Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@petka035 ahoj moja 🙂 joj ,mne je to tak luto ,ze nemozes malu uspat doma 😔 akoby nstacilo ,ze sa tak skoro budi ,tak este aj toto 😖
Vobec sa necudujem ,ze nestihas ...ja keby som nemala babku ,tak asi tiez nestiham

petka035
6. júl 2010

Zuzka ale nevadí, už ani vonku nechce moc spať,si tam furt sadá,ja ju dávam dole, no proste boj, spí za celý den ani nie hodinu 🙄 Ked je mm doma tak v pohode, ide s nou on von a tak,ale ked som s nou sama,tak jej potom nemám ani kedy navariť,upratať ani na záchod ísť 😝 no a zdrbala sa z krabice.. 😠

zuziiiicek17
6. júl 2010

@petka035 tak ja mam dobre to ,ze aspon pri prsniku zaspi a apospi niekedy aj dve hodiny ...ale zase ,usim lezat pri nom 🙄
ale hodinu za den 😕 strasne malicko 😒

petka035
6. júl 2010

ja by som si pri nej poležala,aj ked viem aké to je, že sa ani pohnúť nemôžeš ale toto moje čudo spať ani za svet a o piatej sa už vyškiera z postielky 🙄

zuziiiicek17
6. júl 2010

@petka035 no ja som vtedy na nete 😅 ako terz .misko je pri mne a haja .akurat musim byt nacapena na nom aby ma citil

petka035
6. júl 2010

no idem ja už.,trebalo by mi na záchod ale čo s nou 😨 😝

zuziiiicek17
6. júl 2010

@petka035 ja si ho vacsinou beriem so sebou na wc 😀 lepsie povedane on tam za mnou pristvornozkuje 😀

petka035
6. júl 2010

Zuzi ale ona sa potom stavia o mna,o záchod, alebo metlu oliziuje, o vanu sa stavia čiže nehrozí 😝 a stoličku neprepchám cez dvere a ani v nej nemusí chcieť byť-ale už som to spravila,že sedela v stoličke na chodbe a kukala na mna,no nebola nadšená 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@petka035 Aha,tak mne tiez tam misko lozi ,ale vacsinou si gula lopticku 🙂
Inac som zalepsila vsetky skrinky lepsiacou paskou 😀 maly vkuse otvaral skrinky a tak som s nim vybabrala 😀 akurat sa zlosti strasne 😀 😀 😀

petka035
6. júl 2010

a to vždy odliepaš ked chceš niečo vybrať? 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

no ,musim 😀 ale tak zase to su take skrinky,kde nechodim velmi casto 😀

Misko sa mi teraz prvykrat vykakal do nocnika 😵 😅

mukky
6. júl 2010

ahojte,
teraz som si sadla 😲 😀,kávicka nachystaná 😎 ,dingo v stolicke 😀 /nesolene chrumky a nestle sušienky 🙄 uplatok 😀 /

uz som mu nachystala aj jogurt s ovsenými a pohankovými vlockami,nastruhanym jablckom a ked vstane az potom mu dam obedík

nemam co dočítat? 😕

mukky
6. júl 2010

jej mam co docitat,som sio nevsimla este jednu stranu 😀

mukky
6. júl 2010

sla som si lahnuť okolo 4 😲 a S vstal o 6.hod 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 ,uplne ako naschval 😀
aspon mm si ho zobral po siedmej na hodku,uff 😀

mukky
6. júl 2010

straaasne je horuco 😝 ,cakam kedy pojde S spat a hodím rybičku do vane 😝

zuziiiicek17
6. júl 2010

@mukky 😀 šalená si 😀 😀 😀
ja som tiež tak vstala ...
a my máme fajne dnu 😵

mukky
6. júl 2010

idem dočítať

mukky
6. júl 2010

@petka035 dík,S tam bol este malý bobáčik 😎

mukky
6. júl 2010

@petka035 😀 už vieš preco tu sedím po nociach?? 😀 lebo cez den pri malom sa nič nedá a to lieta ako vichor 😀 ...
ale mne aspon zatial pospí cez den pekne 😔










mukky
6. júl 2010

už mi ušiel zo stoličky ☹ ,mam po vegete

mukky
6. júl 2010

@petka035 hádam sa to spinkanie malej upraví a nechá ta pospinkať aj ona si oddýchne 😔 a vecer ti kedy ide hajaťa v noci ti ako spinká?
nie je unavená cez den a nervozna?

mukky
6. júl 2010

@zuziiiicek17 blahozelam ku kako 😀

lussy23
6. júl 2010

Ahojte!
@mukky - krásna fotka v pase. Za dva dni máte narodeinky, či? 🙂
Tie nestlé sušienky, sú čo? Ak je to dobré možno to začneme kupovať aj F.
Leelo-Ste sa mi pýtali, ako čokinku pre deti myslím. Raz za čas dostane i kinderčokoládu, pre deti. Ale naozaj len zriedka.

petka035
6. júl 2010

@mukky večer chodí tak po siedmej spať zaspí okolo pol až trištvrte na osem,aj ked ide neskor tak to nemá vplyv na ranné zobudenie 😖 a budí sa dvakrát v noci,raz okolo jednej,napapá sa a spí dalej a potom pred piatou-to dostane tiež jesť trošku a to už býva teda hore a nechce už spať alebo teraz posl dni ešte po uspávani na chvilku zaspí,na polhodinku tak
a čo ja viem nervozna je stále 😅 a unavená asi ani nie, doobeda býva po zobudení už po dvoch hodinach ak nie aj menej unavená-ale tak ja ju ráno uspávam ešte hodinu ale ona spať nechce a ani sa hrať v postielke nebude 😝

wandeirra
6. júl 2010

ahojte zienky,ako sa mate?
@zuzik mam dotaz na teba? ako dlho ti vydrzi baterka na NB?

wandeirra
6. júl 2010

ako tak citam,tak skoro cely konik tu ma mrchu 😀 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@wandeirra cca 6 hodin ...ked mam pustenu hudbu a pisem a este aj stahujem daco ,tak len 5...a ked nerobim skoro nic tak aj 7

zuziiiicek17
6. júl 2010

Ale o 8,5 hodiny nevydrzi nikdy 😀 to by som ho musela mat len zapnuty a ani na nho nekukat 😀

wandeirra
6. júl 2010

6 hodin?
tak ty mas asi nieco s tym pozadim a ja zase s bateriou 😠 lebo mne v posl. dobe iba 3 hodiny a to iba ked pisem,nic nestahujem,ani nepocuvam music. stale ho iba nabijam

zuziiiicek17
6. júl 2010

@wandeirra Aha ,no pekne ...ja som si ho vyberala prave kvoli tej dobrej baterke ,ze dlho vydrzi ,lebo aj v letaku bolo ,ze vydrzi dlho