičkuje!! 🙂 všetko je OK a chlapec čo nemal choditko špičkuje ...
Ty ideš oddychovat a mne sa akurát šichta začina 😀 malá je hore

mukky
18. jún 2010

@bashenka v niektorých krajinách su chodítka zakázané,teda ich predaj..

mukky
18. jún 2010

@bashenka to je super ze nespickuje,nie kazde dietatko po chodaku zacne,ale vacsina ano,moze..a p kedy chodi domov?

nikollette
18. jún 2010

Ja idem dať dokopy kuchynu 😝

bashenka
18. jún 2010

Laura mi akurát oznámila že ide von 😀 ... dneska dojde až o osmej 😒 aj tvoj tak neskoro??

mukky
18. jún 2010

moj o 18.30 chodieva

mukky
18. jún 2010

idem aj ja,papa vecer

bashenka
18. jún 2010

jéé u nas zasvietilo slniečko 😉 .. dúfam že to tak vydrži do večera...
ja pojdem malú nakŕmiť a povysávať..potom snád sa podarí isť von 🙂

jaja868
18. jún 2010

lenze nas maly nechce byt ani v hojdacke, ani v kociku... a same viete ze cely den sa na rukach nosit neda... ja to asi skusim...tato hracka co mame je podobne ako pavuk a doslapuje na celu nozicku, nie len na spicku..

vinifera
18. jún 2010

@jaja868 došlapuje na celú nohu lebo sa nikam neodráža. Ked príde na to že v pavúku sa dá hýbať do predu tak sa bude odrážať a môže začať špičkovať.
Môj osobný názor je že pavúka nie! Zbytočne to zaťažuje klby, chrbticu .... Bábo je pren v neprirodzenej polohe. V tomto období by malo trénovať pretáčanie z bruška na chrbátik atď. A nie byť umelo udržiavané vo vertikálnej polohe 😒 Ale nech si každý robí ako vie.
@leelo nie ani jedna doktorka mi na kuracie maso nič nepovedala. Až kočky v téme o atopickom ekzéme. Že ked je alergický na vajcia nemal by ani kuracinu a ked je ABKM nemal by ani hovadzinu. Logicky čo je vo vajci je aj v kure. No a dnešné kuratá sú ohromne dopované hormonami. Takže žiadna výhra. Mama minule piekla také kuracie stehná že ked si vezmem jak veľké bolo to stehno tak tá kura musela byť veľká jak morka... Tak som to prašivé kura prestávala dávať. A po fakt dlhom čase nastalo zlepšenie. Postupne som upustila aj od ryže (nahrádzam pšenom) a už ani mrkvu nebudeme. Inak toto mi kočky písali že to sú typické veci ktoré atopici nemôžu. Akurát mi to žiadna doktorka nepovedala. To naši lekári ešte asi nevedia 😕
Dnes sme s malým doobeda varili. Potom skočili k susede. Tak sa vyčlapkal so záhradnou hadicou a v zápatí skočil do pieskoviska 🙄 Takže som ho rovno šupka do vane a šli sme spať o 12. Potom som mu dala obed (ako zahustovadlosom oužila pohánkové vločky - smrdí to jak stuchnutá zdhochlina ☹ ble) A zobral ho teraz svokor. Večer ho vrátia. Tak trochen riešim net. A idem ešte umyť okno v obývačke a už bude celý spodok. (4 veľké okná + záchod a kúpelka) A môžem pokračovať na poschodí ... Dnes sa mi ale nesce. Včera sa mi scelo tak to šlo od ruky.
Môj chlap tu vedla mna odfukuje. (je KO - už 2 týždne chorý a k doktore ani za svet) Tak uvažujem či pôjdem to okno umývať alebo niečo iné 😀

nikollette
18. jún 2010

Som tu. Upratené ako tak. Malý spinká.

nikollette
18. jún 2010

Vini, choď radšej niečo iné 😀
Využi že je doma... Ked on stále v tej robote, nie? 😒

MP ide dnes na velký nákup. Som hladná. Som ešte dnes nič nejedla, ak nerátam 4 čerešne 😕

nikollette
18. jún 2010

A vy máte tak pekne že ste boli vonku, a hadicou sa špliechal? U nás prší, hrmí, blýska sa... 😝

vinifera
18. jún 2010

@nikollette vieš čo som prekvapená. Lebo všade hlaásia prehánky búrky. A tu pekne. Síce pod mrakom a trochu dusno (asi trocha sprchne) ale teplo. Tak sa vyjašil. Som no nechala. Keď už veľa iných aktivít nemôže ☹
No - hej chlap je doma zriedkavo. Aj dnes prišiel tak nečakane. Asi už nevládal. Aj som sa ho teraz snažila zobudiť. Nedáááááá sa. Tuhý jak poleno. K´´óma 😠 Asi idem fakt to okno umyť.

nikollette
18. jún 2010

Vini 😀 😀 😀 😅 😅 😅
Ani na "to" by sa nezobudil? Moj na "to" aj o pol noci 😅 😕

vinifera
18. jún 2010

A čo si myslíš že na čo som ho budila? 😀 Ani otočiť na chrbát som ho nemohla. Že by sa možno na nejaký podnet zobudil. Na škrabkanie po chrbte sa mi nezobudí. uaaaaaaaaaaaaaa.

nikollette
18. jún 2010

Haha 😀 😀
tak som to myslela, že ani na to sa nezobudil.... zle som sa vyjadrila....
Nevie o čo prišiel. Mu to pripomen potom 😀 😀 😀 ked sa zobudí....

vinifera
18. jún 2010

@nikollette No možno na to by sa aj zobudil. Keby nespal na bruchu 😠
Idem to okno teda umyť.

nikollette
18. jún 2010

Možno 😀 😀 😀 😀 😅 😉

K nám nejdojdeš umyť? 😅

nikollette
18. jún 2010

Možno 😀 😀 😀 😀 😅 😉

K nám nedojdeš umyť? 😅

vinifera
18. jún 2010

Okno umyté. Aj podlaha v obývačke a chodbe. Idem ešte žehliť.
Akú farbu si mám dať na nechty?

nikollette
18. jún 2010

Ideš von???
K akému oblečku?

petka035
18. jún 2010

ahojte, idem pomaly dočítať.som dnes nemala čas ani poriadne nakuknúť 😝 a na večer sme boli na nákupoch,teda hlavne pre malú hračky, oblečko a topánky a ja som si kúpila rifle,v takku v detskej sekcii xs na 12rokov 😅 😀 ale narvala som sa do nich a konečne mi neodstávajú pod zadkom 😔

petka035
18. jún 2010

Fú Vini dnešná kuracina veru nič moc, ved je dokázané,že malým dievčatkám z toho rastú prsia 😖 ja malej zatial kuracinu moc nedávam,lebo domáce nemáme a hormony jej nechcem dávať 😝 tak dávam radšej hovädzinu a domáce králičie. Inak k Savierovi,Filipkovi a Laure a vlastne aj Tomáškovi pripájam aj Ninu-ešte nevie chodiť ale aj tak si za celý den nesadnem, prišla na čaro stavania sa o všetko,tak ju dám dole a už je tam zas, dobre,že si hlavu nerozbije, reve ako pavín ale s plačom lezie nazad 😝 v stoličke neposedí,tak sa ani najesť nemám kedy v klude
a k pavúku,teda chodítku-určite nie 😔